• $28,9768
  • €31,2605
  • 1891.17
  • 7969.19
14 Temmuz 2023 Cuma

17 Temmuz Yeni Ay Ve Burçlara Etkileri

17 Temmuz 2023, 14:31 EST'de Ay, Yengeç burcundaki Güneş ile buluşarak duygusal açıdan güçlü ve dönüştürücü bir Yeni Ay oluşturur.

Bu Yeni Ayı temiz bir sayfa ve taze bir başlangıç için verimli bir zemin, geçmişten gelen duygusal travmalardan bir kurtuluş olarak düşünün. Bir Yengeç Yeni Ayı bizi her zaman kendimizi içeriden beslemeye çağırdığından, bu birkaç gün boyunca tamamen sosyal hissetmemeniz oldukça anlaşılır bir durumdur. Meşhur kabuğunuza girme ihtiyacı hissediyorsanız, sorun değil. İç dünyanıza özen göstermek ve onu onurlandırmak, bu faydaların bir sonraki Dolunay'da dış dünyanızda şekillendiğini görmenizi sağlayacağından, bu zamanda zengin bir şekilde ödüllendirici olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay arasındaki fark, Yeni Ayların tezahür etmek için en uygun zamanlardır, bu nedenle en çılgın hayallerinizi gerçekleştirmek için ekstra niyet koymak için takvimlerinizi işaretleyin.

Burcunuza bağlı olarak Haziran 2023 Yeni Ayının sizi nasıl etkileyeceğini en doğru şekilde okumak için astroloji doğum haritanıza göre güneşinize veya yükselen burcunuza bakın.

KOÇ BURCU

Ev ve aileden oluşan dördüncü evinizde Temmuz 2023 Yeniayı ile birlikte, iş-yaşam dengesiyle ilişkinizi sıfırlamaya davetlisiniz. Kariyerinizin talepleri saplantılı veya amansız gelse de, bu Yeni Ay ne için çalıştığınızı ve bunun zihinsel veya duygusal sağlığınızın pahasına olması gerekmediğini hatırlatıyor. Yapabiliyorsanız, bu zamanı bir gün izin almak, küçük bir kaçamak planlamak veya kendinize biraz boş zaman tanımak için kullanın. Bunu fazlasıyla hak ettin.

BOĞA BURCU

Üçüncü iletişim evinizdeki Temmuz 2023 Yeni Ayıyla, son bir konuşmayı yeniden düşünmeye ve bakış açınızı netleştirmeniz veya incinmiş duygularınızı düzeltmeniz gerekirse bize ulaşmaya davet ediliyorsunuz. Uzun süredir devam eden inançlarınızı ifade etmekle incinmiş duygularla başa çıkmak arasında kalmış hissedebilirsiniz. 'Haklı' olma ihtiyacının yakın bir ilişkide çatlak yaratıp yaratmadığını ve sizin için buna değecek şeyin ne olduğunu inceleyin. Boğa, başkalarıyla olan farklılıklarınızı önemsiyor ve onlara saygı duyuyorken kendinize karşı dürüst olmanın bir yolunu bulabilir misiniz?

İKİZLER BURCU

İkinci gelir evinizdeki bu Yeni Ay ile paranızla olan ilişkinizi sıfırlamaya davet ediliyorsunuz. Bu gezegensel enerjiyi bütçenizi yeniden düşünmek ve zamanınızı ve enerjinizi borçlarınızı ödemek ve gerçekten istediğiniz şey için para biriktirmek için kullanmak için kullanabilir misiniz? Yıldızlar, konu harcama olduğunda daha fazla finansal özgürlük ve daha az endişe ve kaygı içeren bir hayat hayal etmenize yardımcı olmak için aynı hizaya geliyor. Kıtlık zihniyetinden bolluk zihniyetine geçiş yapmak için ne gerektiğini düşünün ve gücünüzü güvence altına almak için bu adımları atın, İkizler.

