• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
23 Nisan 2018 Pazartesi

Fener geçmişteki puanlara yansın

Fenerbahçe dün Antalya karşısında çok farklı şekiller alabilen bir futbol oynadı. Aykut Kocaman’ın tayfaları maçın 13’üncü ve 20’inci dakikasında iki tane gol yaratılması için hareket ettiler ve 20. dakikada 2-0’la maç Fenerbahçe’nin cebine girmiş gibi gözüküyordu.

Fakat Fenerbahçe’nin durumu ilginç. 25’inci dakikadan sonra Fenerbahçe, 2-0’ın üstüne yatıp, daha pasif bir futbol oynayınca Antalyaspor 36’ncı dakikada bir gol atarak durumu 2-1’e getirdi.

Tabi devrede Aykut Kocaman gerekli fırçaları atacaktı.

Çünkü Fenerbahçe’nin önünde çok kuvvetli rakipler yok ve Fenerbahçe finale giderken bütün maçları kazanabilecek potansiyele sahip.

Nitekim devreden sonra 62’nci dakikada Giuliano’nun şutu skoru 3-1’e getirdi ve Aykut Kocaman bir çok oyuncuyu deneme fırsatı elde etti.

Tabii son 20 dakikanın futbolcusu olarak her zaman Valbuena var. O da Aykut Kocaman’a inat çok gol atan oyunculardan biri. Nitekim 89’uncu dakikada Valbuena skoru 4-1 yaparken, Antalyaspor’un gücü kalmamıştı.

Tabii Fenerbahçe’ye sorulması gereken soru şu:

Niçin sezonun ilk yarısında ve ikinci yarının başında bu şekilde oynamamıştı?

Bence Aykut Kocaman’ın soyunma odasında atacağı nutuk bu olmalı. Vaktiyle her şeyi becerebileceğimizi düşünseydik, bugün belki zirveden birkaç puan geride değil, şansımız daha yüksek olurdu.

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

Güvenlik güçleri teröristlere göz açtırmıyor!

Keykubadiye Sarayı'ndaki kazılarda ortaya çıktı! 1220'li yıllarda yapıldı

2021'in en etkili kadınları seçildi! İşte listede yer alan isimler