• $13,6497
  • €15,5136
  • 783.648
  • 2004.55
27 Kasım 2017 Pazartesi

Volkan'ın katkısı

ANTALYA takımı ligin dibinden beşinci, F.Bahçe de ligin yukarısından beşinci... Her iki takımın bulundukları pozisyon da ellerindeki oyunculara göre yeterli değil. Nitekim takımların durumu ilk devrede açıkça belli oldu. Her iki ekip de gol pozisyonuna girmekte çok zorlanıyordu.

Gol atmak için etkin bir yaklaşımları da yoktu. Karşılaşmanın ilk devresinin sonuna doğru, Antalya’nın 36. dakikadaki gol girişimini Volkan kesti. Aatif, F.Bahçe adına bir gollük şut attı ama dışarı gitti. Aslında maç yüzde 52 Antalya ve yüzde 48 F.Bahçe’nin oyunuyla geçiyordu. Ama şanslı olan F.Bahçe’ydi. İki F.Bahçeli, 4 Antalyalıya karşı hücum ederken, Giuliano rakibi saf dışı bıraktı ve 45. dakikada F.Bahçe’yi 1-0 öne geçirdi. Aslında her iki takım da bu maçın ilk devresinde karşılaşmayı kazanmayı hak eden bir futbol oynamamıştı.

F.Bahçe şanslıydı. Maçın ikinci devresinin ilk dakikalarında da Eto’o Volkan’la karşı karşıya kaldı. Şutunu kullandı ama az farkla dışarıya çıktı. F.Bahçe’de Aatif’in yerine Soldado girmişti. Soldado da sakatlanıp kısa sürede yine kenara geldi. Bu oyuncu giriş çıkışları tabii ki takım oyununu iyileştirebilir de bozabilir de. Özellikle F.Bahçe açısından bir katkısı olmadı. İkinci devrede F.Bahçe, top kontrolünü artırdı. Antalya ise savunmayı azaltıp hücuma yöneldi. Karşılaşmanın genelinde çok fazla faul oldu. Daha çok hücum eden doğal olarak Antalya’ydı.

F.Bahçe’nin bu maçtan 3 puan alarak çıkmasında en büyük katkısı olan kişi kaleci Volkan’dı. Çok kurtarış yaptı. Antalya’nın patlama yapmasını beklediği Eto’o ise pasifti. Dolayısıyla F.Bahçe maçı hak etti diyemem ama kazandı.

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını