• $16,7614
  • €17,4416
  • 967.004
  • 2451.12
4 Ekim 2019 Cuma

Bu ay hangi burcu neler bekliyor?

Güneş yükselen ya da ay burcu KOÇ olanlar:

Ekim, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir deneme ayı olabilir sizler için. Daha iyi daha düzgün bir yaşam için adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Çok çalışmanız ve sadece şansa güvenmeden ilerlemeniz gereken bir dönem. Kariyerinizde yoğun çalışmalar olabilir ve sorumluluğunu aldığınız işlerinizi tamamlamalısınız. Maneviyatla ilgili bilginizi arttıracağınız bir aydasınız. Bu süre zarfında, pek çok konuda zorluklar olacak fakat mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. Her eylemi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.

Güneş yükselen ya da ay burcu BOĞA olanlar:

Bu, ay genel çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı ekstra çabalar içinde olmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça rahat bir şekilde keyif alacaksınız ve genellikle memnun olacağınız yeni insanlar tanıyarak iletişimde başarılı olacaksınız. Finansal olarak, bu dönem büyük rahatlama sağlayacağınız fırsatlar söz konusu sizler için. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz.

Güneş yükselen ya da ay burcu İKİZLER olanlar:

Bu ay iş hayatınızda etkinliklerde küçük çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Duygusal olarak üzgün ve yoğun olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yönetimdeki değişiklik nedeniyle işyerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş yükselen ya da ay burcu YENGEÇ olanlar:

Kendinizi her zamankinden güçlü ve savaşçı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Gezilerden ve uzun yolculuklardan keyif alacaksınız. Karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir aydasınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevreyi geliştirebilirsiniz. Bu ay yeni kazanımlara sahip olabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olacak doğru arkadaşlarınızın değerini daha iyi anlayacağınız bir aydasınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu ASLAN olanlar:

Bu sizler için harika bir ay olacak. Pek çok niyetiniz gerçekleşecek. Fikirleriniz birçok noktada kabul görecek. Yaşamınızda çok daha iyi bir gelişme sağlayabilecek büyük kararlar alabileceksiniz. Bu ay borçlarınızı pozitif olarak temizleyebilmelisiniz. Sosyal hizmet yapmaya olan kişisel ilginiz manevi rahatlık kazanmanızı sağlayabilir. Geçmişte yaptığınız iyilikler için akrabalarınızdan samimi ve gerçek takdir destek göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu BAŞAK olanlar:

Bu ay iş hayatınızda hemen her konuda alacağınız kararlar vereceğiniz tepkilerde temkinli olmalısınız. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişimi geliştirmeye öncelik vermelisiniz. Genel faaliyetlerde sıkıntıya neden olabilecek çalışmalarda tembel bir tavır içinde olmamalısınız. Nazik sözleriniz, meslekteki otoritelerden destek almanızı kolaylaştıracaktır. Sosyal çevrenizde yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Meseleleri ele alırken diplomatik olmalısınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu TERAZİ olanlar:

Arkadaş çevrenize dikkat etmeli, imajınızı düşürebilecek aceleci kararlardan kaçınmalısınız. İşiniz için tanınabilme fırsatları yakalayabilirsiniz. Size bağlı çalışanlara hassas davranışlarınız sizlere daha iyi sonuçlar verecektir. Yanlış anlaşılmadan kaçınmak için aile üyeleriyle ilişkilerde diplomatik olmalısınız. Aktif olarak sosyal etkinliklere katılın. Eğitiminizi tamamlamak için sıkı çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla mutlu seyahatlere gidebilirsiniz. Aşk hayatınıza daha fazla özen göstermeli ve sorumluluklara uygun şekilde davranmalısınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu AKREP olanlar:

Her işe öncelik vermeli ve taahhüt edilen zamana göre bunları tamamlamalısınız. Geçmiş çalışmalar ve aktiviteler bu ay sonuç vermeye başlayacaktır. Ekipsel gereksinimlere göre çoklu görevler yapabilirsiniz. Bu pratikte değerinizi ve verimliliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır. İşinize başarı kazandıran şeyleri alırken kendinizden çok emin davranmalısınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu YAY olanlar:

Aile üyeleriyle iletişim konusunda açık olmalısınız. İşlere katılma konusunda güveninizi kaybetmemelisiniz. Sosyal aktivitelerle uğraşırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonu geliştirmek ve pratikte odaklanmak için meditasyon yapın. Samimi çabalarınızla kazançlı çıkmanız mümkün. Kendinize olan güveniniz artacak ve beklemedeki işlerinizi tamamlayacaksınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu OĞLAK olanlar:

Sosyal iletişimi önemseyip geliştirmelisiniz. Profesyonel bir iş hayatınız da kazanımları arttırmak için uzak yerlere gitme zamanı. Mantıksız olacak her türlü harcamaları kontrol etmelisiniz. Gereksiz endişe ve korkulardan kaçınmalısınız. Her işi güvenle ve içtenlikle yapın. İşyerinizdeki sürekli takdirler nedeniyle her eylemde başarı elde edebileceğiniz bir aydasınız.

Güneş yükselen ya da ay burcu KOVA olanlar.

Ekim sizler için parlak bir ay olacak. İşlerinize öncelik vermeli ve tembel tavırlardan kaçınmalısınız. İnsanlar tavsiyeniz için gelebilir ve onları uygun şekilde yönlendirebilirsiniz.. Ev hayatınız her zamanki rutininde devam edecek. Doğru sonuçlar alabilmek için kişisel yaşamda dostça bir atmosfer geliştirmelisiniz. Sağlığınız nötr olacak. Diyetinize öncelik vermelisiniz aksi halde kilo sorunu yaşamanız mümkün.

Güneş yükselen ya da ay burcu BALIK olanlar:

Herkesi mutlu eden aile gereksinimlerine öncelik vereceksiniz. Tüm çalışmalarınızda daha fazla enerji ve huzur alabileceğiniz azim sizde var, bunu kullanın. İlahi kuvvetten güç elde etmek için manevi yolculuklar yapabilirsiniz. Aile hayatınızda mutlu olmak sizi aktif kılacaktır. Olumlu denemelerinizle uzun süredir hayalini kurduğunuz uluslararası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay bir mülk satın alma şansınız olacak.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kıymetli izleyen HELAL kelimemiz Arapça kökenli olup izin

Helal olsun! Diyorum

NATO, deniz korsanlarına karşı Türk yazılımlarıyla hazırlanacak

Yerli etlik damızlık tavuk 'Anadolu-T' beyaz et sektörüne kazandırıldı

İlk kez duyacaksınız! Yaprağından sızan süt tam bir şifa kaynağı