• $32,516
  • €34,8769
  • 2485.75
  • 9530.47
24 Nisan 2020 Cuma

23 Nisan Boğa burcunda yeni ay

Nisan 2020 yeni ayı Boğa burcunda olabilir ama gökyüzünde Koç, takım yıldızındaki Koç Boynuzları'nda! Bu enerjinin agresif ve dürtüsel bir etkisi vardır, bu yüzden sorumlu, sabırlı, temkinli ve mantıklı olmak önemlidir. Koronavirüs pandemisinin oluşturabileceği trajedilerden kaçınmanın en iyi yolu kendinizi ve sevdiklerinizi korumak ve risk almaktan kaçınmaktır. Yeni ay enerjisinin beklenmedik bir değişimi getireceğini tetikleyen gezegen Uranüs'ün etkisi olacak. Büyük değişiklikler iyi veya kötü olabilir. Ancak bu yeni ay da Öğretmen Satürn’ün enerjisi astrolojideki en zorlu etkilerden biridir.

KOÇ

Bu Yeni ay sizin için oldukça anlamlıdır, Size zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz.. Evren, nihayetinde sizin için bir amacı olmayan şeyleri temizlemeniz ve yeni başlangıçlar yapmanız için destekliyor sizleri.

BOĞA

Eskiye ait her şeyi sevgi ile dününüzde bırakırken gelecek için yeni bir vizyon oluşturmanızı destekleyen bir yeni ay etkisi ile karşı karşıyasınız. Hayalleriniz için mücadele etmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın zamanı geldi.

İKİZLER

Bu enerji, evinizde ve iş hayatınızda hem çalışanlarınız hem de ailenizle daha iyi sınırlar oluşturmanızın önemini vurgulamakta. Sorunlu olabilecek duygusal gerginlikler yaşamaması için kalbinizle “konuşmanız” gerekiyor. Sevdikleriniz ile yarışa girmeden bütünleşmeye yönelik şekilde iletişime önem verirseniz, güzellikler yeniden başlayacaktır.

YENGEÇ

Şimdi, sadece duygularınızı özgür bırakmanız ve istediklerinizi ve kendinize saklamayı bir yana bırakıp iletişime önem vermeniz gerekli. Böylelikle daha anlaşılır olacak ve fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz.

ASLAN

İşleriniz, bürokratik ve maddi olarak yoluna girmeye başlıyor. Her şey iş hayatınızda olumlu yönde netlik kazanıyor sizler için. Pek çok Aslan burcu etrafında bulunan yakınları, sözde dostları tarafından sömürülmüş ve kendi çıkarları doğrultusunda kullanılmış olduklarının farkına varacaklar.

BAŞAK

Boğa Yeni Ayı sizin için güçlü bir sıfırlama anlamına gelmekte. Aşk hayatınız da iletişim sorunları ve birbirinizi anlama noktasında sorunlar yaşadıysanız şimdi olanları düşünüp arkanızda bırakma ve birbirinizi affetme zamanı. Fakat eş ya da sevgiliniz ile hem fikir olmanız önemli.

TERAZİ

Pratik ve çözüm odaklı olarak, başarınızı da, kazanımlarınızı da yükseltebilirsiniz. Ortaklıklarınız da sorunlarınız varsa daha fazla büyümesine izin vermeden, birlikteliği noktalamak sizlere daha istikrarlı enerjileri fark ettirebilir. Dostlarınızın ve sizin seven insanların kıymetini daha iyi anlayacağınız günlerdesiniz.

AKREP

Evli akrepler, eşinize sevginizi ifade edin, ona zaman ayırın, olumsuzlukları unutturmak için öfkenizi kıskançlığınızı alt edin. Yeni Ay da saplantılı düşüncelerinizden uzaklaşabilir ve sağlıklı ilişkiler kurmayı başarabileceksiniz.

YAY

Kazanımlarınızı arttıracağınız enerjiler yaşayacaksınız. Bu Yeni ay ile iş değiştirebilir, yeni bir alana yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi noktalayabilir, özgür kalmanın huzur getirdiğini, yaşayarak deneyimleyebilirsiniz.

OĞLAK

Ailevi ilişkiler önem kazanacak sizler için. Affetmeniz gereken bir kardeşiniz varsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Sorun yaşadığınız herhangi bir aile üyesi de olabilir. İş hayatınızda ise gerçekçi davrandığınız takdirde, kazanmaya ve yükselmeye başlayacaksınız.

KOVA

Boğa Yeni ayı sizin için önemli değer ve değer duygusunu uyandıracak ruhunuzda. İş ve eğitim hayatınızda yeteneklerinizi ortaya koymalısınız. Kibir inat ve ön yargılardan uzaklaşıp, barışçıl, uyumlu bir tutum dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayıp, huzur bulmanızı sağlayacaktır.

BALIK

Boğa burcundaki Yeni Ay size kendinizi çok daha iyi hissettirecektir. İş hayatınızda sorunlarınız varsa, ortaklıklar dahil olmak üzere hırsla hareket etmemeli ve bir an önce sorunlu, sizi yoran ortaklıklarınızı bitirmek için kararlı davranmayı seçmelisiniz. 

<p>Bakan Tekin: (Öğretmen atamaları) 'Değerlendirme yapacağız. Belli bir sayı yok'</p><p>(Sözleşmeli

Bakan Tekin'den öğretmen atamalarına ilişkin açıklama

İzmir'de iki fabrikada yangın: Kontrol altına alındı

Geri sayım başladı! Türkiye Mars yolculuğu simülatörünü devreye aldı

İspanyol Donanması'nın amfibi uçak gemisi ESPS Juan Carlos I! İstanbul'dan ayrıldı