• $9,6159
  • €11,1718
  • 557.548
  • 1491.02
3 Şubat 2018 Cumartesi

Hem hatalı hem şanssız

F.Bahçe, G.Birliği karşısında oldukça kolay bir galibiyet alacak şekilde gözüküyordu. Ama maçın ilk devresinde G.Birliği’nin tek tehlikesi gol oldu. O da F.Bahçe’nin 45. dakikadan sonra kendi kalesine attığı goldü. Maçın başına gider ve incelersek; F.Bahçe’de Skrtel, Giuliano, Janssen, Şener ve Neto oynamıyordu. Bu kadar eksiğe rağmen ev sahibi karşılaşmaya çok gayretli başladı. Daha 7. dakikada Soldado’nun şutu gol olabilirdi ama direkten döndü. İlk 15 dakikada F.Bahçe, topa yüzde 75 hakimdi. Yüzde 25 oranında G.Birliği oyunu vardı ama pozisyonları yoktu. G.Birliği özellikle orta sahada çok faul yaptı ve kartlar gördü. 19. dakikada ise Alper’in şutu yine direkten döndü. F.Bahçe dün oldukça şanssızdı.

İlk yarım saat içinde G.Birliği iki oyuncu değiştirdi. Hücum gücünü yükseltmeye çalışıyorlardı. 31. dakikada Hasan Ali, gol vuruşunu dışarıya attı. Pası veren Valbuena’ydı.

36. dakikada G.Birliği kalecisi, sağdan gelişen kanat hücumunda başarılıydı. 40. dakikada Soldado topa müsait durumda dokunamadı. 45. dakikadan hemen sonra tuhaf bir şey oldu. İleride oynayan Dirar, savunmasına yardıma gelmişti. Topu kafayla Volkan’a attığını sanıyordu ama Volkan kaleyi boşaltmıştı. Dolayısıyla top ağlara giderken F.Bahçe de geriye düştü.

İkinci devreye F.Bahçe adeta golle başladı. Alper Potuk, bireysel yeteneğini sonuna kadar kullanarak düzgün bir vuruşla maça dengeyi getirdi.

Dirar, ilk yarıda kendi ağlarını havalandırırken ikinci devrede rakip kaleyi de gördü. Valbuena’nın hazırladığı pozisyonda yakın mesafeden son derece etkili bir vuruşla takımını öne geçirdi.
Ancak F.Bahçe’deki inanılmaz hatalar devam etti. Sağ kanattan gelişen atakta Mehmet Topal adeta rakibine asist yaptı ve G.Birliği yeniden beraberliği sağladı.

İlk yarıda direkten dönen 2 şut gol olsa, Fenerbahçe açısından çok rahat bir maç geçebilirdi. Ancak şanssızlık ve hatalar yakalarını bırakmadı ve 2 puan kaybedildi.

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı

İstilacısı aslan balığı Ege'de de yayılıyor