• $18,1012
  • €18,2361
  • 1018.77
  • 3024.29
8 Aralık 2017 Cuma

Heyecanlı değildi

Futbolu takip eden, seven insanlar Bursa’da yapılacak bu maçın büyük seyir keyfi verecek bir oyun olacağını düşünüyordu. Bu yüzden de stada geldiler. Tribünler tıklım tıklım doluydu.

Ancak hayatımda seyrettiğim en kötü ilk 45 dakikayı Bursa ve F.Bahçe oynadı. Kocaman’ın takımı 19. dakikada Janssen vasıtasıyla bir şut attı ve direği sıyırdı. 1 dakika sonra ise Batalla şut attı, o da direği sıyırdı. Bunun dışında birbirini iten-kakan futbolcular vardı.

Maçın ilk devresinin sonuna doğru, F.Bahçe’nin golcüsü Janssen sakatlık yüzünden mecburen çıktı. Soldado oyuna girerken kalan dakikalarda tabela değişmedi.

Söylediğim gibi izlediğim en berbat 45 dakika oynanmıştı. İnşallah ikinci yarı işler düzelir diye umut ettim. Devre arasında F.Bahçe teknik kadrosunun ve yöneticilerin, oyuncuları ciddi şekilde ikaz ettikleri belli oluyordu. Bu uyarılar sonrasında futbolcuların oyuna yaklaşımlarını değiştirmeyi başardıklarını gördük.

İkinci yarının başında Volkan kalesine geçerken, Bursa taraftarları birçok yabancı madde attı. F.Bahçe bu yarıda hücuma daha fazla önem vermeye başladı ve 64. dakikada penaltı kazandı. Penaltıyı, ters köşeye kullanan Giuliano gole çevirdi.

1-0 öne geçtiler. 88. dakikada Bursaspor bir şans buldu fakat Volkan mükemmel bir hareketle kurtardı. 89’da ise Valbuena, Bursa kalecisini geçemedi ve maç da 1-0 bitti.

F.Bahçe’nin ikinci devrede çok daha hareketli olduğunu, hücuma ağırlık verdiğini ve bu sayede kazandığını ekleyelim.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi