• $8,1026
  • €9,7079
  • 454.755
  • 1378.37
11 Haziran 2011 Cumartesi

Soğuk savaş!

Doğan Sarıbeyoğlu
Doğan Sarıbeyoğlu
YAZARIN SAYFASI

G.Saray huzura kavuşamıyor, başkan değişti  ama kulüpte sıkıntının bittiğine sevinemedik bile.
Önce Aysal durup dururken 'Galatasaray'ın düşmanı G.Saraylıdır' dedi. Bu büyük bir hata ama bundan Başkan kadar yönetim kurulunun yeni üyeleri de sorumludur. Başkanın kulübün içine yeni yeni girdiğinin farkında olmalılardı.
Şu günlerde güç paylaşımının değil G.Saray'ın menfaatlerinin peşinde koşmaları gerekirdi. Başkan yardımcısı ile 2. başkanın söyledikleri tenakuz oluşturmamalıydı. Ünal Başkan, yaptığı açıklamanın nerelere gideceğini, acemi olduğu için bilemeyebilir. Tecrübe sahibi olanları O'na mani olmamakla suçluyorum.
Böylesine zor bir dönemden geçilirken grupların oluştuğunun medyada isimlerinin dahi yazılarak beyan edilmesi, camiada büyük sıkıntılara neden oluyor. Yönetimin bir an önce kendi bünyesindeki birlikteliği  sağlaması şart.

SİYASET BULAŞTI
Aysal'ın beyanatını eski başkan da herkesin düşündüğü gibi anlamış olacak ki üzerine alındı, ortamı bir anda ceheneme çeviriverdi. G.Saray'ı siyasetin içerisine itekledi.
Polat, yaşadığı kongre sendromundan kurtulamamış. Kendisine biraz hak versem de kulübün gördüğü zarara üzülmemek mümkün değil.
Kaldı ki Polat'ın suçladığı Cemal Özgörkey ve Haldun Üstünel kendi istekleri ile gitmediler. İstifalarını istedi. Bu yöneticileri istifa ettirdin de ne oldu? Takım 14. sırayı gördü, pazarlama rekor kırarken dibe vurdu.
Artık bu soğuk savaş bitmeli. Keyfiniz için kulübümüzü yıpratırsanız gelecek mutluluklardan mahrum kalırız.

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler