• $15,9159
  • €16,7607
  • 926.72
  • 2394.83
15 Şubat 2019 Cuma

Astrolojide analiz türleri

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ: İnsanların kimlikleri, karakterleri, sanatçı mı bilim adamı mı? olacak gibi özellikler doğum haritası analizinde gizlidir. Doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf güçlü yetenekli yönlerinizi keşfederek yaşam yolunda doğru seçimler yaparak hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

ÇİN ASTROLOJİSİ ANALİZİ: Bunun dayandıgˆı sistem Ay’ın devirleriyle Gu¨nes¸’in kısmi hareketlerine go¨re yapılan hesaplamalardır. Çin astrolojisi, meslek seçimlerimiz yatırımlarımızla ilgili konularda bizlere rehberlik eder.

HİNT ASTROLOJİSİ ANALİZİ: Bu yöntem, hayatta cevap aradığımız netleştirmekte zorlandığımız konulara rehberlik eder ve doğru cevapları almamızı sağlar. Örneğin, ‘Evlenecek miyim?’, ‘Çocuğum olacak mı?‘ gibi hayatımızda cevabını bulmakta zorlandığımız her konuya tüm açıklığıyla rehberlik eder.

KARİYER ANALİZİ: Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

EVLİLİK AŞK İLİŞKİLER ANALİZİ: Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayıyla birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı gösterir.

KOÇ

Hafta boyunca işinizle ilgili yeni ve zorlu sorumluluklar alabilir telaşa düşmediğiniz takdirde başarı merdivenlerini hızlı adımlar ile çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda da güçlü etkiler söz konusu.

BOĞA

Kariyer ve eğitim hayatınızda çabalarınızın karşılığını alacaksınız. İş hayatınızda ise büyük girişimleri başarı ile gerçekleştirebileceksiniz. Çarşamba gününden itibaren tanıyacağınız insanlar iş ve özel yaşamınızda şans getirecek sizlere.

İKİZLER

Maddi olarak kazançlı çıkacağınız işbirlikleri ile yükselişe geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda da kendinizi keskin bir virajın yol ayrımında gibi hissedebilir tamam ya da devam sorusunun cevabını vermekte zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ

İş ve eğitim hayatınızda sıkıntılarınızı çözüme kavuşturmak için duygusal yaklaşımlardan uzak durmalı ve daha profesyonel düşünerek hareket etmelisiniz. Finansal gelirlerinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli, istemeyi bilmelisiniz!

ASLAN

İşinizle ilgili özellikle finansal konularda rahatlamalar söz konusu. İnançlarınızın zayıfladığı her konuda yaşanacak gelişmeler haftaya damgasını vuracak. Özel yaşamınızda krizler söz konusu ise kıskanç insanların etkisi altında kalmamalısınız.

BAŞAK

İiş hayatınızda yaşanacak gelişmelerle emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacak ve yeni bir statü kazanacaksınız. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ya riske girin ve kazançlı çıkmayı umun ya da geride kalıp bir fırsat kaçırın tercih sizin.

TERAZİ

Gökyüzü hafta boyunca iş eğitim ve ikili ilişkilerinizde kontrollü davranmanız sapla samanı karıştırmamanız için uyarıyor sizleri. Kimseye gereğinden fazla güvenmemeniz gerektiğinin farkındalığını kazanacaksınız.

AKREP

Haftaya birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayarak ve uğraş verdiğiniz konularda onlarında desteğini alabilirsiniz. Yenilikler taşların yerli yerine oturmaya başlamasını sağlayacak.

YAY

Ailenizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek elinizde yeter ki bir adım atın. Aşk hayatınızda bir beraberlik içindeyseniz bir anlık öfke ile büyük pişmanlık duyacağınız adımlar atmamaya özen gösterin.

OĞLAK

Aşk ve sosyal ilişkilerinizde değer verdiğiniz sevdiğiniz kişilerin beklenmedik davranışları ile bocalayacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta ikna kabiliyetiniz, güven veren tavırlarınızda karşınızda etkileyeceksiniz.

KOVA

Sağlığınızla ilgili konularda endişe duymamalı öfke kuruntu ve kaygılarınızı kontrol etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize haksızlık ettiyseniz özür dilemeli ve kırıcı davranışlarda, bulunmamalısınız

BALIK

İş arkadaşları ve yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan insanları olduğu gibi kabullenmeli ve herkese hak ettiği değeri vermelisiniz.

<p>Bu yıl bir ilki  gerçekleştiren ve 8 gün boyunca sürecek olan SAÜFEST, farklı alanlarda düzenlene

SAÜFEST: Festival Anlayışında Yenilik

Mersin'de film gibi operasyon! 50 adrese helikopter destekli uyuşturucu baskını

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı