• $ 6,919
  • € 8,1824
  • 444.311
  • 1087.16
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bu şekilde gitmez

Fenerbahçe dün kendi sahasında Kayserispor’la oynadı. Kayserispor ligde yedinci durumdaydı, Fenerbahçe ise 11’inci. Kayseri’nin 5, Fenerbahçe’nin 3 puanı vardı. Bu durumdayken ilk devrenin başlarında Fenerbahçe oyuna hakim takımdı. 12’nci dakikada ev sahibi gollük pozisyonda kafayı dışarı attı ama 13’üncü dakikada Ayew soldan ortaya kafayı vurup, Fenerbahçe’yi öne geçirdi. Fenerbahçe taraftarı erkenden gol bulmanın sevinci içindeydi. 18’inci dakikada Slimani, sarı kart gördü. 20. dakikada ise Slimani ise tek başına yarattığı pozisyonda yüzde yüzü kaçırdı. 24’üncü dakikada oyunda üstünlük Kayserispor’a geçti. Umut, gol pozisyonunu dışarıya attı. Beraberlik şansını kaçırdı. Kayserispor’un üst üste gelen atakları, zaten ikinci yarıda neler olabileceğinin işaretini veriyordu. Ancak buna rağmen Fenerbahçe soyunma odasına önde gitti.

Ben Cocu’nun ikinci yarı olabilecekler konusunda önlem almasını ve daha diri bir Fenerbahçe’nin ikinci yarıda Kayseri karşısında olacağını düşünüyordum. Ama tam tersine skoru koruma çabası içinde, ürkek bir Fenerbahçe vardı. Kayserispor’un beraberlik golü de gecikmedi. Buna rağmen Slimani’nin zor bir fırsatı gole çevirmesi bir kez daha 3 puan kısmetini Fenerbahçe’ye getirdi ama bunun da değerini bilemediler.

Harun Tekin ilk yarıdaki performansıyla ne kadar kalesinde güven verdiyse ve Volkan’ı unutturacak gibi göründüyse, ikinci yarıda tam tersi bir duruş sergiledi. Özellikle yediği üçüncü gol, tam amatörce bir hataydı. Daha rakibin ne yapacağını görmeden, orta pozisyonuna önlem almaya çalışırken topu filelerde gördü. Fenerbahçe üst üste 3 yenilgi alarak, tarihinin en hazin başlangıçlarından birini yaptı. Böyle devam ederse, taraftar desteği de biter ve her şey daha kötü olur.

Deniz Gökçe - Spor Diğer Yazıları

Hiçbir şey yok

19.08.2018

Muharrem İnce parti mi kuruyor?

Muharrem İnce parti mi kuruyor?

Van kahvaltısına coğrafi işaret tescili

Van kahvaltısına coğrafi işaret tescili

3 Ağustos 2020 reyting sonuçları açıklandı!

3 Ağustos 2020 reyting sonuçları açıklandı!

4 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

4 Ağustos altın fiyatları ne kadar?