• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
7 Ekim 2022 Cuma

9 Ekim Koç Dolunay'ı

Koç Dolunay'ı, bir tür iyileşmeyi tetiklemesi muhtemel enerjileri getiriyor yeryüzüne. Bu iyileşmenin sonuçları olumlu olsa da, oraya giden yolculuk ciddi yüzleşmeleri getiriyor bizlere. Ayrıca, bir şeylerle başa çıkmak yerine şifa fikrini almaya odaklanmamız her şeyi kolaylaştırabilir ve daha hızlı sonuç almaya yönlendirebilir bizleri. Bazen iyileşmeye o kadar takıntılı hale gelebiliriz ki yolculuğumuzu ve yaratmaya çalıştığımız dinginlik hissini gözden kaçırırız. Ayrıca, bu iyileşmenin nasıl sonuçlanmasını beklediğimize dair kontrolümüzü veya beklentilerimizi gevşetmemiz gerektiğini de fark edebiliriz. Bu Dolunay aynı zamanda eninde sonunda kendimizi bırakmamız ve iyileşmenin kendi zamanında gerçekleşmesine izin vermemiz gerektiğini anlamamıza da yardımcı olabilir.

KOÇ: Henüz tam olarak ulaşamayacağınız şeyler için endişelenmek yerine, bu hafta başarabileceklerinize odaklanın. Gerçekçi olmak önemlidir, özellikle de Merkür ve Plüton'un elinizin altında fırsatlar ve çözümler sunduğu Perşembe günü. İlerleme kaydediyorsun. Plüton cumartesi günü yön değiştirdiğinde, çalışma hayatınızdaki değişime hazırlanın. Direnmek yerine bu değişiklikle çalışabileceğiniz yolları arayın. Sonunda, sizi olmak istediğiniz yere yaklaştıracak. Pazar gününün Koç Dolunay'ı, ruh özünüzün güçlü bir ifadesidir. Ayağa kalk ve kim olduğunla gurur duy -ama öfkenin başka türlü muhteşem bir günü mahvetmesine izin verme.

BOĞA: Bu haftanın ilk yarısında hayatınıza daha fazla 'kalite' sığdırabilirsiniz. Rutinleriniz ve programlarınız hakkında dikkatlice düşünün - çok daha ilginç şeyler için kullanabileceğiniz zamanı boşa mı harcıyorsunuz? İşe gidip gelmek veya ayak işleri yapmak için harcanan zaman kesinlikle daha iyi kullanılabilir. Plüton cumartesi günü direkt dönüş yaptığında, eğitiminiz veya nitelikleriniz konusunda mini bir güven krizi yaşayabilirsiniz. Bu sallantının sizi hedeflerinizden alıkoymasına izin vermeyin - gerekirse her zaman yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü, Dolunay doğum haritanızın en ruhani bölgesinden parlıyor. Paranormal veya açıklanamaz bir şey yaşarsanız şaşırmayın. Ay sizden bilim tarafından anlaşılanların ötesindeki olasılıklara açık olmanızı istiyor.

İKİZLER: Bu haftanın ilk yarısında aile meselelerine odaklanın. Merkür ve Pluto, uzun süredir devam eden kin veya kan davalarını çözmenize yardımcı olmak için güçlerini birleştiriyor. Daha büyük insan olmaya istekliysen, özellikle perşembe günü, şimdi çok fazla iyileşme olabilir. Bununla birlikte, Plüton Cumartesi günü doğrudan dönüş yaptığında, suçluluk duygusu veya yakınlık sorunlarıyla mücadele, en yakın ilişkinizi raydan çıkarmakla tehdit edebilir. Yürekten konuşmaya devam edin ve şiddetli bir şeye paniklemeyin. Pazar günü Dolunay duygusal gerilimi daha da artırıyor. Bununla başa çıkmanın mükemmel bir yolu, uzun vadeli hedeflerinize odaklanmaktır. Gündelik tartışmalar veya niggles hakkında çok fazla endişelenmeyin. Siz ve eşiniz uzun vadeli hedefleriniz konusunda aynı fikirdeyseniz, bu fırtınayı kolayca atlatacaksınız.

