• $13,4334
  • €15,2741
  • 795.017
  • 2042.08
7 Aralık 2018 Cuma

Aralık ayı gökyüzü enerjileri

Kötülük, hiddet, kin, kalpleri taşa çevirmişken sevmeyi de kıymet vermeyi de sevene hürmet etmeyi de unuttuk. Ne kalplerimizi duyuyor ne gökyüzünün mesajlarını anlıyoruz.

Bıkıp usanmadan yazmaya anlatmaya rehberlik etmeye devam edeceğim.

Sevmek, önce kendini sonra misafiri olduğumuz dünyayı, sonra bizi sevenlere kıymet vermektir. Sevmeyi bilen, saygı da duyar, emeğin kıymetini de zulümün acısını da yüreğinin en derininde hisseder.

Dünyayı daha iyi hale getirmek mümkünken, kötülük tohumları ekmeye devam etmek, sadece yangın yerine bir odun daha atıp kendi ateşini güçlendirmekten başka bir şey değildir. Emek vermiyor kazanmak istiyor hep bana hep benim hep ben diyerek kendi saltanat kayığımızla hüküm sürmek istiyoruz hayat yolunda. İçe dönmek, ruhu sevgiyle iyileştirmek, umutları yeşertmek güzelliklerin peşinden gitmek gerek ki, dünya her birimiz için daha güvenli, yaşanası ve keyifli bir yer olabilsin. Tabii bu yazdıklarımın nasıl ve ne yönde değerlendireceğimiz ise yüreklerimizde ruhlarımızın iyi ve kötü yanlarından hangisini güçlendireceğimizde saklı. Lakin sevmek sevgi için savaşmak gerek. Ne diyor Şems-i Tebrizi ‘Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme! Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; sevgi yürekli olana yakışır.’

KOÇ

Aralıkta her bakımdan şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Bu ay başlayacağınız yeni bir ilişki, iş ve aşk hayatınızda uzun vadeli kazançlı olmanızı sağlayacaktır. Cesaret, bilgi ve büyüme aralık ayına damgasını vuracak gibi görünmekte.

BOĞA

Bu ay ek gelirler elde edeceğiniz başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise evli olanlar eşinizin başarısını paylaşacağınız, sevindirici gelişmeler söz konusu… Maddi rahatlamalar ilişkinizdeki baskıyı da azaltacaktır.

İKİZLER

Ay boyunca kendinizi ortaya koymak için güçlü enerjilerle karşı karşıyasınız. Süregelen bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Evli İkizler de bu ay eşinizden gelecek önerilerle maddi manevi kazanımlarınızı artırabilir.

YENGEÇ

Aralık ayı mesleki konularda değişim dönüşüm anlamına geliyor sizler için. Kendi işinizin sahibiyseniz maddi anlamda önemli ölçüde etkili olacak büyüme sağlayıp imkanlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.

ASLAN

Ailevi konularda yakınlarınızın baskın tavırları ve maddi talepleri karşısında duygusal patlamalar ve tartışmalarla uğraşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aradığınız sevgiyi bulmuş olmanın önemini daha iyi kavrayacak, aşkınıza sahip çıkacaksınız.

BAŞAK

Kardeşlerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir, olumlu anlamda alacağınız ortak kararlarla düşmanlarınızı bertaraf etmeyi başarabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda, imkanları doğru değerlendirirseniz hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

TERAZİ

Özel yaşamınızda vaatlere değil gerçeklere odaklanmalı, yapabileceğinizden fazla sözler vermemelisiniz. Aile hayatınıza dikkat etmeli, yakınlarınızın özel yaşamınıza müdahale etmelerine, iyi niyetli olmayan yaklaşımlarına izin vermemelisiniz.

AKREP

Sabırla hareket edebildiğiniz takdirde sorunlarınız, aşılabilir olacaksınız. Sağlık, maddiyat aşkta iyi enerjilerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda da eğitim hayatınızda da sezgilerinizi önemsemelisiniz.

YAY

İş ve aşk hayatınızda şanslı enerjileri iyi değerlendirin. Bu ay gerek kendi yakınlarınız gerekse eş ya da sevgilinizin aile büyüklerinin sağlık sorunları, istekleri her şeye müdahil olmaları gibi konulardan dolayı yorulabilirsiniz.

OĞLAK

Bu ay ihtiyaç sahipleriyle yardımlaşmalarda bulunmak sizlere iyi gelecektir. Özel yaşamınızda ise iniş çıkışlardan sonra istikrarlı enerjilerle karşı karşıyasınız. Haksızlıklardan uzak kalarak bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

KOVA

Hayalini kurduğunuz yurtdışı seyahatlerini gerçekleştirebilir, kendinize yeni bir alan yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamayı düşünürken eski sevgiliniz aklınızı karıştırabilir.

BALIK

İş hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yenilik gibi planlarınızda sizin dışınızda ki gelişmelerden dolayı gecikmeler yaşanabilir. Bu ay gerek ailevi konular gerek iş hayatınızda fevri kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın