• $17,0097
  • €17,4559
  • 966.532
  • 2371.25
8 Şubat 2019 Cuma

Bu ay gergin enerjilerle karşı karşıyayız

Mars ve Pluto arasındaki görünüşe göre şubat 2019’un ilk üç günü patlayıcı bomba şeklinde çok gergin enerjileri barındırmakta. Ayın seyri devam ederken, astrolojik atmosfer soğur ve gezegenler dostane bir şekilde etkileşime girer. Satürn ve Neptün arasındaki yarım üçgen (60 derecelik açı) bu ay da devam ediyor ve üzerimizde 1 Şubat ile 14 arasında daha fazla etkiye sahip olacak.

Satürn, Pluto ve Güney Ay Düğümüyle birlikte, güzelliklerin temsilcisi Venüs 4 Şubat 2019’dan sonra Oğlak burcunda olacak. Bireysel olarak hepimiz duygusal istikrar ve güvene duyulan ihtiyacı daha yoğun hisseder ve olaylara daha uzun vadeli bakmaya daha eğilimli hale geliriz. Ancak bu eğilimler, Mars’ın Koç’taki enerjisiyle 14 Şubat 2019’a kadar baş başa ileryecektir.

14 Şubat 2019’da Mars, tam olarak rahat hissetmediği bir burç olan Boğa’ya geçiş yapacak. Bu, enerjisini yapıcı bir şekilde kullanmamızı engellememelidir.

Mars, Koç burcundan geçerken başladığımız her şeyi tamamlamak için bu dönemin en iyisini yapabiliriz.

KOÇ

Bu hafta pek çok konuda kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilir aşırı alınganlıklar sergileyerek özel yaşamınızda da ailenizle ilişkilerinizde de bu tutumunuz sebebi ile sert rüzgarların esebileceğine işaret etmekte.

BOĞA

Bu hafta kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Öze l yaşamınızda da ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız.

İKİZLER

Oldukça hareketli bir hafta karşılıyor sizleri. Özel yaşamınızda şans sizden yana yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta.

YENGEÇ

Ev ve aile hayatınızla ilgili gelişmeler hafta boyunca istediğiniz şekilde ilerleyecek ve sabrınızın mükafatını alacaksınız. Fiziken ve ruhsal anlamda rahatlamanız yaşamınız için çok daha sağlıklı ve doğru kararlar almanızı sağlayacak.

ASLAN

Gökyüzü haftanın ilk günleri beklenmedik ödemeler yüzünden zorlanabileceğinize işaret etmekte. Eş ya da aile bireylerinin zamanında yapmadığı ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Çözüm odaklı hareket etmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.

BAŞAK

İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenecek. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir. Tereddüt etmeden yolculuk edin.

TERAZİ

Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor. Rahatsızlık duyduğunuz her konuda kararlı davranır isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini buldunuz demektir.

AKREP

Gökyüzü olmasını istediğiniz inandığınız hemen her konuda yaşanacak sürpriz gelişmelere işaret etmekte. İnancın gücü yaşamanızın her safhasında etkili bir şekilde kendini gösterecek. Kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz.

YAY

Gökyüzünün hafta boyunca şifresi kaygılarınızı kontrol altına almanız yönünde. Özellikle iş hayatınızda olumsuz enerjileri üzerinize çekmek istemiyorsanız duygunuzu kontrol altına alın. Aksi halde yazınız kışa dönüşür.

OĞLAK

Hafta boyunca iş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir.

KOVA

Gökyüzü ev ve iş hayatınızda eşinizle uyumlu ve aynı değerlerde buluşabilmiş olmanın getireceği güzelliklere işaret etmekte. Önemli bir yatırım yapabilir, yeni bir konut ya da iş yeri sahibi olabilirsiniz.

BALIK

Gökyüzü bu hafta evli Balık’ları ben merkezli düşünmemeleri konusunda uyarıyor. Her konuda kendinizi haklı görür eşiniz üzerinde sessizliğini korumasına rağmen baskı kurmaya devam ederseniz.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı