• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
25 Mart 2014 Salı

Sergen bir şeyi değiştiremedi..

Dün Gaziantep'te, F.Bahçe'nin zorlu bir rakiple oynayacağı birçok kimse tarafından düşünülüyordu. Ancak bu düşünceler gercekleşmedi.

F.Bahçe aslında maça sakin bir tempoyla başlamıştı. Topu kontrol etmeye çalışıyor ve rakibini deniyordu. Maçın 3. dakikasında üstüste iki tane kontratak çıkışı yakalayan G.Antep Mustafa'nın şutuyla sakat olan Volkan'ın yerine oynayan genç Mert'i denedi, Mert soluna yatarak gollük şutu kurtardı. Ama bu kontratak ve gol arayışından sonra ortada Gaziantepspor kalmıyordu. F.Bahçe farklı bir taktikle oynuyordu ve G.Antep savunmasının arkasına uzun toplar atarak Emenike ile gol arıyordu. Nitekim 10. dakikada yine savunma arkasına atılan bir topta G.Antep stoperleri, Emenike'yi durduramadılar ve F.Bahçe daha onuncu dakikada 1-0 öne geçti.

İlk yarıda G.Antep'in başka gol girişimi yoktu ama taktik değiştirmediğinden olacak 34. dakikada yine savunma arkasına atılan bir topta Emenike'nin ayağından 2-0 öne geçti. Sergen Yalçın, G.Antep teknik adamı olduğundan bu yana önemli dozda taktir almaktaydı. Ama bu maçta adeta bir seyirci gibiydi. Maçın ikinci devresine başlandığında Sergen Yalçın, iki ön liberosunu çıkardı, iki orta saha oyuncusu aldı. Ama hiçbir şey değişmedi. F.Bahçe yine Emenike ve Sow ile bol miktarda gol pozisyonu yaratıyordu. Nitekim 3. golü de Sow attı.

F.Bahçe'de 50. dakikada sakatlanan Emre'nin yerine Salih girdikten sonra son 10 dakikada Emenike-Sow değişikliği de yapıldı. Maç F.Bahçe için bir amatör küme takımıyla antrenman maçı gibi oldu. Sergen Yalçın bir şeyler yapar tezi boş çıktı. F.Bahçe'de her zamanki oyuncular oyuna ağırlıklarını koydular geride M.Topal, ileride Kuyt'un her zamanki iyi oyununa bu sefer orta alanda yer alan Meiereles ve ilerideki Emenike'de katıldığından maçın kimseyi heyecenlandırabilecek bir yanı oluşmadı. F.Bahçe'nin genç kalecesi Mert'in de çok başarılı olduğunu da ekleyelim...

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti