• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
8 Ocak 2021 Cuma

2021 numerolojik sayısı bir!

2021 yılı, 2021 yılındaki sayıların toplamı 5 (2 + 0 + 2 + 1 = 5) olduğundan, 2021 yılı büyük ölçüde 5 numerolojik sayısı olanları etkileyecektir. Her yıl 1 Ocak'ta farklı bir kişisel temaya sahip olan yeni bir takvim döngüsüne giriyoruz. Basit bir hesaplama, hangi yıllık numeroloji döngüsünde olduğunuzu bilmenizi sağlar. Sadece doğum gününüzdeki ve ayınızdaki sayıları mevcut yıldaki sayılara ekleyin.

Örnek Doğum Günü = 23 Eylül

Ay = 9

Gün = 2 + 3 = 5

Yıl = 2 + 0 + 2 + 1 = 5

9 + 5 + 5 = 19

Tek bir rakam alana kadar eklemeye devam edin.

1 + 9 = 10 ve 1 + 0 = 1.

Bu örnekte, 23 Eylül'de doğan biri 2021 boyunca bir yıllık dö̈ngüde olacak.

2021 yılının numerolojik sayısı bir, yenilenme yapılanma özgürlük ve sevgi̇.

Bir sayısı sembolik olarak herkesin ilk defada söyleyebileceği gibi tek olanı, mutlak olanı sembolize etmektedir.

KOÇ: Gökyüzü bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizin önemine dikkat çekmekte. En ufak bir sağlık sorununuzu geçiştirmemelisiniz. Bu hafta zorlanacağınız enerjiler söz konusu özellikle aşk hayatınızdaki zorluklarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Güvenle ilişkilerinizi ele alırsanız daha iyi sonuçlar elde debilirsiniz. Kontrollü olmalı yanlış düşüncelerinizin esiri olmamalısınız.

BOĞA: Ekonomik olarak kazanımlarınızın artacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu hafta ihtiyaç sahipleri ve manevi rahatlama için hayır işlerinde bulunabilirsiniz. Ailevi konularda kardeşinizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir özellikle kız kardeşinizle ilişkiniz de sabrınız taşabilir ve sert tartışmalar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Hafta boyunca mümkün olduğunca gereksiz masraflardan kaçının. Yatırım planlarınızı başkalarının yetkisine bırakmadan kontrol etmeye çalışın. Bu dönemde hayatın çeşitli renklerini görmeye hazır olun! Zihinsel huzursuzluk tam uzaklaşmak için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda pek çok cevaplanmamış soru da cevaplanacak. Bu dönemde romantizm artacak ve ilişkiniz karşılıklı sevgi ve güven bağı ile yeniden yapılanacaktır.

YENGEÇ: Yengeç burçları için hayatın her alanında karışık enerjiler hakim olacak. Özelikle ikili ilişkilerde ciddi imtihanlar deneyimleyebilir, düşmanca davranışlara maruz kalabilirsiniz. İş hayatınızda ise başarınızı gölgelmeye çalışan kişilerin oyunlarının bozulacağı etkiler söz konusu. Finansal konularda kazanımlarınızın artacağı yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz .

ASLAN: Bu hafta sevginiz ve ilişkiniz harika olabilir. Kaygı korku ve üçüncü şahısların sebep olduğu tüm olumsuz her şey çıkıp gidiyor hayatınızdan. Bu haftanın bir ve ikinci günlerinde iş ve özel hayatınızda da harika sonuçlar alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinize daha yakın olabilir, onun haklı olduğu yerlerde gereksiz inatlaşmalardan uzaklaşarak sorunların tekrarını engellemeyi başarabilir huzurlu olmanın keyfini sürebilirsiniz.

BAŞAK: Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan kaçınmalı şikayet etmek yerine var olan şartları iyileştirmek için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla olan bağınız daha da güçlenecek. Ancak, görüş farklılıklarından dolayı bazı sözlü tartışmalar yaşamamak için kontrollü ve anlayışlı olmalısınız. Sağlığınızda ise hazımsızlık problemleri veya sırt ağrıları yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta iş ve ailevi hayatınızda bir çok iniş ve çıkış yaşayabilirsiniz. Bu aşamada sabırlı olmanız gerekebilir. Yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmezseniz, mide ile ilgili sorunlardan muzdarip olabilirsiniz. Aşk hayatınızda evliyseniz ya da devam eden bir beraberliğiniz varsa egonuzun ilişkinizi mahvetmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Kariyerle ilgili meselelerinizi önceden planladıklarınızı yaparsanız başarılı olma ihtimaliniz oldukça yüksek başkalarının etkisi altında kalırsanız hayal kırıklıkları kaçınılmaz olacaktır.

AKREP: Bu hafta ılımlı sonuçlar getirecek enerjiler hakim sizler için. Hafta sonu zihinsel sağlığınız üzerinde endişe ve depresyona bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Beklemekte olan herhangi bir hükümet, finansal veya aile büyüklerinize ait mülkle ilgili işiniz varsa, bunların tamamlanması için iyi bir haftadasınız. Evlilik hayatı devam eden Akrepler mutlu anlarla dolu olacak.

YAY: Bu hafta boyunca iyi ve kötü zamanlar sizleri karşılamakta. Hafta başında, ekonomik durumunuzda beklenmedik giderler artabilir ve istemeyerek de olsa sizin için değerli bir şeyleri satmak zorunda kalabilirsiniz. Haftanın başında ve çevresinde, evlilik ve aşk hayatınız keyifli geçecek. Ancak, hafta sonu itibariyle birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeli sabırlı olmaya gayret etmelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta boyunca evli ve beraberliği devam eden Oğlak burçları fikir ayrılıkları ve farklılıklar yaşayabilir. Bu nedenle, sakin olmanızı öneririm. Bekar ve yeni bir ilişkiye başlama hevesi içinde olanlar ise bu hafta anlık kararlar ile hareket etmemeliler. Bu haftanın başlangıcı, finans açısından sizin için ilerici olabilir, ancak bu haftanın ilerleyen günlerinde finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Bu hafta yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Aşk sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bu dönemde finansal durumunuz iyileşmeye başlıyor, işleriniz ile ilgili yeni fırsatlar yakalamanız mümkün. Azminiz ve çalışmalarınız bu hafta size mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Finans ile ilgili konularda başarı şansınız var. İlişkileriniz için bu hafta harika enerjiler hakim gökyüzünde.

BALIK: Bu haftanın başında yapmayı düşündüğünzü uzun ve kısa yolcukları gerçekleştirme şansınız yüksek. Bu yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazanımlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Evli çiftler, eşlerinin sağlığının ile ilgili sorunlar ve harcamalar yaşayabilirler. Fazla endişelenmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.. İş hayatınızda çalışmalarınızda doğru planlama ile ilerleyerek başarınızı arttırabilir, hakkınız olanı alabilirsiniz. 

<p> İsrail'in saldırıları aralıksız sürüyor. İsrail Deyr Belah'ta birçok binanın bulunduğu büyük bir

İşgalci İsrail'in saldırıları hız kesmiyor

Filistinlilerin kefenleri Beyaz Saray önünde

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi