• $13,5441
  • €15,348
  • 789.641
  • 1979.83
30 Eylül 2012 Pazar

Anormal ortamda kolektif başarı olmaz

F.Bahçe'de sezon başından bu yana anormal şeyler oldu. Anormal şeylerin olduğu bir ortamda da kolektif başarı kolay kolay gelmiyor. Önce Alex mızıkçılık yaptı. Taraftar hocayı korumadı, mızıkçıyı korudu. Bayan seyirciler bile Kocaman'a direndi. Başkan mikrofonu kapıp onları susturdu. Alex kadroya yeniden girdi, oynuyormuş gibi yaptı. Maç içinde Bekir ve Alex'in birbirine girdiğini gördük ve takım ligde geri kalmaya başladı. Bu haftanın sonuçlarına bakılırsa futbol keyfi için Kasımpaşa ve Ordu maçına gitmek lazım.
Tabii unutulan bir kural var; takıma yeni yabancı oyuncu aldığın zaman, onun alışması zaman alır. Meireles, oynamaya başladığı ilk haftalarda takımın lideri olacağını ve orta alanı kuvvetlendireceğini sanki sinyalliyordu. Ama dün sıradan bir futbolcuydu. Diğer transfer Mehmet Topal da sahada fark yaratacak bir oyun ortaya koyamamıştı. İlk devre sonunda oyundan alınan Alex, attığı ve direkleri sıyıran bir şut dışında sahada geziyordu. İleri ve geri arasındaki bağlantıyı kurması gereken bu oyuncular fıslayınca, F.Bahçe tamamen hedefsiz ve etkisiz bir takım olarak oynamaya başladı.

STOPERLER PASİF KALDI
Geçmiş maçların tersine Aykut Kocaman, devrede müdahale etti. 66. dakikayı beklemedi ve Alex'in yerine Kuyt'ı, Stoch'un yerine de Caner'i aldı. Ama bu değişiklikler gidişatı değiştiremedi. F.Bahçe savunması peş peşe hatalar yapıyordu. Yalçın'ın kafa ile indirdiği topta Uche kale ağzında golü atamadı. 60. dakikada Adem'in gol girişimi F.Bahçe kale direğinden döndü. 72'de Uche, Kasımpaşa'yı 1-0 öne geçirdi, 77'de de Hüseyin skoru 2-0 yaptı.
Kasımpaşa'nın tüm gol pozisyonlarında başta Egemen olmak üzere F.Bahçe stoperleri pasif kalırken, iki gol de Hasan Ali'nin kademe yapması gereken yerden geldi. F.Bahçe'nin geri dörtlüsü ikinci devrede durmuştu. Orta alanı maç boyunca etkili olamadı. Forvette ise gol becerisi sergileyen bir oyuncu yoktu. Meireles'in yerine oyuna giren Krasiç de hiçbir şey yapmadı.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. </span><

Omikron ile Kovid-19'un şiddeti azalıyor mu?

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı