• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
28 Temmuz 2023 Cuma

Ağustos Ayı Yantrası Durga Bisa

Durga Bisa Yantra, arzulara ulaşmak, zorlukları atmak ve düşmanları fethetmek için çok etkilidir. Bu Yantra, Shree Durga Ambe Maa'yı tezahür ettirir. Bu çok güçlü bir Yantra'dır. Zenginlik ve mülkiyet bahşeder ve kişiyi her türlü tehlikeden korur. Bu Yantra, bir güç simgesi olarak kabul edilir ve İş hayatında iyi şanslar getirmede son derece etkilidir. Bu Yantra hakkında genel bir söz vardır, "Jiske Paas Ho Bisa Uska Kya Karega Jagdisha", Bisa Yantra'nın sahibi anlamına gelir, Şeytan bile (Jagdisha) ona zarar veremez. Bu Yantra ayrıca İş Hayatında Zenginlik ve İyi Şanslar çekmek için son derece güçlüdür ve bu nedenle, bu Yantra bazen Lakshmi Bisa Yantra olarak da adlandırılır.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun Yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

1 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Dolunay, Kova burcunun sabit hava burcunda gerçekleşecek. Satürn tarafından yönetilen bu burcun birincil endişesi, ne kadar popüler olmasalar da (ve kim aynı fikirde olmayabilir) orijinal düşünce ve fikirleri ifade etmekle ilgilidir. Bu Dolunay, her burcun kendilerini kolektifin görüşlerinden ayırma arzusuna vurgu yapacak ve bunun yerine her zaman iyi karşılanamayacak benzersiz bir bireysellik duygusu oluşturacaktır. Şu anda geri giden Venüs ile kendinizi ifade etmenin en gerçek, en otantik yolunu sulandıran tüm filtreleri kaldırmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Süper Ay Nedir?

Ağustos ayındaki Dolunay, her yıl üç ila dört kez gerçekleşen bir olay olan bir süper Ay olarak kabul edilir. Bir süper Ay, tipik bir Dolunay'dan yaklaşık %7 daha büyüktür, bu da onu ortalamadan daha büyük ve parlak gösterebilir. Bu Dolunay'ın boyutu etkileyici olsa da, ruh haliniz üzerinde normalden daha fazla bir etkisi olmayacak, bu yüzden endişelenmeniz gerekiyor. Elinizin altında bir kamera olduğundan emin olun.

Mersin balığı Ay'ı nedir?

1 Ağustos'ta 14:31 ET'de Süper Mersin balığı Ay'ı Kova burcunda gerçekleşecek. Mersin balığı ayları her ağustos ayında gerçekleşir ve mersin balıklarının en yaygın olarak özellikle Büyük Göller'de yakalandığı bir dönemi işaret eder, bu nedenle balık takma adıdır. Ağustos ayındaki Dolunay ayrıca Hasat ayı, Mısır ayı ve Ricing ayı olarak da adlandırılır. İşte her burcun 2023 Süper Mersin Balığı Ayı'ndan nasıl etkilenmesi beklenebilir:

KOÇ BURCU: 1 Ağustos'ta Kova burcundaki Dolunay, gökyüzünü kamaştırırken sosyal hayatınız öne çıkacak. Zodyak'ın öncüsü olarak, özellikle popüler olmayan görüşlerinizi ifade etme söz konusu olduğunda liderliği ele almaya alışkınsınız ve bu, benzer görüşleri paylaşan insanların yanındayken en çok ortaya çıkıyor. Bugün, bağımsız olarak dışarı çıkmak yerine topluluğu kucaklamaya daha meyilli hissedeceksiniz, bu yüzden şimdi akranlarınıza yüksek sesle ve gururla fikrinizi söylemekten çekinmeyin Koç.

BOĞA BURCU: Dolunay 10. evinizi aydınlatırken, bu ay kariyer ve profesyonel çabalarınız odak noktası olacak. Boğa, genel platformunuzu her zaman bakış açınızı dile getirmenin bir yolu olarak kullanmak isteyen birisiniz ve bugün tüm gözler (ve kulaklar) her kelimenizi emecek. Bu konular tartışmalı olsa veya genellikle gözden kaçsa bile, sizin için önemli olan şeylere dikkat çekmek için bu zamanı kullanın.

İKİZLER: 1 Ağustos'ta Dolunay, yenilikçi ve geleneksel olmayan görüş ve inançları benimseme yollarınıza ışık tutacak. Bir hava burcu olarak, bu, özellikle yeterince konuşulmadığını düşündüğünüz konularla ilgili olarak, aklınızı konuşmanız için şanslı bir ay. Bu aldığınız bir çalışmanın veya kursun başlangıcını veya sonunu da işaretleyebilir ve şu anda aldığınız herhangi bir bilgi, beklediğiniz eksik parça da olabilir. Bunu büyük bir aha anı olarak kabul edin.

YENGEÇ: Dolunay sekizinci ev meselelerine ışık tutarken, 1 Ağustos'ta ortak kaynaklarınız, borçlarınız ve kişisel sınırlarınız vurgulanacak. Bu ay, özellikle harici bir kaynaktan aradığınız kaynaklarla ilgili olarak, mali durumunuzla ilgili bazı önemli bilgileri ortaya çıkarabilir. Ayrıca, sizinle başka bir kişi arasında şu anda yürürlükte olan sınırları değerlendirme eğiliminde olabilirsiniz, ancak bunun her şeyden çok tefekkür dönemi olmasını bekleyebilirsiniz. Son zamanlarda çok erişilebilir olduysanız, enerjinizi nasıl koruyacağınızı daha çok düşünüyor olabilirsiniz.

ASLAN: 1 Ağustos'ta Dolunay gerçekleşirken romantik ilişkileriniz ana odak noktası olacak. Sezonunuz başladığından beri, birincil odak noktanız kendinizi sonuna kadar ifade etmek oldu, ancak bugün, romantik ortaklıklarınızın özgürlük ve özerklik ihtiyacınızı nasıl desteklediğini düşüneceksiniz. Işığınızı söndürmeyen, ancak yine de size görüldüğünü ve duyulduğunu hissettiren insanlara değer veriyorsunuz ve bugünün Dolunay'ı, hayatınızdaki en özgün haliniz olmanızı sağlayan insanları öne çıkarıyor.

BAŞAK: 1 Ağustos'ta altıncı evinizde Dolunay ortaya çıkarken mevcut alışkanlıklarınıza ve ritüellerinize öncelik vereceksiniz. Sen bir alışkanlık yaratığısın Başak, ama her zaman günlük uygulamalarını canlandırmanın yenilikçi yollarını düşünüyorsun. Bugün, yalnızca üretken olmakla kalmayıp, aynı zamanda sürdürdüğünüz rutinler tarafından zihinsel olarak uyarılmış hissetmeye ilişkin fikirlerle ağzına kadar dolu olacaksınız. İşler biraz fazla tahmin edilebilir hale geldiyse, işleri değiştirmek için iyi bir gün.

TERAZİ: Ağustos Dolunay'ı boyunca, yaratıcı hobilerinizi ve tutkularınızı çeşitlendirmenin yollarını düşünüyor olacaksınız. Eğlenceli bir aktivite, özellikle de sizi kalıpların dışında düşünmeye zorlayan herhangi bir aktivite planlamak için şanslı bir gün. Bakış açınızı değiştirmenize ve yeni şeyler denemenize veya en gerçek, otantik benliğinize sahip olmanızı sağlayan bir ilgi alanına girmenize ilham veren insanlarla çevrili olmak için iyi bir gün.

AKREP: 1 Ağustos'ta Kova Dolunay'ı dördüncü evinizde gerçekleşirken, evinizi yeniden canlandırmayı düşüneceksiniz. Hesaplı kararlar verme eğiliminde olan biri olsanız da, bugün Dolunay olurken özel dünyanıza daha fazla özgürlük katabilmenin yollarını düşünüyor olacaksınız. Henüz büyük değişiklikler yapmaya hazır olmayabilirsiniz, ancak kapalı kapılar ardında kendiniz için daha özgün, yenilikçi bir dünya yaratmanın yolları ana odak noktası olacaktır.

YAY: Kova Dolunay'ı sırasında mevcut düşünceleriniz ve fikirleriniz vurgulanacak ve sizi dinleyecek kadar açık fikirli olan herkese aklınızı konuşmaya davet edecek. Bakış açınızla başkalarını aydınlatmakta her zaman hızlı oldunuz ve bugün bilgi paylaşımı söz konusu olduğunda sizin için çok önemli bir an. Bazı inançlarınız ne kadar sıra dışı olsa da, hala insanlarda yankı uyandırıyor. Bu yüzden bugün onları paylaşmaktan çekinmeyin. Kim bilir, düşündüğünüzden daha fazla insanın sizinle aynı fikirde olduğunu görebilirsiniz.

OĞLAK: 1 Ağustos'taki Kova Dolunay'ı sırasında paranız ve kaynaklarınız ana önceliğiniz olacak. Birçok şeye geleneksel bir bakış açısıyla yaklaşırken, mali durumunuzu gelişmiş ve yenilikçi bir şekilde yönetmeyi seviyorsunuz ve bu dolunay, bu bölümde alışılmışın dışında düşünmek için iyi bir zaman. Henüz büyük bir değişiklik yapmamış olsanız da, sahip olduklarınızı kullanma şeklinizi değiştirmenin yollarını düşünüyorsunuz.

KOVA: 1 Ağustos'ta kendinizi ifade ettiğiniz ilk evinizde Dolunay ortaya çıkarken, kendi yolunuzu çizme ihtiyacınızı kabul etmeniz istenecek. Bu bazen tecrit edici bir yolculuk olsa da, kalabalığı takip etmektense kendinize karşı dürüst olmayı tercih edersiniz ve bugün, kendi ilgi alanlarınızın ve inançlarınızın peşinden giderek kendi şeridinize sapma fırsatı. Kova, bugün kendine odaklan, bu kendini kalabalıktan biraz uzaklaştırmak anlamına gelse bile. Kollektif tarafından şekillendirilmeyen fikirler oluşturmak için kendinize bol bol alan ayırmanız zorunludur.

BALIK: 1 Ağustos'ta Kova Dolunay'ı gerçekleşirken, pillerinizi nasıl yeniden şarj edeceğinize odaklanacaksınız. Sevgili Balıklar, şimdi dikkat çekmeme zamanı, ancak bu tamamen pasif olacağınız anlamına gelmez. Aslında bugün zihinsel olarak oldukça enerjik hissediyor olabilirsiniz, bu da bunu günlük tutmak, okumak veya araştırma yapmak için şanslı bir zaman yapıyor olabilir. Ancak, şu anki fikirlerinizi henüz dış dünyayla paylaşmaya istekli hissetmiyor olabilirsiniz, bu nedenle kendi şirketinizin mahremiyetinde tefekkür ve iç gözlem için kendinize bol bol alan ayırdığınızdan emin olun.

<p>Şanlıurfa'da silah ve mühimmat kaçakçılarına yönelik operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı. İl J

Şanlıurfa'da silah kaçakçılığı operasyonu: 5 gözaltı

Filistinlilerin kefenleri Beyaz Saray önünde

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi