• $7,3885
  • €8,9494
  • 437.25
  • 1464.94
24 Eylül 2011 Cumartesi

Kötü bir maçı yine kazandı!

F.Bahçe 11 günde 3 tane maç yapmayı kaldıramadı. Bunun birkaç sebebi var.
Birincisi eksikler; Emre, Gökhan, Selçuk ve Serdar... Hepsi ağırlığı olan oyuncular. Onların yokluğunda F.Bahçe orta sahayı kaybettiği gibi ileride de çoğalamıyor.
Birkaç tane formda oyuncu maçların ağırlığını taşıyor. Biri Volkan, diğerleri onun önünde oynayan Yobo ve Ziegler ile ileriye koşacak enerjisi olan tek oyuncu Caner... F.Bahçe erken gol buldu; ondan sonra bunun üzerine yattı.
ALEX YETERSİZ KALDI!
Rakibine hızlı hücum fırsatı vermeyerek ve savunmayı geride kurarak puanları cebine attı. F.Bahçe'de birkaç haftadır önemli bir gelişme daha var. Alex kariyerinin en durgun maçlarını oynuyor.
Geçen maçta topu ilk kez 54'te elleyen Alex, bu maçta da 37'de bir korner attı, 38'de kaleyi sıyıran bir şut üretti sonra da 78'e kadar hiçbir şey yapmadan oyundan çıktı.  Alex'in fizik gücünün yetmediği kanısındayım.
Savunmayla hücum arasında bağlantı kurmak için oyuna alınan Özer ise uzun süren sakatlıkları ve maç eksikliği nedeniyle beklenen teknik katkıyı yapamadı.
ÇAKMA QUARESMA!
F.Bahçe'nin bu maçtaki şansı birkaç yıl evvel F.Bahçe'ye çok sıkı savunmalarla gol ürettirmeyen ve kazanan Kayseri'nin eski gücünden uzak ve iyi seçilmemiş şutlar atan bir takım olmasıydı.
Herkes Amrabat'ı konuşuyor ama bu oyuncu Quaresma'nın bir gömlek aşağısı. Çok bencil...
İlk yarıda topa Kayseri hakimdi ama pozisyonu yoktu. 53'te Sefa'nın frikiğini kurtardıktan sonra 57'de yine Sefa'nın ortasının 90'dan gol olmasını önleyen de Volkan'dır. Caner golü attı ama maçı kazanan Volkan oldu.
Kayseri bu sene geçmiş yıllardaki gibi tehdit edici bir takım değil; en azından şu andaki formuyla.
F.Bahçe ise sakatlıklar geçmediği sürece dün sergilediği averaj oyununu tekrar edecek.

<p>MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Şayet Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müs

'Bahçeli'nin Şuşa'da yaptırmak istediği okul kardeşliğin sembolü olacak'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları