• $9,2244
  • €10,7606
  • 528.584
  • 1432.8
14 Ağustos 2020 Cuma

Aslan burcunda Yeni Ay

19 Ağustos Yeni Ay, Aslan burcunda. Güçlü bir Yeni Ay'dır ve Merkür, kısa süre önce Aslan Güneşi’nin kalbinden geçecek. Karanlıkları aydınlatan bir Yeni Ay büyük ve ani değişimleri etkili kılacak dünya ve ülke genelinde. Sektörel değişimler, sağlıkla ilgili konularda bilinmeyenlerin ortaya çıkacağı enerjilerle karşı karşıyız. Bireysel olarak ise başkalarını etkileyebileceğiniz, övgü ve hayranlık duyabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyayız.

KOÇ: Gökyüzü yüksek enerjili bir haftaya işaret ediyor. Haftanın ilk günleri yeni bir iş anlaşmaları, ortak projeler için hızlı hareket etmeli, tereddütlerle zaman kaybetmemelisiniz. Genel olarak sağlık sorunu yaşayan Koçlar tıbbi müdahaleler ve tedaviler olumlu sonuçlar verir ve bu anlamda sorunlarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Finansal konularda risklerden uzak durmalı, alım satımlar, aileyi ilgilendiren miras, ortak yatırım planlarında önde ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda da evli Koçlar aileye yeni biri katılabilir. Bu doğacak bir bebek olabileceği gibi yakınlarınızdan birinin söz, nişan, düğün de olabilir. Ayrıca evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir, evliliğinizde yeni bir sayfayı aşkla, fedakarlıkla, sabırla açabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü aylardır geçtiğiniz maddi manevi dar boğazdan feraha çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak, size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin mağlubiyetlerine tanıklık edeceksiniz. Bu gelişmeler karşısında, son derece temkinli davranıp zaferi taşıyabilmenin olgunluğu ile hareket etmelisiniz. Bu hafta aile üyelerinden biri kardeş ya da çok yakın bir arkadaşınız tam da ona ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olmaması ile sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özel yaşamınızda da evli Boğa’lar, eşinizin ailesiyle sorunlar yaşayabilir, eşinizin adil olmayan yaklaşımlarından dolayı ilişkiyi bitirmeyi düşünebilirsiniz. Bekar ya da yeni bir ilişkiye adım atan Boğa’lar aşkın varlığını yaşayıp, güvenerek öğreneceğiniz keyifli enerjilerle karşı karşıyasınız.

İKİZLER: Hukuksal ve finansal konularda deneyim sahibi kişilerin uyarılarını dikkate almalı, işbirlikleriyle çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Evli İkizler ve bebek bekleyenler endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Evli ve eşi ile sürekli sorunlar yaşayan İkizler ise uzlaşmacı olmayı başardığınız anda, ilişkinizin seyri değişebilir olumlu yönde! Bu hafta aracınızın arızalanması ve beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ: İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler ya da iş ortakları arasında ego yüzünden ciddi sorunlar yaşanabilir, baskılar ve iş yükünden kaynaklı sorunları taşımakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevreniz çalışma ortamınız ve iş yerinde bu hafta biraz zorlanabilir, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren mülkiyet sahibi olabilmeniz ve işlerinizde ki belirsizlikleri ortadan kaldırmanız için ikili ilişkilerinizdeki iletişim, iyi ve yararlı sonuçları beraberinde getirecek sizlere. Bekar Yengeçler hızlı başlayan hızla biten ilişkiler kurabilirsiniz. Özel hayatınız başta olmak üzere ortak ilişkiler açısından önemli zamanlar, bu konularda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Sürprizlere gebe bir haftadasınız. Evli ya da ilişkisini sorunsuz yürüten Yengeç’ler için ise duyguları yoğunlaştıran, tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı enerjiler söz konusu.

ASLAN: İş hayatınızda haksızlıklarla karşılaşabilir ve haksızlıkların getirdiği uyanışla yeni başlangıçların olacağı enerjilerle karşı karşıyasınız. Doğru hamleler yaparak, kendinize daha iyi bir iş bulabilir, finansal gelirlerinizdeki artışla rahat bir nefes alabilirsiniz. Diplomatik görevlerde bulunan ve resmi kurumlarda çalışan Aslan burçları, yönetici ve üstlerinizle mesafenizi korumalı, işinizden olmak korkusu ile onların yanlış işlerine, size kurduğu baskılara göz yumarak ortak olmamalısınız. Özel yaşamınızda evli ve ilişkisi devam eden Aslanlar için şahane etkiler söz konusu. Bu hafta Aslan burçları için doğurganlık artıyor, çocuk sahibi olmak için tedavi görenler bu arzularına kavuşabilirler.

