• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
12 Mart 2021 Cuma

Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek

13 Mart 2021 Cumartesi günü Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kim olduğumuzun ve kim olmadığımızın farkındalığına erişerek, ilişklerimizi yeniden yapılandırabileceğimiz bir yeni ay. Venüs ve Neptün'ün yeni ay ile enerjisi idealist sevgi, şefkat ve empati ile ilgilidir. İlişkilerimizdeki hayal kırıklıklarını, hataları, yanlış kararları telafi etmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı eğer değerlendirebildiğimiz takdirde.

KOÇ

Bu hafta finansal konulardaki risklerden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koçlar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir, evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızın önem kazandığı bir haftadasınız. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizlerde diyete başlamayı düşünüyorsanız hafta ortasından itibaren başlayabilirsiniz.

BOĞA

Gökyüzü maddi, manevi sıkıntılardan bolluk ve başarıya çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak, size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin mağlubiyetlerine şahitlik edeceksiniz. Bu hafta spor yaparken dikkatli olmalısınız, sakatlanmalar söz konusu olabilir. Finansal konularda karlı yatırımlar gerçekleştirebilir daha önce planlayıp uygulama fırsatı bulamadığınız planlarınızı dikkatli bir şekilde yaşama geçirebilirsiniz.

İKİZLER

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızla ilgili endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir, finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz. Ticaretle uğraşan İkizler, ithalat ihracat gibi yurt dışından ticari alışverişler de sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

YENGEÇ

Güçlü ve enerjisi yüksek bir hafta karşılıyor sizleri. Aşk ve iş hayatınızda yaşanacak keyifli etkilerle adeta yeniden doğacak ve hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeçler şans bu hafta yüzünüze gülerken kendinize güvenin ve ön planda olmaya özen gösterin.

ASLAN

Bu hafta iş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir, imkansız olarak gördüğünüz konuların mimarı olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz beklenmedik bir yatırımı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmayı bir yana bırakıp eyleme geçmeli ve kazanmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Başak'lar arkadaşlarınızın boş boğazlığından kaynaklanan sorunlar ile uğraşabilirsiniz. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

TERAZİ

Bu hafta yatırımlar ve finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olmalı fakat yeni tanıdığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızdaki arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalısınız.

AKREP

İş hayatınızda haklının haksızın ortaya çıkacağı adaletin işleyeceği güçlü bir haftadasınız. Üzerinize oynanan oyunlar ortaya çıkacak ve herkes ektiğini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Özel yaşamlarınızda uzun süredir eşle problemler yaşayan Akrepler yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyi adil bir şekilde değerlendirip ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

YAY

Yüksek enerjili tempolu bir hafta karşılıyor sizleri. Azimli ve çalışkan olduğunuz sürece iş hayatınızda istikrar sizden yana olacak. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin öfke ile değil kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin.

OĞLAK

Gökyüzü iş hayatınızda yaşadığınız zorluklar arkanızda kalıyor ve yerini olumlu gelişmelere bırakıyor. Aklınızı bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirmeli ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerlemelisiniz. İş ve özel yaşamınızda doğru ve olumlu kararlar alıp uygulayabileceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise romantizm aşk ve heyecan hakim bu hafta.

KOVA

Bu hafta, yakınlarınız ve kardeşlerinizle ciddi gerginlikler yaşayabilir, öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Sizlere önerim sakin olmalı ve sağ duyunun peşinden gitmelisiniz. Özel hayatınızda bitişler yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Kararlarınızı alırken başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin.

BALIK

Haftanın ilk 2 günü iş hayatınızda var olan şartları korumalı, yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce kazanım ve kayıplarınızı akıllıca değerlendirerek kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Balıklar geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar tekrar edebilir ve buna bağlı şiddetli tartışmalar yaşayabilirsiniz.

İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Okçular Vakfı tarafından düzenlenen 10.

150 yıl sonra dikilen ilk menzil taşı

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı