• $31,1311
  • €33,8289
  • 2034.62
  • 9334.13
14 Eylül 2018 Cuma

Alışkanlıklarımız değişiyor

Savaş Mars Hint astrolojisindeki adıyla “Kartika” bir savaşçıdır. Eril bir gezegen olan Mars eylemleri, mücadeleyi temsil eder. Niteliği cesaret ve sağlamlıktır. Doğum haritamızda gu¨çlu¨ bir Kartika, erkek kardeşlerle uyumlu ilişkileri, engelleri aşmamızı ve amaçlarımıza kolaylıkla ulaşmamızı sağlar. Zayıf konumda bir Kartika ise enerjinin çabuk tu¨kenerek kendimizi yetersiz hissetmemize mücadele edecek gu¨cu¨ bulamamıza neden olur. Yaralanma, kaza ve kontrolsüz tutkular yıkıcı bir gu¨ç haline gelebilir.

Kendi düşüncelerimizi, hayatımızın pek çok safhasında ortaya koyacağımız, yeni buluşlar, fikirler, gelişmeler, bu geçişin yansımaları arasında. Bu transit altında aceleci yaklaşımlar, hoyratça kullanılan sözler, baş ağrıtıcı durumlara neden olabilir. Mars Kova geçişinde, nasıl düşünüyorsak bunu cesaretle ifade ederiz, bu da pek çok kişiyi rahatsız edebilir. Tabii bu transit altında her doğruyu her yerde söylememeye dikkat etmemiz de önemli... Alışkanlıklarımızın değişeceği, monoton hale gelmiş tekrarlardan uzaklaşacağımız enerjilerle karşı karşıyayız. Baştan aşağıya yenileneceğimiz, özgürleşeceğimiz enerjiler sizi karşılayacak.

KOÇ

Hayatınızın pek çok alanında inançlarınız, cesaretiniz ve olgunlaşmanız sayesinde büyüme fırsatlarını da beraberinde getirecek. Yeni bir alana yönelebilir koçluk yayıncılık gibi konularda mesleki yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz.

BOĞA

Özel hayatınızda dışardan gelen müdahalelerden dolayı yaşadığınız huzursuzluklar acılar yerini kalıcı güven ve mutluluğa bırakacak. İş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda çığır açmanızı sağlayacak.

İKİZLER

Stresli ilişkiler ve iş hayatınızda yaşadıklarınız kaybettiklerinizle yaptığınız yüzleşmeler ve olgunluğunuzun farkındalığıyla yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir düzen vermeye başlayacaksınız.

YENGEÇ

Bu transit sizleri romantizm ve aşk hayatınızda yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yaşama yansıtma sürecini harekete geçiriyor. Kalıcı beraberlikler, yenilenme ve aşk hayatınızı yeniden yapılandırmaya başlıyor.

ASLAN

Bu transit sağlık sorunlarında yanlış teşhislerin netleşmesi, zorlukların aşılmasına da yardımcı olacaktır. Şimdi aşk ve aile hayatınızda karanlıklar sona eriyor. Özel yaşamınızda aşka emek, göstermeyi tercih ederseniz ilişkileriniz kalıcı olacaktır.

BAŞAK

Yeniliklerin peşinden gitmelisiniz. Özellikle aile bireyleriniz eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde önemli etkiler söz konusu olabilir. Tutumunuz bir hayli önem kazanmakta sakinlik ve uyum olası zararları en aza indirecektir.

TERAZİ

Bu geçiş altında kariyer hayatınızda istenmeyen düşüşler oldu. Şimdi ise maddi manevi müreffeh bir zaman karşılıyor sizleri. Ardınızda kalan başarı emeğin mükafatını almaya başladığınız güçlü bir değişime giriyorsunuz.

AKREP

Bu geçiş maddi manevi duygusal hemen her konuda sınandığınız zorlu sınav bitiyor ve özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz. Ya siyah ya beyaz diyerek ilerlemelisiniz. Siyah karanlığınız beyaz aydınlığınız olacak seçim sizin.

YAY

Bu transit sizleri yaptıklarınızdan sorumluluk ve sorumsuzluklarınızdan bir dizi sınavın içine doğru yer almaya çağırıyor. Eskiye ait ne varsa arkanızda bırakıp yaşama yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

OĞLAK

Bu transit sizi kabul etmekte zorlandığınız hatalarınızla yüzleştirmeye öfke kaygı ve hırsla yorulan ruhunuzu sakinlikle eğitmeye başlıyor. Pişmanlıklar duyabilir. Hatalarınızla yüzleşirken kendinizi suçlayabilirsiniz.

KOVA

Başkalarının doğrularını sanki kendi doğrunuzmuş gibi kabullenip hareket etmenin getirdiği zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bundan ötürü maddi olarak zarara uğrayabilirsiniz.

BALIK

İsyan etmeden, yaşadıklarınızdan dolayı başkalarını suçlamadan çözüm odaklı gerçekçi davranıp, olgunluğa erişmeniz gereken bir dönem. İsteklerinize ulaşmak için yüreğinizi ortaya koymalısınız.

<p> </p>

İSTANBUL'UN ULAŞIM ÇİLESİ NEDEN?

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz