• $16,225
  • €17,3788
  • 967.335
  • 2438.84
11 Haziran 2011 Cumartesi

Soğuk savaş!

G.Saray huzura kavuşamıyor, başkan değişti  ama kulüpte sıkıntının bittiğine sevinemedik bile.
Önce Aysal durup dururken 'Galatasaray'ın düşmanı G.Saraylıdır' dedi. Bu büyük bir hata ama bundan Başkan kadar yönetim kurulunun yeni üyeleri de sorumludur. Başkanın kulübün içine yeni yeni girdiğinin farkında olmalılardı.
Şu günlerde güç paylaşımının değil G.Saray'ın menfaatlerinin peşinde koşmaları gerekirdi. Başkan yardımcısı ile 2. başkanın söyledikleri tenakuz oluşturmamalıydı. Ünal Başkan, yaptığı açıklamanın nerelere gideceğini, acemi olduğu için bilemeyebilir. Tecrübe sahibi olanları O'na mani olmamakla suçluyorum.
Böylesine zor bir dönemden geçilirken grupların oluştuğunun medyada isimlerinin dahi yazılarak beyan edilmesi, camiada büyük sıkıntılara neden oluyor. Yönetimin bir an önce kendi bünyesindeki birlikteliği  sağlaması şart.

SİYASET BULAŞTI
Aysal'ın beyanatını eski başkan da herkesin düşündüğü gibi anlamış olacak ki üzerine alındı, ortamı bir anda ceheneme çeviriverdi. G.Saray'ı siyasetin içerisine itekledi.
Polat, yaşadığı kongre sendromundan kurtulamamış. Kendisine biraz hak versem de kulübün gördüğü zarara üzülmemek mümkün değil.
Kaldı ki Polat'ın suçladığı Cemal Özgörkey ve Haldun Üstünel kendi istekleri ile gitmediler. İstifalarını istedi. Bu yöneticileri istifa ettirdin de ne oldu? Takım 14. sırayı gördü, pazarlama rekor kırarken dibe vurdu.
Artık bu soğuk savaş bitmeli. Keyfiniz için kulübümüzü yıpratırsanız gelecek mutluluklardan mahrum kalırız.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kampanya, İtalyanca dilinden Türkçe'mize geçerek dilimize  zengi

KAMPANYA KELİMESİ NASIL TELAFFUZ EDİLİR?

pirinç tanelerini sanat eserine dönüştürüyor! Görenler şaşkınlığını gizleyemiyor

İOS 16 ne zaman geliyor? İşte iPhone'lara gelmesi beklenen yeni özellikler

Çanakkale denizinden çıkarıldı! 1614 adet temizlendi