• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
25 Kasım 2022 Cuma

23 Kasım yeni Ay'ı ve burçlara etkileri

Yeni bir ay döngüsü başlıyor ve tutulma enerjilerinin dağıldığını hissedebiliyoruz. Tutulmaların yaşamınızda uyandırması gereken her ne ise, muhtemelen teslim edilmiştir ve artık bir sonraki bölümü düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu Yeni Ay, ayın ilk yarısının tüm yoğunluğundan sonra memnuniyetle karşılanacak bir rahatlama olacak güzel, hafif bir enerji taşıyor. Bu Yeni Ay'ın etrafında tezahür etmek, bolluğu çekmek ve pozitif tarafa odaklanmak için harika bir enerji var. Aslında, bir umut ışığı arıyorsanız, Evren bu Yeni Ay'ın altında mutlaka bir tane sunacaktır. Bu gerçekten çok güzel bir Yeni Ay, bu yüzden niyetler belirleyerek, alanınızı ve enerjinizi tazeleyerek ve yaşamınıza yeni ilham getirmenin yollarını düşünerek bundan en iyi şekilde yararlanın.

KOÇ: Yönetici gezegeniniz Mars, üçgenleri belirlediğinde, Satürn'e odaklandığında, hafta başında grup veya topluluk projeleriyle ilerleyin. Son zamanlarda muhalefetle karşılaşmış olsanız bile, bu, işleri halletmek için mükemmel bir zaman. Muhalefetten bahsetmişken, perşembe günü Venüs'ün Mars'a karşı çıktığı ateşli, tutkulu ama potansiyel olarak gergin bir güne hazır olun. Karşı konulamaz bir çekim olabilir ama ateşle oynuyor olabilirsiniz. Daha huzurlu, sakin ve dingin bir hava için cumartesiye bakın. Neptün yön değiştirir ve hayal gücünüz uçar, ancak hafta sonu kesinlikle çatışmadan kaçınmak isteyeceksiniz.

BOĞA: Hafta, sizin için güçlü bir refah havasıyla başlar, özellikle de Mars ve Satürn'ün karlı fırsatlar veya işte yükselme şansı yarattığı pazartesi günü. Bu titreşimden en iyi şekilde yararlanmak için bolluk zihniyetinizi güçlü tutun. Perşembe, romantik bir çatışmanın kökeninde parayı görebilir, ancak yönetici gezegeniniz Venüs gergin bir çekişme içinde Mars'a karşı çıktığında. Değerleriniz ayrıca bir tartışmanın nedeni olabilir, ancak doğru olduğuna inandığınız şey için güçlü durun. Cumartesi günü Neptün yön değiştirirken sosyal bir olayla ilgili kafa karışıklığı olabilir. Biri seni yüzüstü bırakırsa bağışlayıcı ol; niyetleri bu olmazdı.

İKİZLER: Mars ve Satürn yeteneklerinizi ileriye taşırken ve katıksız kararlılıkla neler kazanabileceğinizi ortaya koyarken, bu haftanın başlarında eğitim veya beceri atılımı yapmaya hazırsınız. Ancak, özellikle perşembe günü Mars-Venüs karşıtlığının aşk hayatınızda kıvılcımlar ve havai fişekler yarattığı zamanlarda, aklınız pek iş başında değildir. Yakıcı tutkunun yerini hızla öfkeli bir öfke alabilir, bu yüzden bu enerjiye dikkat edin. Cumartesi günü, Neptün yön değiştirirken hırslarınızın nereye gittiğine dair daha net bir fikir edinebilirsiniz. Beyin sisi dağılır ve önünüzdeki yol artık çok daha çekici görünür.

YENGEÇ: Pazartesi, bu yıl kötü bir alışkanlığı bırakmak veya travmanın üstesinden gelmek için en iyi günlerden biri. Mars, Satürn'ü üçgen açı yapar ve gerekirse sorunları gün ışığına çıkarmaya veya kalbinizi sizi geride tutan bir şeye atmaya zorlamaya teşvik eder. Perşembe günü, Venüs Mars'a karşıt açı yaptığında, kendinizi çelişkili, endişeli veya gergin hissedebileceğiniz için ruh sağlığınıza dikkat edin. İçinizde rekabet eden güçler var ve yapmak istediğiniz şey ile yapmanız gerektiğini düşündüğünüz şey arasında bölünüyorsunuz. Cumartesi günü Neptün yön değiştirdiğinde ve uzun vadeli hedeflerinizle ilgili kafa karışıklığının bir kısmı ortadan kalktığında bu konuda daha fazla netlik elde edebilirsiniz.

ASLAN: Terazi pazartesi günü, Mars ve Satürn'ün ortak hedeflerinizi ve ideallerinizi kristalize etmek için güçlerini birleştirdiği gün ilişkiniz için iyi haberler var. Her ikinizin de güvenle ilerleyebilmesi için bu enerjiyle uygulanabilir bir ortak plan oluşturabilmelisiniz. Ancak perşembe günü çok fazla neşelenmeye dikkat edin. Venüs, Mars'a karşıdır ve zevk, sorumluluklarınızla çatışır. O zamanlar her şey eğlenceli ve oyun gibi görünebilir, ancak birinin odadaki yetişkin olması gerekir. Neptün yönüne dönerken hafta sonu daha hafif bir nota sahiptir - yazarlar, şairler ve her türden yaratıcı için mükemmel bir etki.

BAŞAK: Çalışma haftasına güçlü bir başlangıç bekleyebilirsiniz, özellikle de Mars ve Satürn'ün bir araya gelerek hırslı, amaçlı ve çalışkan bir hava yarattığı pazartesi günü. Fark edilmek için harika bir zaman, bu yüzden yeteneklerinizi saklamayın. Ancak perşembe günü Venüs Mars'a karşıt açı yaptığında, iş-yaşam dengenizin ilişkinizde bir stres kaynağı haline geldiğini görebilirsiniz. Çocuklarınız varsa, özellikle evde bir şeyi kaçırdığınız için kendinizi suçlu hissedebilirsiniz ama elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Başını dik tut. Cumartesi günü, Neptün doğrudan karşıt burcunuza dönüp barış, romantizm ve dinginlik getirdiğinde herhangi bir anlaşmazlık sona erecek.

TERAZİ: Hafta başlarken ortalıkta maceralı bir hava var. Mars, sınırlarınızı zorlamanız için açık bir davetle Satürn'ü üçgen açı yapıyor. Yapabiliyorsanız seyahat edin veya kendinizi rutinden çıkarmak için hesaplanmış birkaç risk alın. Perşembe günü, Venüs-Mars karşıtlığı sizi arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız arasındaki bir çatışmada taraf tutmak zorunda bulabilir. Kimseyi üzmek istemezsin ama kenarda oturmak herkesi üzer, o yüzden derin bir nefes al ve seçimini yap. Neptün, cumartesi günü doğum haritanızın refah bölgesine doğrudan döner, bu da hissediyor olabileceğiniz herhangi bir depresyonu kaldırmanıza veya kaygı ve sinirlerinizi sakinleştirmenize yardımcı olur.

AKREP: Pazartesi günü Mars-Satürn üçgeni, bazı eski yanlışları düzeltmenize yardımcı olan güçlü bir açıdır. Bir aile kavgası veya uzun süredir devam eden bir kin yaşadıysanız, bu enerjiyi altına bir çizgi çekmek ve en önemlisi affetmek için kullanın. Perşembe günü para ve borç konularında dikkatli olun. Venüs, Mars'a karşı çıkıyor ve lüks sevgisi bu noktada başınızı belaya sokmuş olabilir. Borçlu olduğunuz şeyden sıyrılmaya çalışmayın - bu yönün dikkatli ve onurlu bir şekilde ele alınması gerekir.

YAY: Özellikle partnerinizle çalışıyorsanız veya çalışmak istiyorsanız, haftaya çok yoğun bir başlangıç yapabilirsiniz. Mars-Satürn üçgeni, işlerinizi veya gelirinizi bir şekilde birbirine bağlar veya günlük yaşamda birbirinize sunabileceğiniz karşılıklı desteği vurgular. Bu muhtemelen iyi, çünkü perşembe günü şu anda Yay burcunda olan Venüs ve Mars arasındaki karşıtlık başa çıkılamayacak kadar sıcak. Burada aşırı duygusal inişler ve çıkışlar var - artı hızla öfkeye dönüşebilen tutku. Aşk hayatınızda sakin kalmaya ve aşırı tepki vermemeye çalışın. Cumartesi günü, Neptün doğrudan doğum haritanızın aile bölgesine dönüp yatıştırıcı, huzurlu hisler yaydığında işler sakinleşecek.

OĞLAK: Yönetici gezegeniniz Satürn, pazartesi günü Mars'la güçlü bir üçgen açı yapıyor ve bu da çalışma haftanıza ideal bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bu çok iş benzeri bir enerjidir; sıkı çalışma, müzakereler, ekip çalışması ve finansal anlaşmalar için iyidir. Ancak Perşembe günkü Venüs-Mars karşıtlığının odak noktasına getirdiği şey, akıl sağlığınız. Mumu her iki ucundan da yaktıysanız, bunun sonucunda ortaya çıkan yorgunluğu şimdi hissedebilirsiniz. İlerlemek için kendinize daha iyi bakmaya çalışın. Cumartesi günü Neptün ileri yönüne döndüğünde, programınızda size yardımcı olacak nefes alma alanı bulabileceksiniz. Bol miktarda dinlenme süresi oluşturun. Her şey işle ilgili değil.

KOVA: Mars, Kova burcunda Satürn ile üçgen açı yaptığı için pazartesi kişisel gelişim için büyüleyici bir gün. Kendinizin en iyisi olmak için her türlü çabayı gösterin çünkü bu zamanda başkaları üzerinde olağanüstü bir izlenim bırakabilirsiniz. Ancak perşembe günü Venüs Mars'a karşıt açı yaptığında, insanların yaşam tarzınızı onaylamadığını veya eğlenme arzunuzu fark edebilirsiniz. Bu etki sırasında sorumluluklar omuzlarınıza ağır gelir; görev ve oyun arasında daha iyi bir denge bulmanız gerekecek. Hafta sonu para konusunda dikkatli olun. Neptün, cumartesi günü doğum haritanızın para bölgesine doğrudan döner, ancak bu, saf çizginizi bir şekilde harekete geçirir.

BALIK: Yurtiçi meseleler, pazartesi günü Mars Satürn'ü üçgen açı yaptığında büyük bir ivme kazanıyor; Hayalinizdeki evi arıyorsanız, bu sıralarda bazı mükemmel haberler olabilir. Perşembe günü Venüs Mars'a karşıt açı yaptığında, iş-yaşam dengenizi iyileştirmenin yollarını da bulabilirsiniz. Bu karşıtlık, bunu aklınızın bir köşesinden acil bir önceliğe dönüştürmek için doğru miktarda gerilim yaratıyor ve bu iyi bir şey. Neptün, cumartesi günü Balık burcuna geçerek büyülü, tuhaf kişiliğinizi sonuna kadar serbest bırakır. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bu, flört etmek için harika bir hafta sonu olabilir.

<p>ABD'nin California eyaletine bağlı Sierra Nevada bölgesini kar fırtınası vurdu. Sabah saatlerine

California'da kar fırtınası

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi

Park halindeki araçta ceset bulundu! İstanbul Bahçelievler'de dehşet