• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
3 Nisan 2020 Cuma

4 Nisan'a dikkat

Oğlak Burcunda ki Jüpiter-Plüton birleşimi 4 Nisan 2020'de gerçekleşecek. Bu çok önemli bir "astrolojik" olaydır. Jüpiter ve Plüton, otorite, sosyal ve politik yapılar, kurumlar, itibar ve aynı zamanda sosyal olarak önyargılı fikirler ve kurallarla ilişkili enerjileri gündemde tutacak.

Jüpiter büyüme ve fırsatlar hakkında, Plüton ise geçmişini aşan her şeyi parçalayan ve birleştiren yıkıcı güçlerle ilgilidir. Devam eden corona (korona) salgının bir sonucu olarak, bu enerji, şu anki radikal değişiklikleri yeniden inşa ederek yönetmeye çalışırken, finansal alanlarında büyük bir değişimin göstergesi.

KOÇ

Oldukça zorlu bir süreçten sonra büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıyasınız. Bir dizi sınavdan çok zorlu deneyimleri geride bırakıyorsunuz. Yeni fırsatlar ve kariyerdeki, yeni gelişmeleri memnuniyetle karşılayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Geçmişin olumsuzluğu ve kötümserliğinde arınacak , pozitifliğe iyiye güzele odaklanacaksınız.

BOĞA

Son birkaç yıldır olumlu ve olumsuz bir çok olay yaşadınız. Akıl yönetimi ile ortaya koyacağınız bir meydan okuma yılı olacak sizler için. Kazanç elde etmek ve evinizi düzene sokmak için iyi bir dönem. Ayrıca, bu ay yaratıcı düşünceleriniz ve gelişiminiz açısından büyük düşünme yeteneğinden dolayı çok olumludur.

İKİZLER

Enerjilerin çarpışacağı, enerjisi yüksek bir ay karşılıyor sizleri. Ay sizin için gün gün anlam kazanacak. Sorumluluk duygunuz geçen aylara göre daha fazla ön planda olmalı bu ay. İş ve finansla ilgili konularda, fırsatları doğru değerlendirdiğiniz takdirde, yeni bir gelir kaynağı oluşturulabilir ve iyi planladığınız takdirde kalıcı uzun süreli başarı yakalayacağınız yeni alanları da iş sahanıza ekleyebilirsiniz.

YENGEÇ

Zihnindeki olumsuz ve hoş olmayan düşünceler, çok olumlu ve pozitif bir düzeye dönüşebilir. Disiplinli çalışırsanız, hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Aynı tekrarlar ile hareket etme eğiliminde olursanız, başarı sizlerden oldukça uzak kalacaktır. Hükümet ve vergi ile ilgili engeller bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

ASLAN

Banka ve vergi daireleri ile ilgili sorunlara karşı duyarlı olmalı, sorunları çözmeye odaklanmalısınız. Beraberliği devam eden Aslanlar sevginin kıymetini bilecek, birbirinizi daha iyi anlayarak ilişkinizi çok daha güçlü bir hale getirmenin huzurunu yaşayabileceksiniz. 14 Nisan’dan sonra yatırım ve ortaklıklar için acele etmemeli, yerli yersiz işinizle ilgili planlarınızı konuşmamaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK

Nisan, kariyerinizde yükselmek için birçok fırsatı beraberinde getirecek sizlere. Kontrollü olup hırsla hareket etmediğiniz takdirde. İş hayatınızı kontrollü şekilde güçlendirecek ve çalışmalarınızın sonucunda başarıya doğru ilerleyeceksiniz. Özellikle sağlık sektöründe çalışan Başaklar, başarı çıtanızı yükselteceğiniz enerjileri iyi değerlendirmelisiniz.

TERAZİ

Düşünceleriniz iyilik ve güzellikle ayın ortasında kendini gösterecek ve özel hayatınızda egemen olacaktır. Ayın ilk günlerinden itibaren iş ve yurtdışından gelen olumlu haberler hayatınızı kolaylaştırabilir. Gökyüzü bu ay yarım kalan işler ile ilgilenmenize ve pek çok aksiliği düzeltmenize vesile olabilir.

AKREP

Bu ay teknoloji ve interaktif uygulamalar içinde olmanız maddi kazançlarınızı arttırmanızı ve güçlü iş birlikleri yapmanıza katkı sağlayabilir. Dostlardan gelecek faydalar, iş hayatınızda yarım kalan bir projenin tamamlanmasını ve hukuki bir meselenin lehinize sonuçlanması ile rahatlamalara neden olabilir. 14 Nisan 2020'den sonra yakınınızdaki kişiler ile her şeyi paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

YAY

Bu ay iş ve özel yaşamınızda, hesapta olmayan problemler yaşanabilir. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konuları özellikle mideniz ile ilgili rahatsızlıkları önemsemelisiniz.. Önemli kararlarınızı bu ayda almamalı ve girişimlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamında problemler yaşayan Yay’lar çok önemli bilgiler öğrenebilir ve ilişkinizin seyrini bu bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

OĞLAK

İş hayatınızda yakaladığınız fırsatlar konusunda net kararlar vermelisiniz. Kararsız kaldığınız takdirde gelen şansları değerlendiremeyebilir büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu ay iletişime çok önem vermeli ve kendinizi en doğru şekilde ifade edebilmek için geliştirmelisiniz. Yeniliklere açık olmalısınız. Yeni insanlar ve işbirliklerinden doğacak büyük başarılar deneyimleyebilirsiniz.

KOVA

Bu ay yolculuklarda sizin için olumlu sonuçlar vermeyebilir. Özellikle 12- 19 Nisan tarihleri arasında direksiyon başına geçtiğinizde dikkatli olun ve uykusuz yorgun olarak araç kullanmayın. Keyifli sıcacık bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Şans ayın son döneminde, mali konularda olacaktır. Bununla birlikte, takıntı ve kaygılarınızı en aza indirmelisiniz.

BALIK 

14 Nisan 2020'den sonra olumlu bir dönem gelebilir. Aşk hayatınızda olumlu enerjiler hakim olmaya başlayacaktır. Birlikte olduğunuz insanla ortaklaşa kararlar ve iş birlikleriyle maddi hayatınızda da karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Ev hanımıysanız ve uzun zamandır hayata geçirmeyi düşündüğünüz yetenekleriniz varsa, bu ayı harekete geçmek için iyi değerlendirmelisiniz. 

<p>Bir kurabiye fiyatının 110 TL olmasına isyan eden de var, bir bardak çaya 90 TL ödeyen de, orta b

KURABİYE 110 TL OLUR MU?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (20 Nisan 2024)

Gemlik'teki heyelan havadan görüntülendi

ÖSYM'nin dünyadan izole sınav merkezi kapılarını ilk kez açtı