• $13,7562
  • €15,6102
  • 789.624
  • 2037.26
1 Nisan 2014 Salı

İlginç bir maç

F.Bahçe, Bursa'yı 3-0 yendi. Bu maç hayatımda seyrettiğim en komik maçlardan biriydi. Maçın ilk 17 dakikasında, F.Bahçe 6 tane gol pozisyonu bulmuştu. 10 gol atabilecek gibi görünüyordu ama Emenike'nin 2, Sow'un 2 ve Kuyt'ın 2 olmak üzere toplam 6 pozisyonun 5'ini Bursa kalecisi Frey mükemmel kurtardı ama Kuyt'ın attığı golü önleyemedi. Kuyt'ın attığı golde Bursa beki ile kalecisi çarpışınca, Kuyt topu boş kaleye yolladı. Bursaspor'un ilk devrede orta sahası yoktu. Oyun kurucusu yoktu ve Bursa savunmasının arkasına atılan her top gol pozisyonu oluyordu.

İkinci devrede Bursaspor soyunma odasında ne yapıldıysa, ne konuşulduysa Bursa dirilmişti ve 47 ile 68. dakika arasında bu sefer Bursa'nın 4 gol pozisyonu vardı ve 3'ünü Volkan kurtarmıştı. Bursa adeta kış uykusundan uyanırken, F.Bahçe uyukluyordu. F.Bahçe ikinci devrede 75. dakikaya kadar adeta santrayı zor geçiyordu. Ama 75. dakikada Emenike ile Sow paslaşmasında Sow, Fener'in ikinci golünü attı, 85'te ise Webo skoru 3-0 yaptı.

Maçın oyuncuları sorulursa; 7 gol kurtaran Bursa kalecisi Frey ve ikinci devrede üç gol kurtaran Volkan'ı söylemek lazım. Maçın son bölümünde Ersun Yanal, Emenike ile Mehmet Topal'ı kart sınırında olmaları nedeniyle oyundan aldı ve böylece derbiye hazırlık yapmış oldu. F.Bahçe'nin bu kadar iyi oynadığı ilk devreden sonra bu kadar kötü oynadığı bir ikinci devre görmemiştim. F.Bahçe'nin ilk golünü Bursa savunmasının hatasından attı, ikinci golü Sow yarattı, üçüncü gol ise Meireles'in, Webo'ya attığı mükemmel bir pas sonucu oluştu. F.Bahçe, şampiyonluğa doğru gidiyor.

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (09 Aralık 2021)

Ukrayna - Rusya sınırında endişelendiren görüntü!

Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek? 2022 yılı MTV oranı belli oldu