BAŞAK: Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gereken bir haftadasınız. Planlarınız, stratejileriniz başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. İş hayatınızda iletişimde olduğunuz kişilerle uzlaşı içinde olmanız fazlasıyla önemli sizler için, kayıplar ve finansal olarak zorluklar yaşamamak adına. İletişime önem vermeli, kendi kendinize yaşadığınız kırgınlık ve kızgınlıklarla kararlar alıp bunları başkalarının siz söylemeden anlamasını beklememelisiniz. Aksi halde rakipleriniz ya da ortaklarınızdan düşmanca davranışlar görebilir, kıskanç insanların sizi zayıf yönlerinizden sıkıştırmalarıyla zorlu deneyimler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda da kıskanç insanlardan kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizde güven duygusunun her şeyden önemli olduğunu anlayacağınız, bir dizi sınavdan geçebilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta böbrekler, bel ve boyun bölgenizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ilaç kullanımına bağlı sorunlar yaşamak istemiyorsanız fazlasıyla dikkatli olmaya çalışmalısınız. Hafta boyunca finansal konularda ortaklıklar ve bilmediğiniz konulara yönelimden uzak kalmalı. Yatırım planlarınızı uygulama noktasında acele kararlar almamalısınız. İş değişikliği ya da kendi içinizdeki kararsızlıkla,r zarar göreceğiniz düşmanlıklara neden olabilir. Dikkatli olmalı, neler kaybedebileceğinizi göz önünde bulundurarak sahip olduklarınızı daha iyi hale getirmek için çabalamalısınız.

AKREP: Bu hafta işinizle ilgili her türlü anlaşmazlıktan uzak durmalı ve bunu önlemeye çalışarak öfkeden uzak, uzlaşmacı bir tutum içinde olmalısınız. Ayrıca, hafta boyu ara buluculuk ve yatırımlarla ilgili konularda dikkatli davranın. Anlaşmazlıklar sizleri yorabilir ayrıca bu hafta aile büyüklerinizin ya da onlardan kalma mülkiyetlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca mümkünse, borç almaktan ve vermekten kaçınınız. Anne tarafından herhangi bir aile bireyinin sağlık sorunları sizin için gerginlik ve üzüntü yaratabilir. Özel yaşamınızda başkalarının dolduruşuna gelebilir, kendi söylediklerinizin esiri olarak, zor durumda kalabilir, ilişkinizde beklemediğiniz bitişler yaşayabilirsiniz.

YAY: Bu hafta size zarar vermek için fırsat kollayan kişilerin aradığı zaman olabilir. Dikkatli davranın ve fark ettiğiniz her türlü duruma müdahale ederek başarılı olmalarına olanak tanımayın. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde tuzaklara düşebilir ve bunun yansıması maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişki hayaliniz varsa bu hafta gerçekleşebilir. Evli ve ilişkisi devam edenler içinse huzurlu ve aşkın yüceldiği enerjiler söz konusu.

OĞLAK: Bu hafta iş hayatınızda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda risklerden uzak durmalı, doğru kararlar aldığınızdan emin olmalısınız. Bazı önemli kararlar alırken sezgilerinizi dikkate almaya gösterin. Yaşadıklarınızın, karşılaştıklarınızın üzerinde fazlasıyla durulması, düşünme ve yansımasının önem kazandığı bir haftadasınız. Arkadaşlarınız özellikle geçmişte yollarınızın ayrıldığı arkadaşlarınıza dikkat etmeli, onlarla bir araya gelmekten uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda kalbinizden geçenleri sözlerinize yansıttığınız anda korkularınızın boşa olduğunu anlayacağınız keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinde krizler yaşayan Oğlaklar ise süreci sakin kalarak, suçlamalarda bulunmadan yönetebilirseniz pişmanlıklar yaşamazsınız.

KOVA: Bu hafta işinizle ilgili her şeyi doğru planlama ve yönetimle yönlendirmeniz başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu hafta başarılı girişimleriniz ve işinizde sağladığınız büyüme pek çok kişinin kıskançlığına maruz kalmanıza neden olabilir. Buna bağlı enerji düşüklüğüyle baş etmekte zorlanabilirsiniz. İşe alım, iş başvurusu ya da iş anlaşmalarınızda imza ya da sözleşme öncesinde, dikkatle artılarını ve eksilerini tartmalı, acele kararlar almamalısınız. İşinizle ilgili gelenekçi düşünceler ve eskiden yaptıklarınızı yapma noktasında ısrarcı olmak, sizleri memnun etmeyen sonuçlar ile baş başa bırakabilir. Kendinizi, düşüncelerinizi yenilemeli ve özünüze sadık kalarak zamanın getirilerini de akıllıca değerlendirmelisiniz. Finansal konularda harcamalarınızı ay boyunca kontrol altında tutmalı, vaatlere göre değil, gerçeklere göre planlamalarda bulunup elinizdekini değerlendirmeyi seçmelisiniz.

BALIK: Bu hafta kardeşleriniz ya da akrabalarınız siz ve eşiniz arasındaki farklılıklar olduğu söylemleriyle kafanızı karıştırmak, ilişkinizi bozmak isteyebilirler. Bu gibi olayların başlamasına dahi fırsat vermeyin. Ortaklıkları olan Balık burçları için bu hafta sıkıntılı gelişmeler ortaktan kaynaklanabilir, mali hesaplarınızı kontrol etmeli, bilginiz dışında herhangi bir iş yapılıp yapılmadığını denetlemelisiniz. İşinizle ilgili her hangi bir karar almadan önce dikkatle düşünün. Bekar Balıklar sevgi ve güvene dayalı kalıcı ilişkilere adım atabilirler. Ayrıca ilişkileri devam edenler hafta sonunda evlenme teklifi alabilirsiniz. Hafta boyunca gizli olan şeylere olan ilginiz, bilinmeye olan merakınız psikolojinizi bozacak. Bu durum korkuya kapılmanıza ve bu anlamda rahatsızlıklara neden olabilir.  

<p>Bu görüntüler Dışişleri Bakanı  Çavuşoğlu'nun ailesine ait değil gazeteci Barış Yarkadaş'ın buna

CHP'nin çamur at stratejisi

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor