• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
19 Ocak 2024 Cuma

20 Ocak 2024 Pluto seyri yeni bir döngüyü başlatıyor

20 Ocak 2024 ile beraber ölüm ve yeniden doğuşum gezegeni Plüton kova burcunda seyrine başlayacak evren tam anlamıyla bir rota düzenlemesi yeniden yapılanma döngüsünün içerisine giriyor. Bu süreci anlar buna teslim olursak güçlenebileceğimiz aydınlığa erişip daha sağlıklı bir şekilde karar alıp yaşamlarımıza taşıyabileceğiniz enerjiler söz konusu hükümetler siyasi yapılar iktidarlar büyük şirketler küresel ekonomiyle ilgili köklü değişiklikler döngüsü bizleri karşılamakta. Özellikle Plüton Anka Kuşu gibi yanıp yıkıp yeniden işimize yaramayan her şeyle alakalı arınmayı ve dirilmeyi de temsil eder Plüton'un temsil ettikleri ve kova burcunun temaları özellikle sosyal organizasyonlar sosyal medya internet teknoloji eşitlik sivil haklar uzay yolculuğu yeni keşifler ve astrolojiyle ilgili alanlarda pek çok ilke tanıklık edeceğimiz enerjilerle karşı karşıya bırakabilecek doğum haritalarınızda batı astrolojisine göre Plüto hangi evdeyse o evle ilgili temalarda köklü değişimlere hazır olmalısınız. Savaşın ve cesaretin gezegeni mars 13 Şubat 2024'e kadar oğlak burcundayken planlarımıza iş ve özel hayatımıza daha disiplinli bir şekilde yaklaşıp başarıya mutluluğa ulaşma fırsatına sahip olacağız gücümüze güç katacağımız tanımlık ilgili hedeflerimizi gerçekleştirip özel yaşamımızda hatalarımızı telafi edebileceğimiz güçlü enerjileri doğru değerlendirelim.

KOÇ: Bu hafta işinizle ilgili konularda detaylarda boğulmak yerine çözüm odaklı hareket etmek maddi anlamda tanımlarını arttırırken saygınlığımızı da yükseltecektir sağlığınızla ilgili konularda oysa hafta boyunca bağırsaklarda ilgili hassasiyetlere dikkat etmelisiniz özel yaşamınızda aşka emek vermenin tam zamanı özel günleri atlamamaya olsun gayretiniz.

BOĞA: Uyanış yüksek farkındalık hayatınızın her noktasında size önemli detayları fark edebilmeyi mesleki açıdan önemli teklifler projelerle birlikte yenilenip yükselmeyi beraberinde getirecek sağlığınızla ilgili konularda oysa hafta boyunca güçlendirdiğiniz enerjinizin dönüştüğü harika etkiler söz konusu özel yaşamınızda ise ön yargılardan uzaklaşıp gelen güzellikleri sevgiyle kabul etme döngüsüne deşiniz.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta söylediklerinize dikkat etmeniz adına uyarıyor sizleri ağzınızdan çıkan kelimeler hırsla söylendiğinde konuştuğunuz insanlardan bu kez hiç beklenmedik tepkiler alabilir iş hayatımızda da özel yaşamınızda da bu durumlardan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem hafta boyunca işinize odaklanmak ve üçüncü şahıslarla ilgili konuşmalar yaparken aşırı noktalara gitmemek olmalı bir anda baş ağrıtacak olaylar hukuksal yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz dikkatli davranın.

YENGEÇ: Herkesi işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirebilecek iş arkadaşlarınızdan kaynaklı hatalar yapabileceğinize ve buna bağlı yaptırımlarla uğraşmak durumunda kalabileceğine dikkat çekmekte kontrolü elden bırakmayın ve asla işinizi acele getirecek tavırlar içerisinde bulunmayın. Parasal konularda oysa hafta boyunca kefil olmak veya borç vermekten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızın yeniden yapılandığı güçlü günlerdesiniz bu günlerin kıymetini sevgiyle kabulde kalın.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta vicdanınızı rahatsız edebilecek olaylarla yüzleşeceği bize işaret etmekte daha önce görmezden geldiğiniz yok saydığınız hatalar haftanın ilk günlerinde vicdansızlar yapabilir ve doğruları fark edip hatalarınızı telafi etmek adına harekete geçirebilir. Sizleri özellikle sağlıkla ilgili noktalarda soğuk algınlığına dikkat etmeli sağlığınızı riske edebilecek her türlü tavır ve yaklaşımlar uzak durmaya gayret etmelisiniz. Finansal konularda ise işinizin takipçi olması olmanız olası pek çok zarardan koruyacaktır. Sizleri özel yaşamınızda ise aşka emek aşka tüm kalbinizi açma zamanı.

BAŞAK: Gökyüzü bu hafta çalışma arkadaşlarınıza daha tahammüllü davranmaya çalışırken kendinizle ilgili konularda birtakım haksız olayları fark edemeyeceğine işaret etmekte önce ben diyebilmeli başkalarına gösterdiğiniz hassasiyeti yardımcı olma arzunuzu kendi işinizi ve yapmanız gerekenlerle alakalı her konuya çevirmeyi seçmelisiniz. Finansal konularda rahatlamalar söz konusu olsa da bu hafta önemli yatırımlardan borçlanmalarda kaçınmalısınız özel yaşamınızda ise eş veya sevgilinizin kaprislerini anlamakta zorlanabilirsiniz bu hafta...

TERAZİ: Bu hafta içinizden geçen pek çok niyet ve dileğinizi yaşarken bulabilirsiniz kendinizi dualarınıza istek ve niyetlerinizi ise özen göstermeli aile içerisinde yaşanan gerginliklerden uzaklaşmak adına daha işbirlikçi ve çaba gösteren taraf olmayı seçmelisiniz. İşinizle ilgili konularda oysa şans sizden yana bu güçlü şans yıldızının parlamasına ve mesleki hayatınızda önemli başarılara imza atmanıza sebebiyet verecektir. Özel yaşamınızda ise küçük şeylere büyük tepkiler vermeniz gerektiğinin farkında olmalısınız.

AKREP: Gökyüzü hafta boyunca güçlü sezgileriniz ve rehber rüyalarla aradığınız pek çok cevabı bulabileceğiniz ise iş hayatınızla ilgili tereddüt yaşadığınız konularda netlik kazanacağınıza işaret etmekte özellikle yolculuklar duygusal anlamda yaşamış olduğunuz gerginliklerle alakalı pek çok olumlu yansımayı beraberinde getirecek. Arkadaşlarınızdan bazılarıyla ilişkileri noktalama kararı alabilirsiniz içgüdülerin bize güvenin özel yaşamınızda ise hafta boyunca göstereceğiniz anlayış ilişkinizdeki krizleri aşmanız açısından fayda sağlayacak.

YAY: Gökyüzü bu hafta duygusal anlamda önemli ve keskin kararlar almamanız adına uyarıyor sizleri bir an için haklı çıkmak ilerleyen günlerde pişmanlıklara sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra özellikle sizlere tavsiyem duygusal konularla alakalı kiminle nerede ne konuştuğumuza çok dikkat edin sağduyuyu elden bırakmamak size büyük artılar kazandıracaktır. Özellikle hukuksal konularda da madden manen hayatınızda istikrarlı yapılanmalar sizlere karşılaşacakken davalarının takibini doğru yapmalısınız özel yaşamınızda ise anlık dürtülerinin esiri olmamaya olsun gayretiniz.

OĞLAK: Kendinizi yenip yenilenebilmenin mükafatı ile karşı karşıya olduğunuz güçlü yansımalar söz konusu bu hafta rüyalarınıza özellikle dikkat etmeli rüyalarınızın size verdiği mesajlarla iş hayatınızda daha sağlıklı kararlar alabileceğinizi bilmelisiniz. Sağdan soldan duyduklarınız değil sezgileriniz size rehberlik etsin finansal konularda ise risklerden uzak durmanız gereken enerjiler söz konusu özel yaşamınızda eş veya sevgilinizin pişmanlığın ana tanıklık edeceksiniz bu güçlü enerjileri doğru değerlendirin.

KOVA: Hafta boyunca maddi konularda beklentilerinizin gerçekleşmeye başlayacağı enerjiler söz konusu özellikle hukuksal noktalarda hak aradığınız pek çok olay bir anda durağa anlaşabilir ve beklenmedik problemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem panikle hareket etmek yerine çözüm odaklı ilerlemeyi kendinize restore edinmeniz. İşle ilgili konularda ise büyük kararlar almaktan ve değişikliklere gitmekten uzak durun. Bu hafta özel yaşamınızda ise eş veya sevgilinize karşı duygularınızı sorgulayabilir onun davranışlarından şüphelenip şüphelerinde haklı çıkabilirsiniz.

BALIK: Hafta boyunca işinizle ilgili noktalarda gizli ve açık düşmanlıklara karşı dikte olmanız adına gökyüzü sizleri özellikle sizlere tavsiyem olmadığınız hiçbir şeyi özel hayatınıza yansıtmalı ve özel hayatınızdaki gerginlikleri iş hayatınıza taşımalısınız. Kısacası işi işte özel yaşamı evde dengede tutmanız gereken enerjiler söz konusu hafta boyunca rakiplerinizden kaynaklı beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğiniz konusunda gökyüzü uyarırken sizleri detaylara önem vermeli arkanızdan dönen dolapları fark etmek için çaba göstermelisiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi