• $13,5513
  • €15,1222
  • 777.583
  • 1983.18
13 Kasım 2020 Cuma

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay

Gökyüzü, yeni bir doğumun habercisi. Her doğum bir mucize fakat her doğum sancılı sarsıcı enerjileri barındırır. Gökyüzü Türkiye haritasında özellikle 8 - 17 ve 23 Kasım tarihlerine dikkat çekmekte. Bu tarihler arasında deprem aktivitesi enerjisi barındırmakta. Ülkemizin doğu bölgelerinde deprem riski oldukça yüksek. İstanbul yakınlarında hissedilecek küçük depremler söz konusu olabilirKasım ve Şubat ayları ortasına kadar Ankara'ya ve kuzeyine yakın alanlarda hasarlı ve zorlayıcı depremler yaşanabilir. Deprem değil yanlış yapılanma hayatlara zarar verir. Tedbirli olmalı depreme karşı güvenlik önlemlerimizi bireysel toplumsal olarak almaya çalışarak bu zorlu günlerde en az hasar ile bu süreci atlatmaya çalışmalıyız.

KOÇ

Aile büyüklerinizin desteğini alacağınız iş ve eğitim hayatınızda iyi şansın sizden yana olacağı bir ay olacak. Özel yaşamınızda ilgili konularda ise sevginin, emeğin karşılıklı olarak kıymetini bileceğiniz eş veya sevgilinizle ortak kararlar alıp maddi - manevi refaha erişebileceğiniz etkiler söz konusu.

BOĞA

Bu ay ilişkilerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız ister kişisel ister profesyonel ister özel yaşamınızda. Ay boyunca işinizle ilgili konularda belirsizliklerin netlik kazanması ile huzur bulacaksınız. İş hayatınızda size zarar vermeye çalışan kişilerin deşifre olması ile zarar görmeden bu insanları hayatınızdan uzaklaştırma şansına kavuşmuş olacaksınız ay boyunca.

İKİZLER

İş değiştirmek yeni başlangıçlar yapmak bu ayın size yansıyan en güçlü etkiler arasında özellikle şehir değişikliği yeni bir işle ilgili yapılan planlamalar da yeni bir görev almak bu ay size gökyüzünün armağanı olabilir. Gizliliğe önem vermeli, işinizle ilgili gelişmeleri kendi içinizde güvendiğiniz insanlar dışında paylaşmamaya özen .

YENGEÇ

Dostu düşmandan ayırt edeceğiniz enerjiler farkındalığınızı attıracak. Eşinizle, sevgilinizle inatlaşmalar ilişkinizde büyük krizlere yol açabilir. Mesleki konularda ise işyerinde tanınma ve sorumluluklarınızın artabileceği bir süreçtesiniz. Bilgiye kendinizi işiniz ile ilgili geliştirmeye önem vermelisiniz.

ASLAN

Kendiniz ile ilgili ruhsal ve fiziksel sağlığınız şifalanacak bu ay boyunca. Yeni bir işe başlayanlar yeni çalışma ortamının stresi, fiziksel ve zihinsel refahınızda oldukça belirgin olacaktır. Aile ilişkileriniz ve özel hayatınız ise sevgi dolu olacaktır. Bu ay finansal yatırımlar ortaklıklar istenen sonuçları vermeyeceklerinden kasım ayı boyunca önemli bir karar vermekten kaçının.

BAŞAK

İş ya da özel hayatınız ile ilgili kısa mesafeli seyahatler kasım ayında sizlere şans getirebilir. Ay boyunca sevdiklerinizle dostlarınızlae bağınızı güçlendirecek küçük bir tatil bile planlayabilirsiniz. İşyerindeki girişimlerinizde aktif olacak ve takdir toplayabileceksiniz.

TERAZİ 

Bu ayı şanslı bir dönem olarak görebilirsiniz, tüm dilekleriniz gerçekleşebilir ve iş eğitim hayatınızda arka arkaya hayırlı haberler alabilirsiniz. İnsanlarla sohbet ederken yumuşak bir ses tonu kullandığınızdan emin olun, böylece yanlış anlamalara veya anlaşmazlıklara düşmezsiniz. Harcamalarınızı kontrol tutun ve mümkün olduğunca anlamsız giderler kaçının.

AKREP 

Bu ay eş ya da sevgilinize sevgi dolu ve şefkatli olmanızın önemine işaret etmekte. Karışıklık veya anlamsız sorunlar için gereksiz sorunlar yaratmamalısınız. İş hayatınızda ise araştırmacı ve otoriter tavrınızı koruyun, aksi takdirde iş ortaklarıyla sorun yaşayabilirsiniz. Devlet makamlarından yardım ve destek alabilirsiniz.

YAY 

Kasım ayı boyunca Satürn ve Jüpiter'in gerilemesi bazı olumsuz etkiler yaratacağından sağlığınızda çok dikkatli olmalısınız. Ajitasyon ve rahatsızlık, uyku düzeninizi ve aynı zamanda düşünme yeteneklerinizi de etkileyecek olan yüksek strese neden olacaktır. Dini ve manevi faaliyetler, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatabilir sizleri.

OĞLAK

Gökyüzü bu ay boyunca her konuda adil yaklaşımlarınızın bazı engellerden geçmeniz için önemini vurgulamakta. Kardeşlerinizden zararlar görebilir aileye ait mülkler ile ilgili ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel cephede, yeni arkadaşlar edinecek ve sosyal çevrenizi genişleteceksiniz.

KOVA

Bu ay boyunca bankalar ve finansal konularda dikkatli kararlar almalı başkalarından kaynaklı zararlara karşı tedbirli olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda yöneticiler ve patronunuzla iyi ilişkiler sürdürmek, bu ay boyunca destekleyici bir çalışma ortamının temelini oluşturmanızı sağlayacaktır.

BALIK

Bu ay kişisel ve mesleki hayatınızda tutumuzu samimiyetle içtenlikle yaptığınızda her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Hayatın önemini anlamalı ve önceliklerinizi yeniden yapılandırmaktan korkmamalısınız. Yükseköğretimde başarı sizden yana. Kişisel güvenliğiniz ile ilgili tedbirli olmalı önlemleri arttırmalısınız.  

<p> </p>

Muhalefet liderleri neden Sedef Kabaş'ı savundu?

Lahiti açan öldü! Firavunun mezarında lanet mi var?

Türkiye'den vize istemeyen ülkeler hangileri? Vizesiz kaç gün kalınabiliyor

Her gün yumurta yerseniz ne olur? İşte cevabı