• $9,3202
  • €10,864
  • 531.073
  • 1431.27
2 Ekim 2020 Cuma

Astrokartografi ile Covid ve depremler

Pandemi süreci daha önce de sizler ile makalelerim ve yayınlarımda paylaştığım gibi Nisan 2021’ye kadar devam edeceğine işaret ediyor gökyüzü. Seyahatler ile ilgili uluslararası seyahat kısıtlamaları Aralık ayında kalkmaya başlayabilir. Fakat Gökyüzü uluslararası yasakların Haziran 2021’e kadar devam edeceğine işaret etmektedir. Sudan gelecek zararlar ve susuzluk ABD’nin Batı ve Doğu Kıyısı Afrika’nın bazı bölgeleri, Türkiye’nin orta bölgeleri ve Rusya, Avustralya’ da etkili olacak enerjilere işaret ediyor gökyüzü.

KOÇ BURCU

Gökyüzü yüksek enerjili bir hafta ya işaret ediyor. Haftanın ilk günleri yeni bir iş anlaşmalar, ortak projeler için hızlı hareket etmeli, tereddütlerle zaman kaybetmemelisiniz. Genel olarak sağlık sorunu yaşayan Koçlar tıbbi müdahaleler ve tedaviler olumlu sonuçlar verir ve bu anlamda sorunlarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız.

BOĞA BURCU

Gökyüzü aylardır geçtiğiniz maddi- manevi dar boğazdan feraha çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. Bu hafta aile üyelerinden biri kardeş ya da çok yakın bir arkadaşınız tam da ona ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olmaması ile sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hafta ortasından itibaren yanıcı ve ateşli şeylerden uzak durun. Karlı yatırımlar gerçekleştirebilir daha önce planlayıp uygulama fırsatı bulamadığınız planlarınızı dikkatli bir şekilde yaşama geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta hukuksal ve finansal konularda deneyim sahibi kişilerin uyarılarını dikkate almalı, iş birlikleri ile çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Evli ve eşi ile sürekli sorunlar yaşayan İkizler uzlaşmacı olmayı başardığınız anda ilişkinizin seyri değişebilir olumlu yönde! Bu hafta aracınızın arızalanması ve beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler ya da iş ortakları arasında ego yüzünden ciddi sorunlar yaşanabilir baskılar ve iş yükünden kaynaklı sorunları taşımakta zorlanabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren mülkiyet sahibi olabilmeniz ve işlerinizdeki belirsizlikleri ortadan kaldırmanız için ikili ilişkilerinizdeki iletişim iyi ve yararlı sonuçları beraberinde getirecek sizlere. Özel hayatınız başta olmak üzere ortak ilişkiler açısından önemli zamanlar bu konularda köklü değişimler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bu hafta iş hayatınızda haksızlıklarla karşılaşabilir ve haksızlıkların getirdiği uyanışla yeni başlangıçların olacağı enerjilerle karşı karşıyasınız. Doğru hamleler yaparak kendinize daha iyi bir iş bulabilir finansal gelirleriniz de ki artışla rahat bir nefes alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gereken bir haftadasınız. Planlarınız stratejileriniz başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Yeni fırsatlar için elinizde ki işleri tamamlamanız gerekli aksi takdirde biri bitmeden diğerine yönelerek hareket etmek görevlerinizi tamamlayamamanızdan kaynaklanan finansal kesintilere neden olabilir. İş hayatınızda ise iletişimde olduğunuz kişilerle, uzlaşı içinde olmanız fazlası ile önemli sizler için kayıplar ve finansal olarak zorluklar yaşamamak adına.

TERAZİ BURCU

Bu hafta böbrekler bel ve boyun bölgeniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ilaç kullanımına bağlı sorunlar yaşamak istemiyorsanız fazlası ile dikkatli olmaya çalışmalısınız. Hafta boyunca finansal konularda ortaklıklar ve bilmediğiniz konulara yönelimden uzak kalmalı. Yatırım planlarınızı uygulama noktasında acele kararlar almamalısınız.

AKREP BURCU

Bu hafta işinizle ilgili her türlü anlaşmazlıktan uzak durmalısınız. Ayrıca, hafta boyu ara buluculuk ve yatırımlarla ilgili konularda dikkatli davranın. Anlaşmazlıklar sizleri yorabilir ayrıca bu hafta aile büyüklerinizin ya da onlardan kalma mülkiyetler ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca ortaklıkları olan Akrep burçları sorumluluklarını yerine getirmeyen ortaklardan kaynaklı sorunlar ile uğraşabilirler.

YAY BURCU

Bu hafta size zarar vermek için fırsat kollayan kişilerin aradığı zaman olabilir. Dikkatli davranın ve fark ettiğiniz her türlü duruma müdahale ederek başarılı olmalarına olanak tanımayın. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde tuzaklara düşebilir ve bunun yansıması maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli davranın.

OĞLAK BURCU

Bu hafta iş hayatınızda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda risklerden uzak durmalı, doğru kararlar aldığınızdan emin olmalısınız. Bazı önemli kararlar alırken sezgilerinizi dikkate almaya gösterin. Yaşadıklarınızın karşılaştıklarınızın üzerinde fazlası ile durulması, düşünme ve yansımasının önem kazandığı bir haftadasınız.

KOVA BURCU

Bu hafta işinizle ilgili her şeyi doğru planlama ve yönetimle yönlendirmeniz başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu hafta başarılı girişimleriniz ve işinizde sağladığınız büyüme pek çok kişinin kıskançlığına maruz kalmanıza neden olabilir buna bağlı enerji düşüklüğü ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. İşe alım iş başvurusu ya da iş anlaşmalarınızda imza ya da sözleşme öncesinde, dikkatle artılarını ve eksilerini tartmalı acele kararlar almamalısınız.

BALIK BURCU

Bu hafta kardeşleriniz ya da akrabalarınız siz ve eşiniz arasındaki farklılıklar olduğu söylemleri ile kafanızı karıştırmak, ilişkinizi bozmak isteyebilirler. Dikkatli davranın. Bu gibi olayların başlamasına dahi fırsat vermeyin. Ortaklıkları olan Balık burçları için bu hafta sıkıntılı gelişmeler ortaktan kaynaklanabilir mali hesaplarınızı kontrol etmeli bilginiz dışında her hangi bir iş yapılıp yapılmadığını denetlemelisiniz.  

<p><i>'Allah bir nefes gibi yakın</i></p><p><i>Gökyüzü bir nefes kadar uzakta.</i></p><p><i>Gidecekt

Bayraktar olmak, bayrağa adanmak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu