• $32,5448
  • €34,7083
  • 2432.97
  • 9645.02
7 Mayıs 2021 Cuma

Boğa Yeni Ayı'yla değişim zamanı

Boğa Yeni Ayı ile pek çoğumuz hayatınızda değişiklikler yapmak için mükemmel bir zamana sahip olacak çünkü bunlar hızlı ve oldukça sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek.

Ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon, zor görevlere veya ertelediğiniz şeylere başlamak için idealdir. Genellikle başlamak en zor adımdır, bu nedenle bu dürtüsel enerjiden yararlanın.

Öte yandan, kendinizi ifade etme veya özgürlüğünüzü sınırladığını düşündüğünüz ilişkilerden uzaklaşmak için de iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda sizi başarı ve mutluluktan alıkoyan işler veya diğer şeyler için de geçerlidir.

KOÇ: Bu hafta iş hayatınızda tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak bir projenin sorumluluğu yöneten Koç'lar bu süre içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı, fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. Giderlerinizi yönetmek için akıllı çözümler düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak.

BOĞA: İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine önemli etkili gelişmeler yaşanabilir ki herkesin cennetinin de cehenneminin de bu dünyada yaşandığına şahitlik edebilirsiniz. Öğrenci Boğa'lar sizlerde eğitim hayatınıza gereken önemi vererek hareket ederseniz başarısız olduğunuz pek çok konuda önemli bir çıkış yeni bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER: İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda zekanızı ve olgunluğunuzu konuşturarak yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda bu enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz. Karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun vadede nakit akışı sağlayacak ek işler yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise,süpriz gelişmeler söz konusu aşk yüreğinizi taçlandırabilir.

YENGEÇ: Bu hafta iş ve özel hayatınızda ilişkilerinizi güçlendirecek daha doğrusu güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve size değer veren kişilerden gelecek şanslar yakalayacaksınız. Haklı olmak için haksız davranışlar içinde olmadığınız sürece! İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir.

ASLAN: İş hayatınızda yeni imkanlar, projeler için sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Yenilikçi davranmalı her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olmalısınız. Size bu teklifleri getiren insanlar sizin neleri başarıp başaramayacağınızın bilinci ile size geliyorlar bunun farkına varmalı yeteneklerinize de kendinize de güvenerek kararlar almalısınız.

BAŞAK: İş ve özel yaşamınızda haftanın ilk iki günü kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle aranızdaki tutku artarken aynı zamanda tartışmaları da beraberinde gelecektir.

TERAZİ: Bu hafta iş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş ya da projenin başına geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Terazi'ler öfke ile kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeceğiniz ve kazanacaklarınızın manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Bu hafta duygusal konularda zorlukları ve geciktirilmiş olsa da kaçınılmaz ayrılıkları beraberinde getirebilir sizlere. Sürekli tekrar eden problemlerinize yeni bir tanesinin daha eklenmesi ile birlikte olduğunuz insanın aşağılayıcı suçlayıcı davranışları iler karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızdaki sorunları sonlandırdığınız takdirde sakinleşen zihninizle, iş hayatınızdaki zorlukları atlatabilecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz.

YAY: Özel yaşamınızda beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay'lar, geçmişte kaçırdığı şansları tekrar önünüze getirecek. Sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi manevi olumlu enerjiler sizinle birlikte ilerlerken aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getirmek sizin iradenizde.

OĞLAK: İşle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin altına imza atarak maddi manevi kazançlı çıkacağınız işlere yönelebilirsiniz. Fikirlerinizin kazanıma döneceği bu günleri iyi değerlendirmeli mesleki konularda hiç bir çalışma ve görüşmeyi ertelemeden hareket etmelisiniz.

KOVA: Heyecanı yüksek, kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. Size güvenen insanların sırlarını ifşa etmekten uzak durmalı öfkenize yenilerek size güvenen kişileri yarı yolda bırakmamalısınız. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

BALIK: Bu hafta Evli Balık'lar ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak ya da birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin vermeye devam edeceksiniz. Değişmeyeceğini bildiğiniz gerçekleri hayallere tercih etmek istiyorsanız seçim sizin. Arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı bakış açıları ile değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz.

<p>İsrail ordusunun en büyük tedarikçisi olan Amerika Birleşik Devletleri,  İsrail ordusunun 2019-20

ABD İsrail'i neden koruyor?

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu