• $8,6655
  • €10,1803
  • 491.632
  • 1391.91
5 Ocak 2018 Cuma

2018’de burçları neler bekliyor?

KOÇ

2018 yılı boyunca Koç burcu kişileri, bu sene finansal açıdan şanslı bir yıl geçiriyor ve bol bol seyahat etme fırsatı bulacak. Aynı zamanda yavaş ancak istikrarlı finansal büyüme kaydedilmesi ve yeni ilişkilerin başlangıcı için iyi bir dönem de sizleri karşılamakta. Ne yazık ki, ev ve kariyer hayatları onları zorlayacak ve ilişkilerinde tartışmalar yaşayabilecek. Mart sonunda maddi olarak rahatlayacaksınız.

BOĞA

2018 Sizler için şanslı etkileri getirmekte. Pek çok noktada arzu ettiklerinize kavuşabileceksiniz. Ailenizle güzel vakitler geçirip, seyahat ederek yeni şeyler deneyimleme cesaretini kendinizde bulabileceksiniz. Yasal konularda zaferler kazanarak düşmanlarınıza galip geleceksiniz ve uzak diyarlardan kişilerle temasa geçerek, ilişkileriniz ve kariyer hayatınızda şanslı olduğunuzdan yılınız beklenmedik gelişmelerle iyi geçecek.

İKİZLER

Finansal konulara dikkatli olmalı gereken bir yıldalar. Özellikle para ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortaklıkların ya da ilişkilerin sonlanması veya aşırı bunaltıcı bir hal almasıyla karşılaşabilirsiniz. Kuzey ay düğümünün Yengeç’teki yerleşimi aile içerisinde ve para konularında bazı sorunların ortaya çıkmasına sebep olacak. Ancak bu sene iyi şans sizinle ilerleyecek.

YENGEÇ

Bu yıl ciddi zorlanmalar ve eşsiz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Doğum haritanızda 2018 transitleri 1nci ve 7nci evlerinizdeki ay düğümleri, sizlerin huzursuz ve tatminsiz hissetmesine neden olurken aynı zamanda büyük işler başarabilecek bir potansiyele sahip olduğunuzu da sizlere hatırlatacak. Maddiyat ve yeni arkadaş edinme konularında şanslı olduğunuz bir yıldasınız.

ASLAN

Doğum haritalarınızda 12’nci ev: ‘ruh’ şifreli… Bu ev gizli benligˆiyle dogˆal olarak Balık’ın ve Neptün’ün evidir. Herkesten gizlenen düs¸ünce ve hayallerle ilgilidir. Ayrıca hapishane, hastane gibi kısıtlayıcı yerleri de temsil eder. Vücutta ayakları, lenf damarlarını temsil eder. Sagˆlık yönünden en önemli evlerden biridir. Bu evde etkili olacak tutulmalar sizleri etkileyecek. Kariyer hayatınız iyi olacak.

BAŞAK

2018 ağırlıklı olarak ev, yerleşim ve eğitim konularına odaklanmanız gereken enerjileri barındırmakta. Bu konularda harcamalar yaparak ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca, bu yıl boyunca oldukça sık seyahat etme imkanı da bulabilirsiniz. Sizler için kazançlar çok iyi olabilir ancak maddi kazanımları güvenceye almaya da odaklanmanız fazlası ile önem taşımakta sizler için.

TERAZİ

Bu senenin büyük çoğunluğu boyunca Jüpiter’in yansıması sizlere pek çok konuda ilerleme imkânı ve şans sağlayacak. 2018 Terazi kişileri üzerinde fazla düşünmeden yeni bir şeylere yönelmek ve bir anda çok fazla şeyi denemeye çalışmak, daha sonra sorun olabilecek pek çok ayrıntıyı gözden kaçırmanıza neden olabilir. Karşılaşacağınız her türlü imkanı ölçülü planlayın.

AKREP

Para ve mülk kaynaklı aktivite ve harcamalarında artış olacak. Ayrıca, bu sene haritadaki tutulma noktaları iyi yerleşmiş enerjilerle karşı karşıyasınız. Bu enerji şansla ilgili doğum haritanızda 9.ncu evde seyahatle ayrıca iletişimle ilgili 3.ncü evde etkili olacak. Ancak, bu sene içerisinde belli dönemlerde seyahatle ilişkili sorunlarla karşılaşma olasılığınız var.

YAY

Üç büyük gezegenin burcunuz ile yapacağı güçlü enerjilerle büyük ihtimalle yılın en aktif kişileri siz olacaksınız. Mars ve Jüpiter’in doğum haritalarınızda 11.nci evdeki yerleşimi sizler için maddi kazanımlar anlamında mükemmel bir yıl anlamına geliyor. Çok fazla sorumluluk alacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Ay ve Güneş tutulmaları etkilemeyecek. Doğum haritalarınızda 6.ncı evdeki Ay yücelmiş konumda bu nedenle iş hayatınız ön planda.

OĞLAK

Ay düğümleri ve yıl boyunca gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarıyla etkileşim içerisinde olacak enerjiler, sizleri hayatın farklı oyunları ile karşı karşıya bırakabilir. Bu durum Oğlak burçlarının bu sene hayatlarına bir yön vermekte zorlanacakları ve ilişkilerinin genelinde bir tatminsizlik yaşayacakları anlamına gelebilir. Diğer gezegenlerin yerleşimi sizlere iyi talih getirirken ilişkilerinizde de büyük ölçüde yardımcınız olacak.

KOVA

Bu sene şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Yine doğum haritalarınızda 9.ncu ve 4’üncü evlerinizde de iyi etkileri olan gezegenler sizleri güçlendirecek. Doğum haritanızda 6.ncı evde bulunması Ay ve Güneş tutulmalarının düşmanlarınızı bertaraf edeceği, uzlaşma sağlayacağınız daha ruhani bir yola yönleneceğiniz hatalarınızı sürdürmek yerine kendinize geliştireceğiniz enerjileri iyi değerlendireceğiniz anlamına geliyor.

BALIK

Bu sene yoğun bir şekilde iş odaklı olacaksınız. Büyük iyilik Jüpiter’in doğum haritalarınızda sosyalliği yapılan işi, istekleri, hayalleri, vücutta kan dolaşımını, baldırlar ve bilekleri temsil eden 11’inci evdeki konumu maddi kazançlar için olumlu enerjiler getirmekte. Fakat dieğer gezegenlerin yerleşimi fırsatların değerlendirilmesi konusunda tereddüt edebileceğinizi gösteriyor. Seyehatler ve kariyer hayatınızda ilerleme olacak.

<p>Dünyaca ünlü bilim-kurgu serisi Matrix'in 4. filmi için  çekimler devam ederken, senaryoyla ilgil

Matrix evreni hakkında merak edilen her şey Gişeci'de

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi