• $33,1952
  • €36,0226
  • 2551
  • 11156.2
12 Ağustos 2022 Cuma

11 Ağustos Kova Burcunda Süper Dolunay

Aklınıza 14 Haziran'a getirin, Süper Dolunay'ın ışıltısı altında sizi neyin harekete geçirdiğini hatırlıyor musunuz?

Haziran ayından bu yana üç Süper Dolunay dizisiyle çalışıyoruz ve şimdi 11 Ağustos'ta yılın üçüncü ve son Süper Dolunay'ına varıyoruz.

Yolculuğumuzda bu noktaya ulaşmak, bir doruk veya kapanış hissi getirebilir. Haziran ayında sizi heyecanlandıran bir şeyi tespit edebiliyorsanız, Ağustos ayında bu yolculuğun sonuna geldiğinizi veya bir karar verilmesi gereken bir noktada olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Dolunaylar, özellikle de Süper Dolunaylar her zaman hayatımızdan serbest bırakılması gerekenleri dikkatimize getiriyor. Yolumuzda gelişmemizi ve daha yükseğe çıkmamızı sağlamak için elimizden alınması gereken her şeye farkındalığımızı getiriyorlar.

Ağustos ayı dolunayı, su taşıyıcısı olan Kova burcunun hava burcuna düşer. Su taşıyıcı şifa ve dönüşümün bir sembolüdür. Etrafımızdaki dünyanın duygusal, psişik enerjisini 'Su'yu kabında toplama ve onu Dünya'ya geri göndermeden önce nefesin gücünü kullanarak temizleme yeteneğine sahiptir.

Kova enerjisi bu dolunay altında güçlü bir şekilde ışınlanacağından, onu su taşıyıcısının armağanıyla bağlantı kurmak için kullanabiliriz. Etrafımızdaki yoğun, ağır, olumsuz veya kederli enerjileri daha hafif, umutlu ve daha sevgi dolu bir şeye dönüştürmek için nefesimizin gücünü kullanabiliriz.

Bu süre zarfında şefkatin kalbinizden yayılmasına izin verin. Ağustos Dolunayı'nın sizi tok hissetmesine ve kalbinizin aldığınız ve almaya devam edeceğiniz sevgiyle dolup taşmasına izin verin.

Yılın son Süper Ay'ı olan Ağustos Dolunayı da bizi bir kapanışa götürebilir veya yolculuğumuzda nihayet bir karar noktasına ulaşmamıza rehberlik edebilir. Artık tam olarak hangi yöne dönmemiz gerektiğini bilebiliriz. Artık seçtiğimiz varış noktasına ulaşmak için hangi yoldan gitmemiz gerektiğini bilebiliriz.

Karma Lordu Satürn bu Dolunay altında çok aktif. Satürn ne zaman aktif olursa, eylemlerimiz için daha fazla sorumluluk almamız ve yüksek benliğimize göre hareket ettiğimizden emin olmamız için bize baskı yapabilir.

KOÇ

Bu haftanın ilk iki gününde, Koç halkı yüzlerinin ışıltısını artırabilir. Bu günlerde, yemeğinizdeki dengeyi koruyacak ve iş boyunca rahat edeceksiniz. İlgili işlerden faydalanacaksınız. Bu tazeliğinizi yoğunlaştıracak. Bu haftanın sonraki iki gününde, daha iyi bir yaşam için büyümeye devam edeceksiniz. Ancak, bu süre zarfında zorluklarınız daha az olmayacak. Bu sayede doğal olarak rahatsız olursunuz. İşinizi sağlığınızla yönetmeye devam edeceksiniz. Önümüzdeki günlerde sıkıntılardan kaçınma konusunda iyi bir ilerleme olacak. Aşk ilişkilerinde, arkadaşların tatlı şeyleri özlenecek. Ancak neşe düzeyi azalacak. Haftanın son günlerinde sonuç alacaksınız. İstihdam veya evle ilgili olsun, iyi bir ilerleme elde edersiniz.

BOĞA

Bu haftanın ilk iki gününde, Toros halkı geçim alanlarında sürekli ilerleme kaydetmeye hazır olacak. Sizinle bağlantılı çalışanlar ve kuruluşlar size yardımcı olmaya devam edecektir. Onlardan övgüyü kaçırmayacaksınız. Coşkuları artacak. Bununla birlikte, kişisel ilişkide, ortağı suratma havasında kalacaksınız. Ama hepsi bu konuda yalan söyleyecek. Ancak, haftanın sonraki iki gününde, yaşamınızda daha mutlu olacaksınız. Aklınızda olan bazı şeyleri anlatmaya devam edeceksiniz. Onların sabrını ve eylemlerini de takdir edeceksiniz. Bu sırada sağlık iyi olacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Bu haftanın son üç gününde, hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanacaksınız. Yolunuza çıkan zorluklarla ilgili sorunlar olacaktır. Arkadaşlarınızdan bazıları kişisel ilişkilerde size çekici gelecektir. Bu sayede onlara karşılık verebilirsin.

İKİZLER

Bu haftanın ilk iki gününde, İkizler halkı profesyonel yaşamlarında büyümek için iyi fırsatlarla kalacaktır. Çabalarınız çok hızlı bir şekilde başarılı olacak. Zenginlik alanlarında iyi bir konumda olacaksınız. Bununla hayatınızı biraz daha ilerletmeye devam edeceksiniz. Bu haftanın sonraki iki gününde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için elinizden geleni yapacaksınız. Ancak, harcama düzeyiniz öncekinden daha yüksek olacaktır. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Rutinlerine uymayan insanlar için sağlıkla ilgili bazı problemler olacak. Bazılarınız, bazı şeylerde yabancılaşmış olabilirsiniz ve bu şeyler size bağlı kalacaktır. Kâr seviyeniz bu haftanın son üç gününde artacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Sağlık için iyi bir zaman olacak

YENGEÇ

Bu haftanın ilk iki gününde, Kanser halkı, kendi alanlarıyla ilgili özel ve kamu sektörünün hizmetlerinden yararlanacak. Hizmet veriyorsanız veya iş yapıyorsanız, iyi bir avantaja sahip olacaksınız. Bir sonraki pozisyona terfi edersiniz. Bundan mutlu olacaksın. Ancak kişisel ilişkilerde, eşinizin küskünlüğüyle üzüleceksiniz. Onlara bir şey söylemek yerine, fikrinizi açıklamakla meşgul olacaksınız. Bu süre sağlık için elverişli olacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Ancak para konusunda özel bir ilerleme olmayacak. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Bu haftanın sonraki iki gününde, bir yandan paranız olacak. Aynı zamanda aşk ilişkisinde sıcak kalpli bir durum olacak. Bu sayede birbirimizin meselelerine ilgi artmaya devam edecek. Bu haftanın son üç gününde, yarışmayı herhangi bir işi bitirmekle meşgul olacaksınız.

ASLAN

Bu haftanın ilk iki gününde, Leo halkı edebiyat, film, askeri ve güvenlik ile ilgili alanlarda faydalanacak. Çabalarınız büyük faydalar sağlayacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Ancak evde ebeveynlerin endişeleri ortaya çıkabilir çünkü onlarla çok fazla zaman geçiremezsiniz. Bir sorun olacak. Haftanın sonraki iki gününde sağlık durumunuz iyi olacak. Özel sektörde ve devlet sektörlerinde geçim kazanmaya çalışıyorsanız, çabalarınızı hızlandırın. Yararlanacaksın. Kâr kazancınızın çoğu, haftanın son üç gününde başarılı olacak. Eğer okuyorsanız, ilerlemek için iyi fırsatlar olacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Kişisel ilişkilerde, arkadaşınıza bazı hediyeler verme havasında olacaksınız. Bununla birlikte, yasalar ile ilgili bazı endişeler olacaktır. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Dikkat etmeniz gerekiyor

BAŞAK

Bu haftanın ilk iki gününde, Başak Burcu insanları çalışma alanlarını iyileştirmek için büyük çaba sarf edecekler. Ancak, bazı görevleri tamamlama konusunda sürekli endişeleneceksiniz. Ama bu bir onur olmayacak. Bu yüzden, çabalarınızı yalnızca hızlandırmanız gerekiyor, o zaman gerekli faydalar olacak. Ancak, yasal meselelerle ilgili bazı sorunlar olacaktır. Haftanın bu günleri sağlık için daha iyi olmayacak. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Haftanın önümüzdeki iki gününde, uzun ve karlı bir yolculuğa çıkmaya hazır olacaksınız. Yaşlı bir kişiden destek alacaksınız. Bundan mutlu olacaksın. Ancak kişisel ilişkilerde eşin dili ile ilgili sorunlar olacaktır. Bu şeylerin önüne geçmeye devam edeceksin. İş hayatında iyi bir ilerleme olacak. Bu süre zarfında çocukların bazı alışkanlıkları sizi rahatsız edecektir. Sabır ve cesaret gerekli olacak.

TERAZİ

Bu haftanın ilk iki gününde Terazi burcu insanları ev yaşamlarını daha iyi hale getirmeye hazır olacak. Yaptığınız çabaların başarıya doğru ilerlediğini göreceksiniz. İş mesleği alanlarında bugün arzulanan bir başarıya ulaşacaksınız. Bu sayede hayallerinizi süsleyebileceksiniz. Özel sektörde ve devlet sektörlerinde ilk kez istihdam alacaksanız, o zaman çabalarınızı hızlandırmanız gerekir ve başarı belirtileri olacaktır. Ancak haftanın sonraki iki gününde, bir görevi yerine getirmek için sıkı bir çalışma yapmanız gerekecek. Kişisel ilişkilerde bu süre zarfında eş ile koordinasyon bozulabilir. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Haftanın son üç gününde, bazı yerlerde tekrar sıkılacaksınız. Dikkat etmek gerekiyor. Para harcı yüksek olacak

AKREP

Bu haftanın ilk iki gününde, Akrep burcu insanları gelir kaynaklarından ekstra kazanç elde etmek için rahatsız edilecek. Bunun için kendi takdirini kullan. Ancak, harcama düzeyinin gelirden daha yüksek olacağını hala hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla stres durumunuz olacak. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Sağlık hakkında konuşmak, diyet takviyesine ihtiyaç duyan veya herhangi bir hastalıktan muzdarip olanlar zaman zaman tedaviye devam etmelidir. Aksi takdirde ağrı artabilir. Bu hafta önümüzdeki iki gün içinde düşük karınızı artırmaya devam edeceksiniz. Bu, bazı işlemlerde doğru hızı korumanıza yardımcı olacaktır. Medeni yaşamda mutluluğun durumu devam edecektir. Bu haftanın son üç gününde, para ve yabancı yatırımla ilgili konuları pekiştirebileceksiniz.

YAY

Bu haftanın ilk iki gününde, Yay burcu halkı çalışma alanlarında hızla büyümeye devam edecek. Herhangi bir rekabetçi sınav veya röportaj için gidiyorsanız, iyi bir avantaja sahip olacaksınız. Bu, iyi bir başarı olacağı anlamına gelir. Aşk ilişkilerinde bir partnerin şeylerinden memnun kalacaksınız. Onları etkileme cazibesi yavaş hareket etmeye devam edecek. Bundan mutlu olacaksın. Bu süre zarfında maddi mutluluğun kaynaklarını harekete geçirmek için iyi ilerleme fırsatları olacaktır. Bu haftanın önümüzdeki iki gününde, bazı durumlarda harcamalarınızın seviyesi artacaktır. Bu sizi biraz rahatsız edecek. Para yatırımı ve dış ticaret alanında iyi bir ilerleme olacak. Düşman seni yenmek için bir numara oynayabilir. Dikkat gerekli olacak. Bu haftanın önümüzdeki günlerinde iş hayatında kar durumu olacak. Bundan mutlu olacaksın. Evli hayatta mutlu olacaksın.

OĞLAK

Bu haftanın ilk iki gününde, Oğlak burcu insanları bir röportaj yapacaksa, iyi bir başarı belirtisi olacaktır. Çabalarınızı hızlandırırsanız, bundan faydalanacaksınız. Gezegen işaretleri, bir kuruluşa uzun vadeli hizmetler vermeye hazır olmanız gerektiğini gösterir. İşi geliştirmek için özel günleriniz olacak. Bu fırsatları nasıl kullandığınız konusunda kendi takdirinize bağlı olacaktır. Bu haftanın sonraki iki gününde, ilerleme yolculuğunuza devam edebileceksiniz. Rekabetçi alanlarda iyi bir büyüme olacak. Kişisel ilişkilerde herhangi bir anlaşmazlık varsa, onları çözmede iyi bir ilerleme olacaktır. Finansman ihtiyaçlarınız haftanın son üç günü artacaktır. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Muhalefet partileri, artan güvenilirliğinizden rahatsız olacak.

KOVA

Bu haftanın ilk iki gününde, Kova burcu insanları itibarlarını artıracak ve kendi alanlarında iyi ilerleme kazanacak. Askerlik, güvenlik, yazı, film veya tıpla ilgiliyseniz, coşkunuzda artan bir pozisyon olacaktır. Dağınık görevlerin yeniden inşası ile meşgul olacak ve istenen amaca ulaşmasını sağlayabileceksiniz. Aileniz ve ilişkilerinizle ilgili olarak sorunlarınız artabilir. Ancak kardeşinizle bir sinerji kurabileceksiniz. Haftanın önümüzdeki iki gününde daha iyi bir yaşam tarzına doğru büyümeye devam edeceksiniz. Bir iş yaparsanız, iyi bir kar elde etmeye devam edersiniz, çünkü görevlileri personelinizin imkanlarından memnun edeceksiniz. Ancak kişisel ilişkilerde istemeden yoldaşın bir şeyi buna saygısızlık edeceği için üzüleceklerdir. Ancak haftanın son üç gününde birçok durumda istenen sonuçları alacaksınız

BALIK

Bu haftanın ilk iki gününde, Balık halkı herhangi bir arsa alımı veya inşaat işlerinin geliştirilmesinde görev alacak. Böylece, gelecek zamanda istenen işe başlamak konusunda iyi bir ilerleme kaydedilecektir. Ancak, iş alanlarında uzak bir yerde bir süre seyahat etmeniz gerekecektir. Bu sayede rahatsız edileceksiniz. Bu süre zarfında sağlıkta bazı zayıflıklar olabilir. Bundan sürekli olarak rahatsız olursunuz. Haftanın önümüzdeki üç günü, anlamlı çabalarınızı ilerletmekle meşgul olacaksınız. Ancak çok fazla ilerleme olmayacak. Ancak, yazma, askeri ve güvenlik çalışmalarında iyi bir ilerleme olacaktır. Bir ortağı kişisel ilişkilerde ikna etme girişimleri zayıf olacaktır. Haftanın son üç gününde iyi olacaksın. İş alanlarında ilerleme işaretleri olacak.

<p>Neden sistemler mavi ekran veriyor, küresel bir siber  saldırı altında mıyız?</p><p>Havalimanları

Dünya neden mavi ekran hatası verdi?

Endonezya'da volkanik hareketlilik! Kül bulutları ve lav akıntıları oluştu

Yanardağ hareketlendi... Ülkede 3. seviye alarm verildi!

Tahta kaşık kullanıyorsanız dikkat