• $32,217
  • €35,0266
  • 2440.59
  • 10932.9
12 Kasım 2021 Cuma

11 Kasım çok güçlü enerjileri barındırıyor

11 Kasım, ilahi bağlantıyı, sezgiyi ve bolluğu tezahür ettirme gücümüzü temsil eder. Ancak 11 sayısı sadece saatin üzerinde göründüğünde güçlü değildir, aynı zamanda yılda bir kez 11 Kasım'da dönen çok şanslı bir tarihtir. 11/11 numerolojisi bize kendi hedefimize odaklanmak için mükemmel bir fırsat verir. Yüksek fikirli hedefler, hayaller ve ruhsal yolculuklar. 11/11'de kuvars kristali kullanarak bu enerjiden en iyi şekilde yararlanmanın harika bir yoludur.

Numerolojide 11 sayısı, ruhsal gelişim, bilgelik ve gerçeğe karşılık gelen bir 'ana sayı' olarak kabul edilir. Bu enerjiyi 11 Kasım'da deneyimlediğimizde, yaşamlarımızda neyi tezahür ettirmek istediğimize odaklanmak ve bilincimizi genişletmek için pratik yapmak yardımcı olacaktır. Keen'in ruhsal danışmanı olan Nicole Bowman, "11/11, yaşamak istediğiniz hayat, olmak istediğiniz kişi ve elde etmek istediğiniz şeyler hakkında düşünmek ve düşünmek için gerçekten güzel bir gün. Çünkü 11 Kasım'ın enerjisi sadece evrenle temas kurmakla ilgili değil aynı zamanda bu ruhsal farkındalığı kendimiz için daha uyumlu hedefler yaratmak ve arzularımızı gerçeğe dönüştürmek için kullanmakla da ilgili. Nümerolojideki 1 sayısı başarı ile ilgilidir, bu nedenle 11/11, tüm bu 1'lerin art arda gelmesi, evrenin enerjisinin başarmanıza yardımcı olmak için istediğiniz her şeyi güçlendirir yapmanız için size büyük bir güçle titreşim veriyor' diyor.

KOÇ: Gökyüzü haftaya yüksek bir enerjiyle başlayacağınızı müjdeliyor. İşbirlikleri yeni fikir ve projelerin başarıyla uygulanıp, kabul göreceği maddi manevi kazançlı günlerdesiniz. Rakipleriniz başarınızın altında kalıyor olmanın hırsıyla sizleri baskı altına almaya çalışmak için kendilerine yakın insanlarla size mobbing yapmaya çalışabilirler. Öğreneceklerinize sadece şaşırırsınız. Sizler ruhsal enerjisi yüksek psikolojisi güçlü insanlarsanız. Ama akıl oyunları ise eğer siz bu oyunlara düşmeyecek kadar zekisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantik paylaşımlarda bulunacak, ilişkinizi aşkla besleyeceksiniz.

BOĞA: Kariyer hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Yatırım yapabilir uygun imkanlarla yeni bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. İşinizle ilgili kararlar alırken ya da taleplerde bulunurken tüm düşüncelerinizi tereddütlerinizi insanlarla paylaşın. Paylaşımlar sizleri güçlendirecek. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olan biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenler bu hafta yoğun duygular ve paylaşımlarla moral bulacaksınız.

İKİZLER: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda sizde kendinizi yeterince iyi ifade edemeyebilir yanlış anlaşılabilir sizden istenenleri de yanlış anlayabilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız söyleyeceklerinize önceden hazırlanın. Anlık duygusal kararlar problemlere sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ise maddi konularda hem fikir olmalı harcamalarınızı hafta boyunca kontrol altında tutmalısınız. Yatırımlar söz konusu ise iyice araştırmadan hareket etmemelisiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü haftanın ilk günlerinde seyahatler söz konusu ise yaşanacak problemlerle uğraşmak zorunda kalabileceğinize dikkat çekmekte. Önemli iş görüşmeleriniz başkalarından kaynaklanan sorunlar dolayısıyla gerçekleşmeyebilir gecikme ve ertelemeler yaşanabilir. Maddi anlamda zorlanabilir, beklediğiniz ödemelerin zamanında gerçekleşmemesine bağlı ödemelerinizle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaklaşımıyla sakinleşecek, aşkın sevginin getirdiği huzurla sorunlara çözümler üreteceksiniz.

ASLAN: Gökyüzü finansal konularda şanslı bir haftayı müjdeliyor sizlere. Hakkınız olanı kolaylıkla alabileceksiniz. Sizi seven insanların desteği duası en zor günlerinizde olduğu gibi bu güzel günlerde de sizlerle manevi yönünüzün gücü yaşamın her alanında güçlü bir şekilde ayakta kalmanıza yardımcı oluyor. İş hayatınızda değer ve kabul görecek fikirleriniz size önemli bir basamak attırabilir. Bu hafta çok istediğiniz bir eşya ya da mülke sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise annenizle ilgili keyifli gelişmeler yaşanabilir. Annenizden size yansıyacak olumlu bir etki de olabilir. Evlilik hayatınızda ise eşinizin size karşı olan tutumu son derece içten ve sevgi doludur.

