• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
21 Ağustos 2020 Cuma

20 Ağustos gökyüzü enerjileri

Pek çok açıdan yeni bir şey başlatmak, yeni bir şey öğrenmek ve yeni bakış açıları ve yönler aramak için gerekli cesareti bulacağımız enerjilerle karşı karşıyayız.

Transitlerin uyumlu etkileriyle önce kendimize sevdiklerimize hoşgörü, kendine yeterlilik, gibi konularda da daha disiplinli ve pozitif olmamızın gerekliliğini ön planda tutmamız önemli ay boyunca.

Aslan burcunda ilerleyen güneş tüm gücüyle bizleri kuşatıp güçlendirirken hayatlarımızda, bir şeyleri sıraya koyma, önceliklerini belirleme ve artık bize hizmet etmeyenleri ortadan kaldırma noktasında net kararlar vermeliyiz.

KOÇ: Kariyer ve iş konularında önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Girişimleriniz kabul görecek ve dolayısıyla sonuçlar olumlu olacaktır. Hizmet sektöründe olanlar, ayın ikinci ve dördüncü haftasında kaydedilen ilerlemeye hazır olmalı. Sadece iç sektörde değil, uluslararası alanlarda bile iş ve kariyerle ilgili fırsatları yakalamanız mümkün. Satürn ve diğer gezegenlerin transit etkileri nedeniyle küçük aksaklıklar beklenebilir. Dikkatli olun.

Aşk ve İlişki: Sevdikleriniz uyumlu bir birliktelik içinde olacaksınız. Böylece aile hayatı zevkli huzurlu olacak sizler için. Ayın ikinci ve son bölümünde, aşk ilişkilerinin çiçek açmasını bekleyebilirsiniz.

Finans: Finansal ilerleme kaydetmek için çok sayıda fırsatla karşılaşacaksınız. Kazançları temsil eden gezegen geçişleri destekleyici olduğundan arzu edilen sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Sağlık: Ayın başından itibaren beden ve zihin enerjiniz yüksek olacaktır. Bayat, acı ve ekşi yiyeceklerden kaçınmak iyidir. Disiplinli bir diyet sürdürmek sizin için faydalı olacaktır.

BOĞA: Danışmanlık, teknoloji, tıp, hukuk, ticaret ve pazarlama, idare ya da ilişkili alanlarda yer alanlar önemli büyümelerle karşı karşıyalar. Çabalarınız takdir edilecek ve ödüllendirilecektir. Mars ve Satürn sağlıklı kavuşumda. Büyük dönüşüm ve kazanımlara hazır olmalısınız.

Aşk ve İlişki: Şüpheci ve güvensiz hissedebilir eş ya da sevgilinize karşı soğuk tavırlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun ve kafanızda ki kurgularla yanlış kararlar almayın. Ancak ikinci ve üçüncü hafta sevginizi ve romantizmi yeniden canlandıracak enerjiler hakim olacağından gökyüzünde eş ya da sevgiliniz ile huzurlu aşk dolu romantik günler sizi karşılıyor.

Finans: Jüpiter ve Merkür'ün elverişli geçişi sizin için yararlı olacaktır. Küçük sorunları rahatsızlıkları bir kenara bırakarak, projeleriniz ve düzenli çalışmalarınız mali büyüme ve tanınırlık elde etmenizi sağlayacak. Önemli çalışmalar zamanında tamamlanacaktır.

Sağlık: Ay sonuna kadar küçük sağlık sorunları olabilir. Bayat ve hijyenik olmayan yiyeceklerden kaçının.

İKİZLER: Kariyerinizde önemli ölçüde ilerleyeceksiniz. Hizmet sektöründe olanlar iyileşme ve ilerleme adına son derece olumlu gelişmelerle karşı karşıyalar. Yeni seçenekler arıyorsanız, İş değişikliği yeni bir alan gibi muhtemelen olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

Aşk ve İlişki: Bu ay, aile, sosyal ve hatta iş odaklı ilişkilerde olumlu ilerlemeler kaydedeceksiniz. Ay sonu küçük bir anlaşmazlık olabilir. Sert kelimeler kullanmaktan kaçının. Dargınsanız ayrılık yaşadıysanız bu ay yaşanan gelişmeler sizi yeniden bir araya getirebilir.

Finans: İkizler burcunda doğanların mali durumu daha iyi olacak bu ay. Mars'ın elverişli geçişi nedeniyle geliriniz artacaktır. Ay sonu masrafları artıracak yaklaşımlardan kaçınmalısınız.

Sağlık: Bu ay sağlığınız için hayırlı bir zamandır. Disiplinli yaşamınız sağlığınızda açıkça faydalar almanızı sağlayacak.

YENGEÇ: İş değiştirebilir, tutarlı çabalarınız sayesinde başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. İnşaat, imalat ve üretim, satış, teknoloji, yönetim ve tıp ve ilgili sektörlerde yer alanlar ilerleme ve gelişmelere hazır olmalılar. Ay sonunda iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızın entrikalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Aşk ve İlişki: Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamamak için dikkatli olmalı, tek taraflı fedakarlıkların sorumluluğunu bir başınıza yüklenmeden tepkilerinizi zamanında vermelisiniz.

Finans: Geçtiğimiz aylara göre iyileşmiş mali duruma sahip olacaksınız. Çabalarınız meyve verecek.

Sağlık: Disiplinli yaşam tarzınız içinizdeki enerjiyi ve canlılığı arttıracaktır.

ASLAN: Mesleki konular da fırsatlar beklenmedik şekilde karşınıza çıkabilir. Çabalarınızın ödülünü alacağınız özel zamanlar. Özel ve kamu firmalarında yönetim ve teknoloji alanında çalışanlar sorunları aşıp oldukça başarılı olacaklar.

Aşk ve İlişki: Bu ay ilişkilerinizde arzu ettiğiniz gelişmeler kendiliğinden gerçekleşecek ve huzur dolu olmanın enerjisi hayatınızın tümüne yansıyacak. Eş ya da sevgiliniz ile güven dolu hoş ve sevgi dolu gelişmeler yaşayarak sevinebilirsiniz.

Finans: Mali durumunuz istikrarlı bir şekilde ilerleyecek. Bu konudaki özel çabalarla daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Fon yetersizliği nedeniyle projeler ertelenmeyecektir. İstediğiniz sonuçları alacaksınız.

Sağlık: Karışık sonuçlara dikkat etmelisiniz. Diyete başlayabilir, egzersiz yaparak rahatsızlıkları önleyebilirsiniz.

BAŞAK: Kariyerde ilerleme için uygun fırsatlar söz konusu. Tüm çabalarınız gereği gibi kabul edilecektir. Yarışmalar, teknoloji, güzellik, filmler, yönetim, edebiyat ve tıp alanlarıyla ilgilenenler için son derece başarılı gelişmeler söz konusu olabilir.

Aşk ve İlişki: Başak burcunda doğanlar, ilişkilerinizde beklentilerinizin çok ötesinde çok arzu edilen değişiklikleri yaşamanız mümkün bu ay. Eş ya da sevgilinizle son derece huzurlu olacağınız enerjiler söz konusu.

Finans: Mali durumunuz beklentilerinizin çok üzerinde ilerleyecektir. Temel çalışmanızı sınırlandıran pek çok şey, herhangi bir engel olmadan yerine getirilecektir. Beklenmedik kaynaklardan para kazanabilirsiniz.

Sağlık: Başak burçları rahatsızlıkları aşmak için geniş fırsatlara sahip olacaklar. Bu hafta enerjiniz yükselecek. Ağrılar ve hastalıklar şifa bulmaya başlayacak.

TERAZİ: Ticaret,, edebiyat, sanat, teknoloji, tıp ve ilgili alanlarda yer alanlar, büyüme için önemli fırsatlar söz konusu. Önümüzdeki hafta hizmet ve işle ilgili sektörlerde olanları destekleyecek enerjiler hakim.

Aşk ve İlişki: Terazi burcunda doğanlar, eş ve sevgilileriyle mutluluklarında dikkat çekecekler. Eş ya da sevgilinize daha yakın olacaksınız. Yakın ailenizle de ilişkilerinize rahatlık getirecek enerjileri barındırıyor.

Finans: Mali durumunuz iyileşecek. Herhangi bir nakit krizi hissediyorsanız, çözümlenmeye başlıyor. Gelirinizi ayın son haftasına kadar düzenleyebileceksiniz.

Sağlık: Terazi burçları bağışıklığı geliştirmek için geniş fırsatlara sahip olacaktır. Ruhsal ve bedensel gücü sağlamak için etkili enerjiler hakim.

AKREP: Hizmet veya ilgili sektörlerde çalışıyorsanız, sizin için iyi haberler olabilir. Geçmiş çabalarınız işinizin büyümesine yansıyacak ve başarılı bir iş insanı olarak tanınacaksınız.

Aşk ve İlişki: Kişisel ve aile ilişkileri konusunda olumlu gelişmeler olacak. Babanız ve kardeşleriniz arasında sorunlar ardınızda kalıyor. Eş ya da sevgilinize sevdiğinizi söylemekten göstermekten çekinmeyin.

Finans: İmalat ve üretim, inşaat, güzellik ve müttefik endüstrileriyle ilgilenenler ilerleme fırsatlarına sahip olacaklar. Herhangi bir nakit krizi hissediyorsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayın son haftasında özel olarak sıkı çalışmanız gerekecek. Artan giderleri kontrol altında tutmalısınız.

Sağlık: Sağlığınız iyi olacak. Bu hafta transit etkiler, sağlığınızı stabilize edecektir.

YAY: Meslek ve iş dünyası için fırsatlar söz konusu. Özel veya kamu firmalarında iş yapma düşünceniz başvurularınız varsa istediğiniz haberleri alabilirsiniz. İşinizde yeni gelişmeler olacak.

Aşk ve İlişki: Eş ya da sevgilinizle eğlenceli, mutlu ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Aileniz birleşecek ve rahat edeceksiniz. Kıskanç insanların enerjilerine dikkat etmelisiniz. Ayın geri kalanında kelimelerinize dikkat etmezseniz sürtünme ve yanlış anlama olabilir. Sert ve saygısız sözcüklerden kaçının.

Finans: Mali durumunuz önemli ölçüde gelişecek. Ayın sonuna kadar konfor için yeni bir cihaz ve işiniz ile ilgili yeni şeyler satın alabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık konularında, disiplinli yaşamınız sayesinde enerjik ve hevesli olacaksınız. Hastalıklar iyileşir.

OĞLAK: Özel ve kamu birimlerine katılmaya hevesliyseniz, arzulanan başarı için çabalarınızı yoğunlaştırmak faydalı olacaktır.

Aşk ve İlişki: Aşk, sevgi ve bağlılığın gücüyle kuşatılacaksınız. Yakın akrabalarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizden bazı kişiler mutluluğunuzdan rahatsızlık duyabilir. Ay sonuna doğru kıskançlığınıza dikkat etmelisiniz. Sert kelimeler kullanmaktan kaçının, faturası ağır olabilir sizler için.

Finans: Ayın başından itibaren finansal konularda rahatlamalar söz konusu. Bu yönde yapılan çabalar arzu edilen sonuçları getirecektir sizlere. Mali yetersizlik nedeniyle projeleriniz ve önemli görevlerinizi yapamadıysanız şimdi yapmaya hazır olun.

Sağlık: Sağlığınızı korumak için çabalarınızın olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Sağlıklı yaşam ve iyileşme yolunda ilerliyorsunuz. Ay sonuna kadar ciltle ilgili sorunlar olabilir. Sağlıkla ilgili konular ihmal edilmemelidir.

KOVA: Kariyer, teknoloji, tıp, yönetim, liderlik, üretim, satış, inşaat, yaratma, güzellik, iletişim, navigasyon ve seyahat spor alanlarında sektörde büyük ilerlemeler yakalayabilirsiniz. Kariyer ve iş dünyasında ilerleme için iyi ilişkiler geliştirmek için geniş seçenekler söz konusu. Fakat özel çaba sarf etmelisiniz.

Aşk ve İlişki: Aşk, sevgi ve bağlılığın tüm güzelliklerini yaşamaya başlayacaksınız. Ayın başlangıcında, kardeşleriniz ve ebeveynlerinizle ilişkilerinizi istediğiniz noktaya taşıyabileceksiniz. Sert kelimeler kullanmaktan kaçının ve hırsla kararlar almayın.

Finans: Kova burcunda doğanlar, uygun transit etkileri nedeniyle mali kazanç fırsatları elde edebilirler. Ev değişikliği taşınma ya da yeni eşyalar alma gibi durumlarda isteklerinizi yapabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay canlılık ve coşku açısından sağlık konularında olumlu etkiler söz konusu. Ay sonu bağışıklığınızı güçlendirmeniz önem taşımakta. Bayat ve fermente gıdalardan mümkün olduğunca kaçının.

BALIK: Sadece yerel alanlarda değil, küresel olarak yer alan firmalar tarafından da ilerleme ve gelişme fırsatları kaydedilebileceğiniz enerjiler hakim. Kariyeriniz için güçlü enerjiler söz konusuyken başkalarının ne söylediği ile değil kendi isteklerinizle ilerlemelisiniz.

Aşk ve İlişki: Sevgi, şefkat ve güven ilişkilerinizde yüzünüzü güldürecek. Ortak bir konuda görüşmeler ve anlaşmalar eş ya da sevgilinizle ilişkinizi güçlendirecektir.

Finans: Mali kazanç elde edebilirsiniz. Önceki aylardan çok daha fazla finansman kazanmanız muhtemeldir. Tutarlı olmalı endişelerden uzaklaşıp azimle mücadeleci olmalısınız.

Sağlık: Zayıf ve halsiz hissediyorsanız, enerjiniz yükseliyor. Özel çabalarınız sağlığınıza yansıyacaktır. Ama zayıf noktalarınıza dikkat edin. 

<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!