• $13,6888
  • €15,5276
  • 776.769
  • 1880.06
15 Mart 2013 Cuma

Öldük dirildik

Çünkü toplumumuz her iki takımın da tur geçmesini bekliyordu, ikisi de çok zor oldu. Bu maçın iki devresi birbirinden tamamen farklı oldu. İlk devrede ileride pres yapan, çok koşan F.Bahçe'ye topa hakim olma fırsatı vermeyen ama gol pozisyonu üretemeyen bir Plzen takımı vardı. F.Bahçe ise ilk devrede iki tane uzak şut ve iki gollük pozisyon üretti; bunlardan bir tanesi de ağır ve yaşlı bir oyuncu olan Horvath'ın yaptığı hata ile golle sonuçlandı. Golün kahramanı da genç Salih'ti. Ancak Plzen bir türlü teslim olmuyordu. İnanılmaz bir ikinci yarı yaşandı. Onların sekiz gol pozisyonu vardı, bir gol attılar, bir topları da direkten döndü. F.Bahçe'nin ise dört tane gol olabilecek pozisyonu vardı. Yani ikinci devrede Plzen, bir gol daha atabilecek pozisyona girdi ve maçı alıp kaçabilirdi. 
Maçın ikinci devresinde iki tane berbat hata vardı. Bir tanesinde Volkan ilk maçta olduğu gibi saçmaladı, az daha gol yiyordu. İkincisinde ise 60. dakikada bu sefer Bekir saçmaladı, topu taca atmadı. Rakibin de golü buradan doğdu. 69. dakikada ise direğe çarpan topta çok şanslıydık.
Bu maçın anlamı şu; Avrupa futbolunda koşan ve takım oyunu oynayan ekipler becerileri bizden az olsalar da bizi zorluyorlar.

<p> </p>

Ali Babacan casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ı nasıl savundu?

Türkiye'nin en yüksek barajında geri sayım başladı!

Tahtaköprü Barajı'nda korkutan görüntü! Su seviyesi yüzde 2'ye düştü

Milli Deniz Topu'nun test atışı gerçekleşti! Tam isabetle vurdu