• $12,7822
  • €14,4551
  • 732.456
  • 1808.79
18 Eylül 2020 Cuma

17 Eylül Başak burcunda Yeni Ay'ın yansımaları

Başak'taki Yeni Ay, kişisel gelişimin, sağlığın ve iyileştirmenin ana temalar olacağı bir ay döngüsü insanlık için. Gezegenler kendimize iyi bakmamız, sürekli olarak sağlığımızı destekleyen günlük seçimler yapmamız için bize ilham verecek. Başak Yeni ayı , sosyal etkinlikler ve içinde bulunduğumuz ana göre diğer insanlarla iletişim kurmanın yapıcı yollarını bulma ihtiyacını sembolize eder. Bu enerjiyi kullanmamız ise, kelimelerin gücünün bilincinde olmaktır.

Başak Yeni ayı ve Satürn ciddi, sorumlu, pratik ve saygılı olmamız açısından da oldukça motive edici bizleri. Başak Yeni Ay ilişkilerin tamamında krizlerin veya sorunların verimli bir şekilde çözüleceği anlamına geliyor. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanmanıza yardımcı olacak güçlü bir iş etiği ve kararlılığı da iş hayatlarımız açısından oldukça iyi değerlendirilmesi gereken bir enerjiyi barındırmakta.

Başak Yeni Ayı, 16 Ekim yeni ayına kadar dört hafta sürer.

ATEŞ GRUBU BURÇLAR

Koç, Aslan ve Yay:

Bu yeni ay sizin için alışkanlıkları, korkuları alt etmek, yenilenmek anlamına geliyor. Bu sizleri biraz tedirgin edebilir, korkularınızda hayatınızı hırpalamaya son vermenin tam zamanı şimdi. Bu rahatsızlığın sizi amaçlarınız işiniz ve özel hayatınızdaki isteklerinizi gerçekleştirmek için daha derin bir bağlantıya yönlendirmesine izin verin. Hayat size yeni fırsatlar getiriyor ve bu değişim için bir fırsat fark edin ve sahiplenin.

HAVA GRUBU BURÇLAR

İkizler, Terazi ve Kova:

Bu yeni ay sizin için gergin enerjileri tetikleyebilir, öfke, kibir ne kendinizde ne çevrenizde olmamalı kontrolü elinize almanın tam zamanı. Gerilim yükselirse zarar görür, zarar verirsiniz. Başak Yeni ayı ile evrenle niyetlerinizi netleştirmenin, iyileştirmenin tam zamanı. Alışkanlıklarınızı, gerginliklerinizi dönüştürmeniz mümkün. Keskin çıkışlar ani iş değişiklerinden uzak durup var olan şartları iyileştirmeye çalışmalısınız.

TOPRAK GRUBU BURÇLAR

Başak, Oğlak, Boğa:

Bu yeni ay size aradığınız rahatlığı maddi - manevi duygusal olumlu etkileri getirecektir. Bir önceki dolunayın tüm sorunları çözümleniyor. Geçmişten öğrenmeye odaklandığınız sürece, özgürce geleceğinizi yeniden anda kalarak yaşamaya başlayabilirsiniz.

SU GRUBU BURÇLAR

Yengeç, Akrep ve Balık:

Bu yeni ayın tadını çıkarmalısınız, ancak yalnızca duygularınızın ötesine geçmeye ve pratik olmaya hazırsanız. Arada sırada biraz topraklanmaya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve şimdi tam zamanı. Ruhunuzu bedeninizi dinlendirin işleri ilişkileri iyileştirmek için önce kendinize iyi davranmalı enerjinizi yükseltmelisiniz.

Başak Yeni ayı ile her birimiz için, fark etme, değerlendirme ve değiştirme zamanıdır. Ancak Başak enerjisini en üst düzeye çıkarmanın püf noktası, ilerlerken kendimize ve başkalarına karşı nazik olmakta yatar. Şimdi , hayallerinizle, özlemlerinizle ve umutlarınızla yeniden bağlantı kurun ve kendi yaşamınızı şifalandırmaya yeni bir sayfa açmaya başlayın. 

<p>Erdoğan, faiz-kur manipülasyonlarıyla mücadeleden Birleşik Arap Emirlikleri ile normalleşen ilişk

Başkan Erdoğan: Göreceksiniz enflasyon düşecek

Uşak'ta dere yatağında patlamamış top mermisi bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2021)

Kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor