• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
29 Eylül 2023 Cuma

29 Eylül Dolunay ve burçlara etkileri

Maha Mrityunjaya Yantra, nihai barışa ulaşmak ve düşmanlardan ve hayattaki istenmeyen olaylardan korunmak isteyen kişilerin kullanabileceği en güçlü Yantralardan biridir. Gereksiz rahatsızlıklar, aksilikler tedavisi uzun süren hastalıkların tümü bu Maha Yantra'ya ile şifalanır.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, gümüş, altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

29 Eylül sabahı 05:58'de Hasat Süper Dolunay'ı öncü Koç burcunda yükseliyor. İlişkilerinizde sabrınızı test etmesini bekleyin ve yaptığınız hatalar haksızlıklarla yüzleşmelere hazır olun.

Ay döngüsü söz konusu olduğunda dolunay doruk noktasıdır ve bizi işimizin veya yaratıcı projelerimizin son parçasını tamamlamaya ve istenmeyen enerjiyle yollarımızı ayırmaya teşvik eder. Ancak bu aynı zamanda duygusal açıdan da aktif bir zamandır, bu nedenle süper Dolunay ateş burcunda seyahat ederken içinizdeki öfkeli ergenle yüzleşmeye hazır olun. Bu dolunay Terazi/Koç ekseninde yer aldığı için en yakın bağlantılarımızın etkisi gün yüzüne çıkacak.

"Koç burcundaki eylül süper Dolunay'ı, ilişkilerle bağlantılı güçlü bir karmik enerjiye sahip" diyor. "Tema, başkalarının kimliğine karşı kendi duygusal ihtiyaçlarımızdır."

Koç, hayallerimizi gerçekleştirme arayışında bizi kendi yolumuzu çizmeye ve risk almaya teşvik eder. Ancak şimdi harekete geçme ve sonuçlarını ancak daha sonra düşünme eğilimindedir. Romantik ya da mali konularda aceleci kararlar vermemek en iyisidir. Bunun nedeni, Venüs'ün ayın kuzey düğümü ve chiron'una olumlu bir açı yapmasıdır. "Bu, Koç'un yöneticisi Mars'ın güney düğümünün yanında oturmasıyla güçlenen, geçmişten iyileşmemize yardımcı olacak karmik olayları getirebilir."

Bu Ay genellikle çiftçilik için verimli bir mevsime denk gelir, bu nedenle Çiftçi Almanağı'na göre Hasat ayı olarak bilinir.

Eylül Ay'ı süper dolunayının burcunuzu nasıl etkilediğini ve Koç'un rekabetçi doğasını nasıl tam olarak kucaklayabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

KOÇ: Kişisel bağlantılarınızı, özellikle kişisel tatmininize hizmet edip etmedikleri açısından değerlendirmenin zamanı geldi. Yakın çevrenizle aranızdaki farklılıklar gün yüzüne çıkacak. "Gerekiyorsa zehirli bağları koparın ancak diplomatik olun".

BOĞA: Derin duygular bu dolunayda tam olarak sergileniyor. Bastırdığınız şeylerin, görmezden gelinmesi imkansız bir şekilde tezahür etmesini bekleyin. Henüz aceleci değişiklikler yapmamanız gerekse de, bu güçlü anı kişisel farkındalığınızı artırmak için bir fırsat olarak değerlendirin. "Dolunayı takip eden haftalarda, günlük yaşamınızda 'daha fazla duygusal doyum' getirecek pratik değişiklikler yapmaya motive olacaksınız".

İKİZLER: Bu Dolunay ilişkilerinizdeki çatlakları öne çıkaracak, ancak yıldızların size diğer insanların gerçek yüzünü göstererek bir iyilik yaptığına güvenin. "Arkadaşlarınız veya bir ağ grubu aracılığıyla tanışmanız gereken biri birdenbire ortaya çıkabilir veya sevdiğiniz biriyle yollarınız aniden ayrılabilir." Rotanızda kalın ve olumsuz değişiklikleri kişisel algılamaktan kaçının.

YENGEÇ: Tükenmiş mi hissediyorsun Yengeç? Bu Dolunay, iş ve ev hayatınız arasında sınırlar oluşturmakla ilgili. "Birbirlerini daha iyi destekleyebilmeleri için muhtemelen her iki alanda da bazı ayarlamalar yapmanın zamanı geldi." Aşırı hızdaysanız, bu bir adım geri atmak için iyi bir zaman olabilir. Kendinize biraz Ar-Ge'ye izin vermek için ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz?

ASLAN: Merakınızı ilginç yollarda takip etmeye hazırlanın! Bu Dolunay, en tuhaf tavşan deliklerinden çıkabilecek parlak fikirlere öncülük etmenize yardımcı oluyor. "Bu süre zarfında tüm medya kanallarından (kitaplar, televizyon, sosyal ağlar) aldığınız bilgiler sizin için büyük bir entelektüel değişim getirebilir." Özel yaşamınızda ise gergin enerjiler kalkıyor ve aşkın gücü zorlukları aşmanızı sağlıyor.

BAŞAK: Hasat Dolunay'ı, cüzdanınız Başak için büyük değişimlerin sinyalini verebilir. "Günlük nasıl hissettiğinizi temel alarak fevri finansal kararlar veriyorsanız, değişim zamanı gelmiştir". Dünya burcunuzun gayretini kuşanın ve size ne gibi geliyorsa, zenginlik inşa etmek için çalışmaya başlayın.

TERAZİ: Terazi, ihtiyacın olandan fazlasını mı feda ediyorsun? Hasat dolunayı, ilişkilerinizi engelleyebilecek dengesizlikleri vurguluyor. "Bir ilişkide gücünüzü geri alıp kendinize öncelik vermenin zamanı gelmiş olabilir." Kendinize doğru beslenmeyi sağlamak bencillik değildir.

AKREP: Eğer sıradanlıktan bunalmış hissediyorsanız Akrep, bu genel refahınızı değerlendirme anınızdır. Yüksek oktanlı Koç enerjisinin size birkaç kötü alışkanlığı bırakma ve bunun yerine sağlıklı olanlara öncelik verme gücü vermesine izin verin. "Günlük çalışma ortamınızda yapacağınız bir değişiklik, uzun vadede daha derin bir tatmin sağlayabilir." Değişimden korkmayın.

YAY: Şehvetli Koç enerjisi, zevkin gerekliliğini aydınlatıyor Yay! Romantizm ve yaratıcılığın tadını çıkarın. "Yeni bir grup insanla bağlantı kurduğunuz yeni bir hobi edinmek daha fazla keyif getirebilir" diyor. Bu enerjik dolunayı kutlamak için anlamlı arkadaşlıklara (veya tutkulu sevgililere) güvenin.

OĞLAK: Oğlak burcu, hobilerinizle ev hayatınız arasındaki çizgi doruğa çıkabilir. Bir projeden uzaklaşmak akış durumunuzu bozabilir ancak dinlenmek önemlidir. "Hayatınızın diğer alanlarının ihmal edilmemesi için enerjinizi daha iyi dengelemeniz gerekebilir." Uzun vadede bu şekilde gelişeceksiniz.

KOVA: Rehberlik sunmaya hazırlanın Kova. Yakın çevrenizdeki bir kardeşiniz veya komşunuz gibi birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Yardım ederken kendi iç yaşamınıza uyum sağlamayı unutmayın. Duygusal bir aydınlanma yaşamı değiştiren değişikliklere yol açabilir. "Ne olursa olsun, genel yaşam yolunuza zihinsel netlik getirecek."

BALIK: Zenginliği özgüveninle mi eşitliyorsun Balık? Mali durumunuz hakkında ne düşünürseniz düşünün, bu, maddi konulara ne kadar önem verdiğinizi değerlendirmek için iyi bir zamandır. , "Tavsiye veya ortaklık için başkalarına güvenin". "Ya da sizi mali açıdan geride tutan biriyle bağlarınızı koparmanın zamanı gelmiş olabilir."

<p>İşgalci İsrail ile Hamas arasında sona eren insani aranın ardından İsrail ordusu Gazze Şeridi'ne

Gazze'ye 100 tırlık ilk yardım konvoyu ulaştı

Filistinlilerin kefenleri Beyaz Saray önünde

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi