• $15,8794
  • €16,6927
  • 932.498
  • 2401.83
16 Şubat 2011 Çarşamba

Aslan seçime gidiyor

Başkan kongre için düğmeye bastı, muhalefet de bir hafta içinde tek kişinin bayrağı altında toplanacak

Başkan 2 gün önce Polat Towers'ta seçim bürosu kurdu. Kendisini destekleyenlerin aidat ve oy hakkını takibe aldı. Bunu gören muhalifler de aynı çalışmayı yapıyor. Ortak aday camiayı birleştirecek biri olacak

G.Saray, tarihi belirlenmemiş bir seçim hazırlığı içinde. Başkan Adnan Polat, baskın seçim için hazırlıklara başladı. 28 Şubat'ta üye aidatları ödeme süresi dolacak. Aidatını yatırmayanlar oy kullanamayacağı için Başkan Polat, kendine ait otelde bir seçim bürosu oluşturdu. Kongrede onu desteklemesi muhtemel üyelerin aidatlarının aksamaması için her türlü önlem alınıyor.
BUNU haber alan muhalefet de her hafta toplantılarını sürdürüyor. Ancak bu kadar bölünmüş bir muhalefetin, Polat'a karşı şansının olmadığını herkes biliyor. O yüzden de muhalefet bir hafta içinde toplanıp, başkan adayını ve yönetim kurulunu açıklayacak. Aslında muhalefetin kimin bayrağı altında toplanacağı da belli. Şu anda aday olacağını açıklayan bir tek Cemal Özgörkey var, bir de gayriresmi olarak aday gösterilen Ali Dürüst. Ancak Polat'ın karşısına çıkacak kişi bu iki ismin dışında biri olacak.

ÖFKEDEN UZAK DURMAK GEREK
TÜZÜK gereği üye aidatlarının yatırılma süresinin dolmasından 30 gün sonra genel kurul yapmak mümkün. Başkan Polat'ın da 28 Mart'ta seçime gitme kararı alacağı konuşuluyor. Nisan ortalarında da sandık G.Saray genel kurul üyelerinin önüne gelecek.
BAŞKAN AdnanPolat'ın da artık seçime gidilmeden Galatasaray'ın sıkıntılarının aşılamayacağını görmesi çok önemli. Ama bundan daha önemlisi bundan sonra yaşanacak süreçte G.Saraylılar, etik değerlere zarar verecek davranışlardan kaçınmalı. Başkan Adnan Polat'ın yaptığı icraatları beğenmeseniz de, genel kurulun ona verdiği başkanlık sıfatına saygılı olunmalı. Öfkeden uzak, sağduyulu bir ortamda seçime gidilmeli.

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Türkiye'nin en uzun süre yaşayan insanı! 157 yıl hayatta kaldı

Uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını söylüyorlardı! Çizimleri herkesi şaşırttı

Yavrularını korumak için ölümü göze aldı! Leoparla domuz kavga ederse...