• $13,5806
  • €15,299
  • 793.132
  • 1951.17
11 Aralık 2020 Cuma

14 Aralık 2020 Yay Burcunda Güneş Tutulması

14 Aralık’ta yılın son güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş, Merkür ile kavuşuyor. Dolayısıyla gerçekleşecek Güneş Tutulması, astrolojisinin ana temaları düşünme ve iletişim olacak. Güneş tutulması Merkür ve Mars açıları pozitif, dengeli enerji yaratacak. Plan yapma, yeni hedefler belirleme, cesaret ve güvenle hareket etme arzusu ve inisiyatifini verecek hepimize.

KOÇ

İstediğiniz hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekebilir. Bazı engellerin zorluklara ve gecikmelere neden olması muhtemeldir. Ek sorunlardan kaçınmak için kişisel veya işle ilgili tüm kararlarınızı dikkatli bir şekilde almanızı öneririm. Babanızla ve sizden yaşça büyük erkekler ile sorunlar tartışmalar yaşanabilir.

BOĞA

Sağlık sorunlarından kaçınmak için dikkatli olmalı, beslenme ve uyku düzeninize daha fazla önem vermelisiniz. Aile meseleleri söz konusu olduğunda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmanız muhtemeldir. Mali konularda endişeleriniz artabilir, sizi yanlış yönlendirecek kişilere itibar etmemeli kendi doğrularınıza sarılarak kararlar almaya gayret etmelisiniz. Eski ya da kronik bir hastalığınız varsa sorunlara neden olabilir.

İKİZLER

Eşinizle, sevgiliniz ile olan ilişkinizde karşı taraftan aşırı beklentileriniz nedeniyle bazı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. ‘Ben benim’ demek yerine ‘biz bizim’ diyen bir tavır içinde olmak çok şey kazandırabilir sizlere. İşletmeniz bir ortaklık firması ise, ortaklarınızla koordinasyon da etkilenebilir. Ancak karşılıklı anlayışla fikir ayrılığını çözmeyi başarabilirsiniz.

YENGEÇ

Tam Güneş Tutulması iş hayatlarınızda faydalı gelişmeleri beraberinde getirebilir sizlere. İş hayatınızda göstereceğiniz iyi performans geçmişte sizi engelleyen kısıtlayıcı bir durumdan çıkmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, önemli kararlar verirken son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederim hem iş hem de özel yaşamlarınızda.

ASLAN

Korkular, kaygı, hayal kırıklıklarının yarattığı olumsuz düşüncelerinizin tamamından arınacaksınız. Gelir kaynakları ile ilgili sorunlara dikkat etmeli, nakit alışverişlerinizde kontrolü elden bırakmamalısınız. İlerleyen günlerde başınız fazlası ile ağrıyabilir. Tutulma enerjisi ile, finansal istikrarınızı etkileyebilecek hiçbir kararın aceleyle almamalısınız.

BAŞAK

Ailevi konularda sorunlar beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir sizler için. İş cephesinde, prestijinizi veya statünüzü sağlam tutmak için disiplinli çalışma ve dikkatli olmanız önem taşımakta. Bu süre zarfında beklenebilecek herhangi bir yasal sorun resmi daireler ile ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız huzur içinde çalışmanıza izin vermeyebilir ve daha da yorulmanıza neden olabilir.

TERAZİ

İş cephesinde kardeşlerinizle ve yetkili kişiler ile ilişkilerinizde iletişiminiz de düzeliyor, sorunları çözümlemeyi başarıyorsunuz. Spekülasyon veya mali konularla ilgili tüm önemli kararların halledilmesi veya daha ileri bir zaman için bekletilmesi gerekebilir. Bu süre zarfında yeni bir proje veya girişim başlatmaktan kaçınmalısınız.

AKREP

Aile üyeleriyle tutulma enerjisi ile büyük olasılıkla sorunlar yaşayabilir özellikle miras ortak mallar ile ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Finansmanla ilgili konular sizi endişelendirebilir. Aylık bütçeyi aşabilirsiniz ve gereksiz masraflar karşınıza çıkabilir.

YAY

Haritanızdaki bu tutulma konumu muhtemelen sağlığınızı etkileyecektir. Akciğerlerinizde rahatsızlık hissedebilirsiniz veya solunum problemleri sizi rahatsız edebilir. Bu, aile doktorunuzdan bir konsültasyon almanızı gerektirebilir. Tutulmayı takip eden 10 gün boyunca resmi kurumlar ve finansman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Giderlerin daha yüksek olması muhtemeldir ve aylık harcama tahminlerinizi bozar. Ancak, başkalarından borç almamanızı tavsiye ederim.

OĞLAK

Bu süre zarfında ani bir kayıp veya beklenmedik bir yüksek tutarda masrafla karşılaşmanız muhtemeldir. Bunların hepsi zihinsel huzursuzluğa yol açabilir. Büyük bir finansal kriz yaşama olasılığına karşı gözünüzü dört açmalısınız. Bu durum, bu dönemde sağlığınızı bile etkileyebilir. Zihinsel istikrar ve sabır, finansal ve sağlıkla ilgili sorunları kontrol etmenize yardımcı olacak anahtar olabilir.

KOVA

Finansal açıdan oldukça şanslı gelişmelere hazır olun. Bilinmeyen bir kaynaktan beklenmedik bir fayda bile elde edebilirsiniz. Üstelik birinden ödenmemiş herhangi bir miktar varsa, bu size gelip sizi mutlu edebilir. İlişkileriniz, sevdiğiniz insan ve dostlarınız ile ilişkileriniz güçlenecek daha uzun özel gelişmeler sizleri karşılıyor.

BALIK

İş hayatınızda meydana gelen durumlardan dolayı kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Rutin çalışma ortamı garip görünebilir. Beklenen sonuçları elde etmek için iş stratejilerini veya politikalarını yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Özel çabaların gösterilmesi gerekebilir veya sisteminizi yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Cazip planlar sunarak eski müşterilerinizi elde tutmak ve yeni müşteriler kazanmak için özel dikkat göstermeniz gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

<p> </p>

İlçe belediyelerine tuz yerine kum mu verildi?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!