YENGEÇ

İlk kimlik evinizdeki bu Yeni Ay ile, göreve hazırsanız, tüm dünyanızı sıfırlama şansına sahipsiniz. Bu kulağa ürkütücü gelse de, bunun yerine, odak noktanızı diğer insanların sizden istediklerinden veya beklediklerinden uzaklaştırmak için bir davet olarak görün ve bunun yerine bu çılgınlığı tamamen sizinle ilgili hale getirin. Ne de olsa bu senin mevsimin ve spot ışığından zevk aldığı bilinen bir işaret olmasan da, kendine bakmanın asla bencil olmadığını unutma. Başkalarına gösterdiğiniz özen ve ilgiye siz de layıksınız. O sihirli değneği kendi kendinize çevirin ihtiyaçlarınızı tanıyın ve onurlandırın.

ASLAN

Temmuz 2023 Yeni Ay ile bilinçaltınızın on ikinci evinizde, odağınızı kişisel gelişiminize yeniden kaydırma fırsatı elde ediyorsunuz. Başkalarından rahatsızlığa neden olan geri bildirim alıyorsanız, reddetmenin yeniden yönlendirme olduğunu unutmayın. Eleştirinin nerede geçerli olduğunu ve nerede başka bir kişiye ve kendi projeksiyonlarına ait olduğunu kabul edin. Neyin size ait olduğunu ve neyin çözülmesi ve üzerinde çalışılması gerektiğini - ve ne kadar çabalarsanız çabalayın veya keşke yapabilseniz de başkaları hakkında neleri düzeltemeyeceğinizi veya değiştiremeyeceğinizi öğrenebilmeniz için sizden bu konulara farkındalık getirmeniz isteniyor.

BAŞAK

Gruplar ve ağlarla ilgili on birinci evinizde Temmuz 2023 Yeni Ay ile, sosyal medya ile ilişkinizi sıfırlamaya davet ediliyorsunuz. Bunca yıl başparmağını kaldırarak, kalp atarak, beğenerek, kaydırarak ve yorum yaparak geçirdikten sonra, kaydırmanın üzerinizdeki etkilerine kayıtsız kaldığınızı düşünebilirsiniz. Ancak bu Yeni Ay, pasif eylemin bile hala eylem olduğunu hatırlatıyor. El cihazlarınıza daha uzun süre bağlı kaldıkça bağlantınızın koptuğunu hissediyorsanız, ilk oturum açtığınızdan daha yalnız hissediyorsanız, alanınızı korumak için kendi sınırlarınızı belirleyebilirsiniz Başak.

TERAZİ

Kariyerinizin onuncu evinizdeki bu Yeni Ay ile, hayallerinize odaklanmanızı sıfırlamanın zamanı geldi. Sizi neyin engellediğini düşünün - hangi korkular, şüpheler veya güvensizlikler sizi gerçekten arzuladığınız hayatı yaşamaktan alıkoyuyor olabilir. Varsa, hangi dinamiklerin sizi güçsüz hissettirdiğini, tükenmişliğe neden olduğunu veya kendinizi küçük veya kapana kısılmış hissetmenize neden olduğunu fark edebiliyor musunuz? Şimdi, kişisel ve duygusal sağlığınız ve esenliğiniz ile daha uyumlu bir şey bulmak için, başlangıçta rahatsızlığa neden olsa bile, bu döngüden çıkmanın zamanı geldi. Yoluna çıkanı kucakla, Terazi.

AKREP

Dokuzuncu macera evinizdeki bu Yeni Ay ile, rahatlık alanınızı yeniden gözden geçirmeye ve oradan çıkmak için hangi adımları atmaya istekli olduğunuzu yeniden düşünmeye itiliyorsunuz. Son olaylar sizi küçük oynadıysa veya daha az yer kapladıysa, o zaman bu Yeni Ay, mevcut koşulların size izin verdiğinden daha büyük yaşama şansınızdır. Hayatınızın, onu sonuna kadar yaşamak için tasarlandığını unutmayın ve bazen bu, daha önce yaptığınızdan farklı bir şey denemek anlamına gelir. Hayallerinin hayatını yaşamak için asla geç değildir o yüzden şimdi başla, Akrep.

YAY BURCU

Duygusal bağların ve karışıklıkların sekizinci evinizdeki bu Yeni Ay ile, tüm karmik döngüleri veya ilişkileri sıfırlamanın zamanı geldi. Bu cümleyi okuduğunuzda aklınıza gelen ilk şey neydi - veya ilk kişi kimdi? İşte bu Yeni Ay sizi gücünüzü geri kazanmaya ve işleri düzeltmeye davet ediyor. Bu, sizin istemeniz veya bir başkasına bağışlamanız şeklinde bir miktar bağışlamayı içerebilir. Bağışlamanın geçmişi silmekle ilgili olmadığını, geleceğinizi olumsuz yönde etkilemesine veya can attığınız bağlantılardan sizi alıkoymasına izin vermemek olduğunu unutmayın. Bu, tamamen ve sonunda ilerleyebilmeniz için salıvermekle ilgili, Yay.

OĞLAK

Temmuz 2023'te ilişkilerle ilgili yedinci evinizdeki bu Yeni Ay ile, taahhütlerinizin miktarına değil niteliğine ilişkin duygusal sıfırlama düğmesine basmanın zamanı geldi. İnsanlarla, özellikle de aşk veya iş ortaklığı yaptığınız kişilerle ilişkinizi yeniden ayarlamak, özellikle ihtiyaçlarımızı dile getirdiğimiz için terk edileceğimizi düşünürsek, bunaltıcı veya göz korkutucu gelebilir. Ancak bu Yeni Ay size, sizin için en önemli olan şey ve buna karşılık, ilişkinizin geleceği için en önemli olan şey hakkında açık yürekli bir konuşma yapma fırsatı veriyor. Her iki insan da görüldüklerini, duyulduklarını ve ilgilenildiklerini hissettiğinde, işte o zaman gerçek sihir gerçekleşir Oğlak.

KOVA

Sağlıkla ilgili altıncı evinizdeki bu Yeni Ay ile, programınızı yeniden gözden geçirmeniz isteniyor. Bu, aradığınız taze başlangıç olabilir. Şimdi, günlük taahhütlerinizi incelemek ve rutininizin neresinde endişe veya rahatsızlık yaşadığınızı fark etmek için harika bir zaman. Gereksiz toplantıların günlük saldırısı mı? Arkadaşlarla sohbet etmek yerine e-postalara yetişmek için harcanan bir öğle yemeği mi? Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir yapılacaklar listesi mi? Bu Yengeç Yeni Ayı, gününüze ve yaşamınıza daha fazla özen ve rahatlık katmanız için size zaman ve alan sağlamakla ilgilidir. Sevgili Kovalar, kişisel bakım için zaman planlamak tam da şu anda ihtiyacınız olan şey olabilir.

BALIK BURCU

Beşinci romantizm evinizdeki bu Yeni Ay ile aşk hayatınıza yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu lunasyon sırasında, utanmadan veya suçluluk duymadan size neyin sevildiğini hissettirdiğini, neyin size rahatlık verdiğini ve hayattan nasıl zevk aldığınızı düşünmeye davet ediliyorsunuz. Bu, sizin için verimli bir zamandır - uygulanabilir yeni bir sevgili, bir yaratıcılık ve hayal gücü patlaması veya tam olarak yapmak istediğiniz her şeyi yapma şansı aracılığıyla sunulabilecek ilahi ilham fırsatlarıyla kutsanmış olduğunuz bir zamandır. Kendinizi ve duyularınızı şımartın. Bunu hak ettin, Balık.

<p>Kaçak/sahte alkollü içki ticaretinin engellenmesi yönelik 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Ç

Bakan Yerlikaya duyurdu! 81 ilde eş zamanlı 'Çengel-4' operasyonu

Havada taklalar atarak yere düştü! Yaya geçidinde kan donduran kaza

Uludağ'ın “Uyuyamayan” ayı ailesi! Yemek yerken görüntülendiler

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…