• $13,6461
  • €15,5016
  • 781.906
  • 2004.55
23 Ekim 2017 Pazartesi

İtiş kakış vardı

Stadyumu dolduran G.Saraylı ve F.Bahçeliler iyi bir futbol maçı seyretme niyetindeydiler. Ancak seyirciler ve TV başındakiler sükutu hayale uğradı. Maçın ilk devresinde G.Saray hücum eden, F.Bahçe ise savunma yapan takımdı. İkinci devrede hele 10 kişi kaldıktan sonra G.Saray kontrolü kaybetti, maç F.Bahçe’ye döndü. Sarı-Kırmızılılar, ilk devrede çok sarı skart gördüğünden aktif oynayamıyordu.

Gerçi Gomis, gollük bir pozisyonu 19’da kaçırmıştı ama ilk devrenin son anlarında da Janssen’in kaçırdığı vardı. İkinci devrede Tolga, 49. dakikada kafayla F.Bahçe kalesini geçemedi. F.Bahçe ikinci yarıda daha hakim olurken çok az sayıda pozisyona girebildiler.

Son dakikalarda her iki takım da değişiklikler yaparak maçı golsüz bitirmeye çalıştı.

Zaten kimsenin de gol atacak hali yoktu. G.Saray’ın ligin zirvesinde olmasını artık şu şekilde açıklayabiliriz. İlk haftalarda kendilerini daha az zorlayan takımlarda oynadılar. Şimdi iyi organize olmuş bir ekip karşısında puan kaybı yaşadılar. Bu da demektir ki ligin ikinci yarısında hele yılbaşı tatilinden dönüldükten sonra zirvede büyük bir mücadele olacak.

Karşılaşmada göze çarpan kişi benim açımdan F.Bahçe kalecisiydi. Kameni çok sayıda pozisyonda iyi müdahaleler yaptı. Ortaya gol çıkmamasını sağladı. Öyle gözüküyor ki G.Saray bundan sonra zor maç kazanır.

<p class='MsoNormal'>Eda Cabul sordu, Hukukçu Cüneyd  Altıparmak cevapladı.</p>

FİYATLAR NEDEN ARTIYOR?

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını