• $15,604
  • €16,3523
  • 915.314
  • 2390.79
6 Temmuz 2018 Cuma

Aile hayatınıza aman dikkat!

13 Temmuz 2018 Türkiye saatiyle 06.01’de Yengeç burcunda kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek. Gizemli olan her şey duygusal derinliklere olan inancınızı genişletmeye yönelik dersler etkili olmaya başlayacak yaşamlarımızda.

Hayatlarımızın belli alanlarında tutkular artabilir büyük hatalar, büyük pişmanlıklar yaşanmasına skandallara neden olabilir.

Bu enerji tamamen nasıl değerlendirdiğimiz ve kendimize olan öz saygımızla şekillenecektir. Bireysel doğum haritamızın bizi biz yapan gezegensel enerjilerinin konumu fazlasıyla belirleyici olacaktır. Bazılarınız için romantik ilişkiler önem kazanırken bazıları içinde kariyer, kişisel gelişim veya yaratıcı çalışmalarla ilgili konularda etkili olacak tutulmalar.

Her iki durumda da, 8 Kasım’a kadar, Jüpiter nimetlerini deneyimleme fırsatı, hayatınızın alanına bağlı derin duyguları artırma isteğinizle doğru orantılıdır nasıl şekillendireceğiniz ise yukarıda da yazdığım gibi. Eşsiz doğum haritalarımızın yerleşimleriyle ilişkili olacak.

Diğer yandan temmuz tutulmalar ayı, yani genel kozmik enerjinin oldukça kaotik olacağı anlamına geliyor.

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması’nda aile meseleleri etkili olacaktır. Duygusal güvenlik birçok kişi için tetiklenir ve bu tutulma Pluto’ya keskin bir açı oluşturacağı için süre gelen olumsuzluklar varsa daha da artabilir. Aile hayatınızda değişimler yaşanabilir. Yıkıcı pişmanlıklara neden olaylar deneyimlememek için sakinlikler dikkatli olmakta fayda var. Duygusal olarak düzensiz davranmamaya çalışın.

KOÇ

Temmuz ayında kararlar alma konusunda dikkatli davranın. İlahi anlamda büyük bir bütünsel yolculuğa başlayabilirsiniz ruhsal olarak. İş hayatınızda akıllıca kararınız, bu dönemde saygı ve takdir kazanmanızı sağlayacaktır.

BOĞA

Büyük değişimleri beraberinde getirecek enerjilerle dolu bir ay sizleri karşılamakta. Sizin canınızı defalarca yakanların büyük imtihanlarına seyirci olurken siz yeni yolların başrolünde olacaksınız. Aşk hayatınızda çalkantılı enerjiler söz konusu.

İKİZLER

Bilinçaltınızda yer etmiş korkularınızla yüzleşmelisiniz. Bekar İkizler aşk hayatınızda sürprizlere açık olmalısınız. Evli İkizler, ilişkinizde huzurun hakim olmasıyla işinize gereken önemi verebilir, planladığınız projelerinizi uygulayabilirsiniz.

YENGEÇ

Gayrimenkul gibi yatırım planlarınızı Temmuzdan itibaren gerçekleştirebileceksiniz. Ay’ın ortasında kariyerinizde zorlu bir dönem sizleri bekliyor. 28 Temmuz’a kadar öfkenize yenilmemelisiniz. Bunu yaptığınızda zorluklar kolaylıklara dönüşebilir.

ASLAN

İş hayatınızda son 2 seneye göre daha talihli enerjilerle karşı karşıyasınız. Bu ay dikkatli olmalısınız birlikte çalıştığınız kişilerle tartışmalar, iş hayatınızın altüst olmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir.

BAŞAK

Bu ay seyahat şansınız ve yerleşim değişikliği olasılığı söz konusu olabilir. 10 Temmuz haftasında iş ve finansal konularda beklenmedik gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Gerginlikler sevgilinizin bencilce isteklerinden dolayı olabilir.

TERAZİ

İş hayatınızda dikkatli olmanız gereken enerjilerle karşı karşıyasınız. Bu ay sorunlar acele alınan kararlar ve bilmediğiniz işlere yönelmenizden kaynaklanacaktır. Aşk hayatınızda ise olumlu enerjiler hakim genel olarak.

AKREP

Bu ay projeler ve fırsatlar açısından büyük ölçüde çaba sarf etmeniz gereken enerjileri barındırıyor sizler için. Özellikle bütçenizi ve finansınızı iyi kontrol etmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu alandaki zorluklar yaşanabilir.

YAY

Bu ay iş ve özel yaşamınızda hırsla tek taraflı kararlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Paranızı daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Zorluklara rağmen azmettiğiniz takdirde yükseleceksiniz ve sonuçta siz galip çıkacaksınız.

OĞLAK

Bu ay baskılar, yakınlarınızın aç gözlüğünden kaynaklanan sorunlar sizler için yorucu olabilir. Özel yaşamınızda evli Oğlaklar, eşinizle samimi bir ilişki kurmaya çalışın ve karanlık günlerin ilişkinizi hırpalamasına izin vermeyin.

KOVA

Çalışma planlarınızı disiplinli bir şekilde uygulamalı, kimseyle tartışmadan ilerlemenin stratejisini sürdürmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin sinsi oyunlarına karşı akıllı olmaya dikkat edin.

BALIK

Bu ay, hayatın içinde kendini ispatlamış kişilerin önerilerini dikkate almalı ve kararsızlıklarınızı öneriler doğrultusunda tekrar yapılandırmalısınız. Ay ortasında iş yaptığınız kişilerle yollarınızı ayırma gibi kararlar alabilirsiniz.

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı