• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
17 Eylül 2021 Cuma

20 Eylül'de şifa veren Dolunay gerçekleşecek

20/21 Eylül'deki Balık Dolunayı, yılın kendimizi ekstra hassas, ekstra yaratıcı ve hatta ekstra sezgisel hissedeceğimiz enerjileri getireceğinin farkına varalım. Balık, su elementi tarafından yönetilir ve Ay su burçlarında olmayı sever. Ay'ın tüm enerjik potansiyelini ifade etmesine izin veren dalgaların gelgitleri altındadır.

Astrolojide Ay duygularımızı temsil eder. Duyguya ait her şeyimizi yönetir ve nasıl hissettiğimizle güçlü bir şekilde bağlantılıdır. Ay aynı zamanda güvenlik ve emniyet duygularımızla da bağlantılıdır. Dünyada hareket ederken duygusal olarak ne kadar güvende hissediyoruz?

Her Dolunay, kendi bireysel kozmik enerjilerimize ve Ay'ın kendi yaşamlarımızda neyi karıştırmaya yazgılı olduğuna bağlı olarak bizi farklı şekilde etkileyecektir.

Ancak Dolunaylar, nihayetinde bir aydınlanma ve doruk noktası zamanıdır. Ay döngüsünün zirvesini temsil ederler ve tüm iyi hikayelerde olduğu gibi, zirveye ulaştığımızda, bu genellikle yürüdüğümüz bölümün doruk noktası olur.

KOÇ: Gökyüzü bugün işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı herhangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

BOĞA: Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak, siz ve sevdiğiniz insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir. İş hayatınızda şans sizden yana, yeniliklere değişime hazır olun ve ilk adımı bir an önce atarak harekete geçin.

İKİZLER: Gökyüzü bugün oldukça neşeli ve enerjik bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte, kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecektir. Kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz adeta yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan kişilere vereceğiniz en güzel cevaptır

YENGEÇ: Gökyüzü bugün sezgilerinizin olağanüstü güçlü olduğuna işaret etmekte... Çevrenizdekilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz, özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas, davranışlarınızı dışa vuramamanız, içinize kapanmanıza neden olabilir.

ASLAN: Kendinize güveniniz fiziksel enerjiniz her geçen gün daha da artıyor. Başlamak istediğiniz her ne varsa şimdi harekete geçme zamanı. Yeter ki kararlı olup gitmek istediğiniz yönü belirleyin. İkili ilişkilerinizde popülerliğinizin artacağı bu süreçte ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayan Aslan'lar aniden size karşı yoğun ilgi gösteren ve yakınlaşan insanlara karşı dikkatli davranın.

BAŞAK: Gökyüzü bugün özel yaşamınızda geçmişte yaşadığınız sıkıntıların benzerleriyle karşılaşabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Şimdi durup düşünmeli ve geçmişte yaşadıklarınızdan kazandığınız olgunlukla hareket etmeli ve rahatsızlıklarınızı ifade etmekten korkmamalısınız.

TERAZİ: Gökyüzü bugün kendinizi hemen her konuda sorgulayan bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Kendinizle yüzleşmenin getirdiği huzurla olumlu kararlar alacak ve kararlarınızı uygulamaya geçebileceksiniz

AKREP: Gökyüzü bugün özel yaşamınızda yaşanabilecek gelişmelere dikkat çekmekte. Devam eden bir beraberlik içindeyseniz ve birlikte olduğunuz kişinin sevgisine olan inancını yitirdiyseniz ilişkinizle ilgili oldukça önemli kararlar alabilirsiniz. Fakat aldığınız kararları uygulamanız için yakın arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği görememeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

YAY: Evli Yay'lar sorunlarla tek başına boğuşmaktan yoruldunuz ve karşılıklı anlayış olmadan sorunları sakinlikle konuşmadan çözemeyeceğinizin bilincindesiniz. Eşiniz bu durumu görmezden geliyorsa siz gelmemeli ve onunda kendisini rahat ve huzurlu hissedeceği bir ortam hazırlayarak bir an evvel birlikte hareket etmenin yollarını bulup uygulamaya geçmelisiniz.

OĞLAK: Bugün iç sesiniz sürekli size yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği yönünde mesajlar verecek. Bugüne kadar farkına varamadığınız birçok şeyi sezebilir, engelleri başarıyla aşabilirsiniz. Göksel enerjiler meditasyon ve ritüeller için oldukça uygundur. Kendinizle baş başa kalın, sizi yoran enerjilerden arının.

KOVA: Gökyüzü sıcakkanlı davranışlarınızla çevrenizdeki herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret etmekte. Fakat bugün bekar Kova'lar aşk hayatınızla ilgili alacağınız tekliflerine pek te sıcak bakmamalı ve acele kararlar almamalısınız. Cazip görünün yüreğinize dokunan heyecanlanmanıza sebep olacak tekliflerle karşılaşabilirsiniz

BALIK: Yaşadığınız zorlu olaylardan sonra şans yüzünüze gülüyor, acılarınızı, kendinizle hesaplaşmalarınızı bir kenara bırakın yeni başlangıçlar maddi gelirlerde ki artış sizleri hayallerinize kavuşturabilecek. Özel hayatınızda da durum farklı değil, evliyseniz ve sıkıntılarınız varsa çözüme kavuşturacak ve aşkın keyfini çıkaracak eşinizle birbirinize destek olarak hem duygusal hayatınızda hem de iş hayatınızda birlikte başarıya yürüyeceksiniz.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi