• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
10 Nisan 2020 Cuma

8 Nisan'da Terazi burcunda Süper Dolunay gerçekleşti

Bu gece, ay normalden daha büyük ve parlak göründü. Süper Ay enerjisi, uyanış, farkındalık ve diriliş kazandıracak. Kalbimize yolculuk etmenin zamanı şimdi. Vicdanımızın sesini duymalı, ruhumuzu özgürleştirip arındırmalı bedenlerimizi sporla, ruhlarımızı inançla yenilemek, düşüncelerimizi iyileştirmek için çaba göstermeliyiz. Ayrıca bilinç altı, korku endişe ve kaygılarımızı da dönüştürmemiz mümkün. Yeter ki isteyelim ve kendimizi geliştirmek için ön yargılarımızdan uzaklaşalım. 21 - 22 Nisan tarihlerinde Lyrids Meteor yağmuru gerçekleşecek. 23 Nisan’a gerçekleşecek Yeni Ayı ile hayatımızı daha stabil sağlıklı hale getirmemiz için, güçlü hissedeceğimiz, akışa ayak uydurarak farkındalığımız ile gelişeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız.

KOÇ: İş hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi olabilir, gayretli ve sabırlı olduğunuz takdirde. Giderlerinizi yönetmek için akıllı çözümler düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden, karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak.

BOĞA: İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğrenci Boğa’lar, Süper Dolunay enerjisi ile eğitim hayatınıza gereken önemi vererek hareket ederseniz, başarısız olduğunuz pek çok konuda önemli bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Kilo problemi olan Boğa’lar, Süper Dolunay’ın ardından diyete başlayabilir başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

İKİZLER: Süper dolunay enerjisi, yaşamınızı olumlu yönde yapılandırmanız adına büyük bir fırsat sizler için. İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda zekanızı ve olgunluğunuzu konuşturarak, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda bu enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ: Özel yaşamınızda evli Yengeçler eşinizle uzun süredir aynı tekrarlar ile devam eden sorunlu bir ilişkiniz varsa bitişler yaşanabilir. Kendinizi anlatmaya, çalışmanıza rağmen eşinizin bunu görmezden gelmesi sizin duygusallığınıza, duygusuzca yaklaşması, ilişkiyi sonlandıran tarafın siz olmanıza neden olabilir.

ASLAN: Süper dolunay enerjisiyle iş hayatınızda yeni imkanlar, projeler için sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yenilikçi davranmalı, her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı günler.

BAŞAK: Eş ya da sevgilinizle aranızda ki tutku ve heyecan artarken aynı zamanda bu güçlü süper ay enerjisi tartışmalar ve zıtlaşmaları da beraberinde gelecektir. Aynı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

TERAZİ: Dolunay enerjisi ile iş değişikliği düşünüyorsanız, bunu gerçekleştirebilir, yeni bir iş yada projenin başına geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda evli Terazi’ler öfkeyle kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli, kaybedeceğiniz ve kazanacaklarınızın, manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta duygusal konularda zorlukları ve geciktirilmiş olsa da kaçınılmaz ayrılıkları beraberinde getirebilir sizlere. Resmi kurumlarda çalışan Akrepler, bürokratik engellerle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Mücadeleci olmalı ve zorlukların üzerine gitmelisiniz. Özel yaşamınızdaki sorunları sonlandırdığınız takdirde, sakinleşen zihninizle, iş hayatınızdaki zorlukları atlatabilecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz.

YAY: Enerjinizi iş ve aile hayatınıza yansıtmalı ve son derece mücadeleci ve girişimci davranmalısınız. Öfkeden, aynı tekrarlardan her konuda uzak durmalı, kendinizi geliştirmeli ve iş hayatınızda, iş birliklerine de, güç birliklerine de açık olmalısınız. Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay’lar, Süper Dolunay enerjisi geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar önünüze getirecek.

OĞLAK: İşle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir ,yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin altına imza atabilirsiniz. Fikirlerinizin kazanıma döneceği bu günleri iyi değerlendirmeli, mesleki konularda hiçbir çalışma ve görüşmeyi ertelemeden hareket etmelisiniz. Kazanımlarınız artmaya başlarken, para düşkünü simsar yakınlarınıza ve sözde arkadaşlara da dikkat etmelisiniz.

KOVA: Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar, aşkta temiz bir sürecin startını veriyor. Heyecanı yüksek kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir, buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. Size güvenen insanların sırlarını ifşa etmekten uzak durmalı, öfkenize yenilerek size güvenen kişileri yarı yolda bırakmamalısınız.

BALIK: Evli Balık’lar ilişkinizde sorunlar sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak , ya da tek taraflı kendinizi bu ilişkiye feda edeceksiniz. Süper dolunay enerjisi sizler için uyanış, diriliş anlamını taşımakta. Arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek, bulunduğunuz şartları farklı bakış açıları ile değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz.

<p>Bir kurabiye fiyatının 110 TL olmasına isyan eden de var, bir bardak çaya 90 TL ödeyen de, orta b

KURABİYE 110 TL OLUR MU?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (20 Nisan 2024)

Gemlik'teki heyelan havadan görüntülendi

ÖSYM'nin dünyadan izole sınav merkezi kapılarını ilk kez açtı