• $17,9596
  • €18,2623
  • 1027.15
  • 2857.18
20 Nisan 2011 Çarşamba

Çare koalisyon

Galatasaray'ı bugünlerde en çok yıpratanlar Galatasaraylılar. Kulislerde, internette birbirlerini kırıcı sözlerle yaralıyorlar. Kulis sanki buz pateni üzerinde. O kadar çok yer değiştirenler oluyor ki, tarifi imkansız. En akıllı, en sağduyulu, en sakin olunması gereken bir dönemden geçiyoruz. Bugünlerde büyük abiler de küçük abiler de karmaşanın içerisindeler.
Gün oluyor mahkemeden bir karar getiriliyor. Mayıs'ın 22'sinde karar alınacak bir duruşma Galatasaray'ı bekliyor. Yapılmış seçimi iptal edebilirler. Daha sonraki günlerde de adliyeler boş durmayacağa benziyor.
Çünkü Galatasaray iki tüzüklü bir kulüp. Herkes işine geleni doğru kabul edip icraat yapıyor. Ama dernekler kanununa göre aykırı olanlar da var.
Geçerliliği olmayan yaptırımlara neden oluyor ve birgün gelir bunlar başa bela olabilir.

TEŞEKKÜRLER ÜNDER
Başkanların imza toplama yükümlülüğü, adaylarını seçimden 15 gün önce bildirme zorunluluğu hiçbir demokratik kuralla bağdaştırılamıyor. Medeni Kanun'a aykırı bir takım maddeler içeriyor. Galatasaray'ın bu karmaşadan kurtulmasını istiyorum. 
Birlik ve beraberliğin sağlanması için gruplar özveri göstermeli. Herkes G.Saray'ın çıkarlarını, kendi ihtiraslarının önüne koymak zorunda. Bana göre çözüm bir koalisyon yönetimi kurmakta.
Sevgili kardeşimiz iki haftada kaybolan ve 3 yıldır aranan ruhu buldu geri getirdi. Demek ki Galatasaray takımına gerekli olan futbolcu transferinden daha çok buymuş. Futbolcuları şevkle, arzuyla, yürekten oynatabilen hoca da Bülent Ünder'miş. Bu hoca yanı başlarında dururken görememişler.
 Oysa ben bile saçlarını değirmende değil Florya'da ağarttığını biliyorum. Bari ona bundan sonra sahip çıkalım.
G.Saray kaybettiği zamanı kazanmak için kendi değerlerine daha fazla sahip çıkmak zorunda.

<p>Ezgi Aşık soruyor meteoroloji uzmanı Ayhan Erdoğan cevaplıyor.</p>

Yağmurlu hava ne zaman yurdu terk edecek?

Balıkesir'de işlenip 37 ülkeye satılıyor

Depremin izleri su altında tüm gerçekliğiyle duruyor

Çamura bulanan İstanbul Boğazı havadan görüntülendi! Deniz suyu kahverengiye dönüştü