YENGEÇ: Merkür ve Pluto, bu hafta pratik, günlük sorunları çözmenize yardımcı olmak için bir araya geldi. Ev işleri, ailenizdeki iş bölümü, çocuk bakımı sorunları, bakım sorumlulukları ve çok daha fazlası için kazan-kazan çözümleri bulacaksınız - sadece duvardan uzak görünen fikirleri denemeye açık olmanız yeterli. Plüton cumartesi günü doğrudan dönüş yaptığında, ilişkiniz biraz değişiyor gibi görünüyorsa endişelenmeyin. İnsanlar olarak ikiniz de değişiyor ve gelişiyorsunuz, ama bu gayet iyi. Birlikte büyüyebilirsin. Kariyerinizde bir gurur duygusu için Pazar günü Dolunay'a bakın. Özellikle son aylarda çok az teşekkürle çok çalışıyorsanız, tanınma sizin için şu anda yolda. Tüm çabalarınız meyvesini vermek üzere - tebrikler!

ASLAN: Mali konular bu haftanın başlarında bir doz pratik, mantıklı kozmik girdi alıyor. Perşembe günü, Merkür ve Plüton arasındaki üçgen, akıllı kararlar vermenize, belki de çok para biriktirmenize veya yeni bir gelir akışı açmanıza yardımcı olur. Plüton cumartesi günü direkt dönüş yapıyor, bu sizin için bir süre arka koltukta oturmak anlamına gelebilir. Sevdiğiniz birinin ilgi odağı olmasının zamanı geldi - şimdi rolünüz onların desteği ve en iyi amigoları olmak. Pazar günkü Dolunay sizden bir inanç sıçraması yapmanızı istiyor. Macera seni çağırıyor ama Evrene evet diyecek kadar cesur olacak mısın? Bu, rutinlerinizi ve potansiyel olarak tüm yaşam tarzınızı alt üst etmek anlamına gelir - ama her zaman istediğiniz şey bu değil miydi?

BAŞAK: Merkür şimdi doğrudan burcunuzdayken, bu haftanın en zeki, en ustaca en iyi dönemindesiniz. Merkür Perşembe günü Plüton ile üçgen açı yaptığında, parlak fikirlerin yoğun ve hızlı bir şekilde gelmesini bekleyin - ayrıca kuralları biraz çiğnemek gibi hissedeceksiniz. Statükoya meydan okumaktan veya işleri farklı yapmaktan korkmayın. Plüton cumartesi günü doğrudan dönüş yaptığında, henüz kendi içinizde yeni keşfettiğiniz yeni bir yeteneği beslemeye çalışın. Zihninizi, yaratıcılığınızı veya entelektüel becerilerinizi geliştiren her şey sizin için mükemmel olacaktır. Bir müzik aletinde ustalaşmaya ne dersiniz? Bu arada pazar günkü Dolunay aşk hayatınıza büyük bir sıcaklık ve tutku getiriyor. Ama dikkat et. Duygular çok yüksek ve tutku ile takıntı arasında ince bir çizgi var.

TERAZİ: Bu haftanın ilk yarısı bir tür sırlara odaklanıyor özellikle çocukluğunuz veya ailenizle ilgili sırlar. Merkür Perşembe günü Plüton ile üçgen açı yaptığında bu sırların açığa çıkması faydalı olacaktır. İyi ya da kötü, onları saklama zamanı bitmiş olabilir. Plüton'un cumartesi günü doğum haritanızın aile bölgesinde doğrudan dönmesi bu kavramı daha da güçlendiriyor. Ailenizde veya evinizde değişim yolda, ancak eninde sonunda en iyisi olacak. Aklınızı herhangi bir aile probleminden uzaklaştırmaya yardımcı olacak güzel, yükselen bir romantizm için Pazar günü Dolunay'a bakın. Zıt burcunuzdaki bu ay tutulması, haftaya son derece sevgi dolu bir son vaat ediyor.

AKREP: Haftanızın ilk bölümünde çok pratik bir hava var. Tamamlaman gereken çok fazla işin ve işin var ve asla küçülmeyen bir yapılacaklar listesi var. Bununla birlikte, daha fazla değil, daha akıllıca çalışacak zekaya da sahipsiniz ve Merkür Perşembe günü Plüton ile üçgen açı yaptığında, zamandan tasarruf etmenin yollarını bulabilmelisiniz. Plüton, cumartesi günü doğum haritanızın iletişim bölgesinde doğrudan döner; bu, insanların sizi desteklemesini veya sizi takip etmesini istiyorsanız iletişim şeklinizi değiştirmeniz gerekebileceğinin sinyallerini verir. Bu arada, pazar günkü Dolunay haritanızın sağlık bölgesinde meydana gelir - bu, ister fiziksel, ister duygusal veya ruhsal olsun, şifa için güzel bir fırsattır. Sağlığınızın büyümeye devam edebilmesi için daha bütünsel bir yaşam tarzı benimseyin.

YAY: Kariyeriniz bu haftanın başlarında odakta, artık doğrudan Merkür ile dikkate değer 'yumuşak' becerilerinizle başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Merkür ve Pluto'nun bir araya geldiği perşembe günü ortaya çıkan altın bir fırsattan en iyi şekilde yararlanın. Şimdi bir terfi veya zam mümkün veya serbest meslek sahibi iseniz çok kazançlı yeni bir müşteri. Pluto, cumartesi günü doğum haritanızın para bölgesine doğrudan döndüğünde, finans da iyileşir. Bu, son birkaç aydır yaptığınız şüphe ve ikinci kez tahminleri ortadan kaldırır ve bolluk zihniyetine geri dönmenizi sağlar. Dolunay pazar günü neşe bölgenizden parlarken, aşk hayatınız için de iyi haberler var. Özellikle flört ediyorsanız veya aşkı arıyorsanız, coşkulu bir günün tadını çıkarın!

OĞLAK: Merkür bu hafta zihninizi genişletiyor, her türlü yeni fikri ve yeni deneyimi yörüngenize getiriyor. Özellikle Perşembe günü Merkür Plüton Oğlak burcunda üçgen açı yaptığında yeni şeyler deneme havasındasınız. Mümkünse seyahat ederek rutininizden çıkın - sadece yerel bir yerde olsa bile. Plüton cumartesi günü doğrudan burcunuzda dönüyor, bu da omuzlarınızda bir yük gibi hissedecek. İç gözlemle geçen birkaç aydan sonra, sosyalleşmeye ve fikir paylaşmaya, dünyaya geri dönmeye daha istekli olursunuz. Haritanızın bu alanında Pazar günü Dolunay parlarken, aile cephesinde de iyi haberler var. Bir emlak anlaşmasının başarılı bir şekilde tamamlanması, kartlarda veya belki de - sonunda - uzun, uzun soluklu bir yenilemenin sonunda.

KOVA: Bu hafta çok düşünceli bir zihin çerçevesinde olacaksınız. Merkür, duyarlılığınızın derinliklerini keşfetmenize yardımcı oluyor ve suçluluk, öfke, keder veya kızgınlık gibi sorunları işliyorsunuz. Merkür'ün güçlü Pluto ile bir araya geldiği Perşembe, danışmanlık veya terapi için mükemmel bir gün. Plüton cumartesi günü doğru yöne döndüğünde, tünelin sonundaki ışığı görmeye başlayacaksınız. Dünyaya bir kez daha bakmaya başladığınızda, yeni arkadaşlar edinmek veya yeni bir kulübe katılmak için harika bir zaman olabilir. Pazar günü Dolunay, içten iletişimi ve birçok sosyal aktiviteyi teşvik ettiği için buna da yardımcı olacaktır.

BALIK: Merkür şimdi karşı burcunuzdayken, ilişkinizdeki iletişim çok daha kolaylaşıyor. Perşembe günü, Merkür Plüton ile üçgen açı yaptığında, dışarıda bir gün, bir randevu gecesi veya ortak arkadaşlarla bir araya geldiğinizde kalan gerilimi azaltın. Aslında, cumartesi günü doğum haritanızın sosyal bölgesine doğrudan dönen Plüton, artık her türlü arkadaşlıktan çok daha fazla keyif almaya başlayacağınızın bir işaretidir. Saklanmayı bırakmanın ve yakın zamanda özlediğiniz kişilerle yeniden bağlantı kurmanın zamanı geldi. Pazar günkü Dolunay para bölgenizde meydana gelir ve finans konusunda öfke veya drama getirebilir - ama aynı zamanda size bu işi iyi bir şekilde ele almak için tutku, azim ve irade de getirir.

<p>Öz vatanında mülteci doğdu. 29 Ekim 1962 yılında Gazze'nin  güneyinde, Han Yunus Mülteci Kampında

HAMAS'IN GAZZE SORUMLUSU YAHYA SİNVAR KİMDİR?

Tarım Kredi marketlerinde hangi ürünler indirimde? İşte 18 - 24 Mayıs fiyatları

Şarkıcı Berdan Mardini dünyaya satıyor! Bir kilosu 14 bin euro

Türk bayrağı New York semalarında! Wall Street'te bayrak çekme töreni düzenlendi