BAŞAK: Haftaya auranızdaki müthiş enerjiyle başlayacaksınız. Kendinizi ifade edişiniz duruşunuz insanlar üzerinde olumlu bir intiba yaratarak sizinle çalışmaktan memnuniyet duymalarını ve bunu ifade etmelerini sağlayacaktır. Uzun zamandır beklediğiniz bir alacağınızı toplu halde alabilirsiniz. Paranızı har vurup harman savurmadan karlı bir yatırım yapmaya çalışmalısınız. Sorumluluk almaktan yatırım yapmaktan korkmayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız dengeli davranın ve neye kızıp neye kızmamanız gerektiğinin farkına varıp öz eleştiride bulunun. Bekarlar hafta sonuna doğru geçmişte kalan önem verdiğiniz bir insanla karşılaşabilir, duygusal yakınlaşma içine girebilirsiniz.

TERAZİ: Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise işverenleriniz haber vermeksizin köklü değişikler gerçekleştirebilir bu değişim sizlere beklemediğiniz sürprizler yaşatabilir. Bu olumlu da olabilir olumsuzda. Sabırlı davranın ve kabullenin bu sürecin sonucunda her şey sizin için olumlu gelişecek. Bu durum bazı çalışma arkadaşlarınızın isyankar tutumlar içine girmesine sebep olabilir. Bu insanlar kendi menfaatleri için sizin cesaretinizden faydalanmaya kalkabilirler. Kimsenin dolduruşuna gelerek hareket etmeyin.

AKREP: Bu hafta beklenmedik harcamalarla finansal anlamda zorlanabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan konuların art arda gelmesi kaygılanmanıza sebep olabilir, dert etmeyin. Haftanın ilerleyen günleriyle birlikte harcamalarınız dengelenecek ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise eski sevgilinizden gelen mail, telefon ya da karşılaşma söz konusu olabilir ve kaldığınız yerden ilişkinize devam edebilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenler sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız. Bu hafta barış ve ahenk özel yaşamınızı çok daha keyifli bir hale getirecek.

YAY: Enerjisi yüksek tempolu bir hafta sizleri karşılıyor. Bu hafta güç mücadeleleri yaşayabilir, kararlı tavrınızla hemen her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Hukuksal konularda başarılı olacağınız bir haftadasınız. Açtığınız ya da size açılan davalar barsa haklı başarılara imza atacak, maddi manevi kazançlı çıkacaksınız. Evliler bu hafta eşinizle ilişkiniz her zamankinden daha fazla önem taşımakta. Birbirinize olan güveniniz dışarıdan gelecek zorluklara karşı kalkan görevi yapacaktır. Evliliğinizi huzurunuzu bozmak isteyen insanlara karşı eş olmanın güvenmenin getirdiği gücü iyi bir dersle öğreteceksiniz. Hafta sonuna doğru evinizin su tesisatıyla ilgili problemler yaşanabilir dikkatli olun...

OĞLAK: Gökyüzü iş hayatınızda yeni insanlar tanımanın getireceği maddi şanslara işaret etmekte. Sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Önemli bir terfi ya da yeni bir görevde bu haftanın getirileri arasında... Hafta boyunca dikkat etmeniz en önemli konu yaşanabilecek ev kazaları. El ve ayak bileklerinizle ilgili problemler yaşanabilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise 3'üncü şahıslar yüzünden eş ya da sevgilinizle problemler yaşayabilir, kıskançlığın getirdiği hırçınlıkla sevdiğiniz insana haksız davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Bekarlar sizler de duygularınızı ifade etmekten korkmayın cesaret kilitlerin anahtarıdır. Öyleyse anahtarı kullanmalı kilitleri açmalısınız.

KOVA: Haftaya işinizle ilgili belirsizliklerin netleşmesiyle moralli bir şekilde başlayacak, iş arkadaşlarınızla ortaklaşa işlerde başarıya ulaşacaksınız. Önemli iş anlaşmaları yapabilir, mücadele ettiğiniz hemen her konuda insanların takdir ve saygısını kazanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleriyle birlikte güvenliğinizle ilgili konulara dikkat edin. Değerli bir eşyanızı kaybedebilir, hırsızlık sonucu mağdur olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise romantizm uyum ilişkinizi renklendirirken kendinize olan güveninizi de arttıracak. Bekarlar sizler de kendinize haksızlık etmekten vazgeçin ve etrafınızda var olan enerjiyi doğru değerlendirin...

BALIK: Gökyüzü yakınlarınız ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazanacağı; var olan sıkıntıların son bulacağına işaret etmekte. İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. İşle ilgili konularda daha ciddi olmalı ve her zamankinden daha disiplinli çalışmalısınız. Yaşadığınız zorluklardan sonra, dikkat etmeniz gereken birkaç konu dışında huzurlu bir ay geçireceksiniz. Özel yaşamınızda ise yeniden yapılanma sürecindesiniz. Son derece duyarlı, öfkeli yaklaşımlardan uzak durup, sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

<p>Zam sınırının kalkması, oranı ev sahibinin belirleyeceği  anlamına gelmiyor. Şayet bu sınır kalka

Kirada yüzde 25 sınırı kalkıyor mu?

Valilikten Ankara'ya uyarı: Sel, fırtına ve doluya dikkat

Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeleri belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?

Kaçıran pişman oluyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri