• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
25 Şubat 2013 Pazartesi

2. devre uyandı

Yobo'nun geri gelmesi de savunmanın etkinliğini son derece arttırmıştı. Tabii bir de negatif nokta vardı. F.Bahçe maça çok yorgun başlıyordu. Ancak daha ilk dakikada verdikleri gol pozisyonu sonucu yaratılan penaltıdan gol yemeleri ise artık bir F.Bahçe futbolu klasiği olmakta. Türk futbolunun tempoyu ayarlayamama ve kontrol edememe özelliği artık F.Bahçe'nin de hastalığı. 

PENALTI KARARI DOĞRU 
Maçın ilk devresinde F.Bahçe topa %70 daha hakim olmakla beraber rakibin kalesine ancak devrenin son dakikalarında Webo'nun attığı kuvvetli şutla tehlike yaratabildi. Üstelik 55. dakikada Kasımpaşalı Adem az daha ikinci golü de atıyordu. Aykut Kocaman, derhal Topal ve Stoch'u kenara çekip, Baroni ve Sow'u oyuna aldı. Böylece F.Bahçe çok oyuncuyla hücum stiline geri dönüp kenardan da ortalar yaparken, maçın iki kahramanı vardı: Dört tane ortaya kafa vuran ve bunlardan birinde 60. dakikada eşitliği sağlayan Webo. Ancak sonraki dakikalarda maçın kahramanı Kasımpaşa kalecisi Isaksson'du.
Maçın 3-1'lik skoru kandırıcı olmasın. Son dakikalarda Yalçın'ın Webo'ya yaptığı penaltı doğru bir karardı. Son saniyelerde ise Isaksson kaleden çıkıp hücuma katıldığında Sow'un attığı 3. gol ise belki ofsayt olabilir. Ama F.Bahçeliler'in iki pozisyondaki penaltı feryatları gerçekti. Bazı sorunlar da oluşuyor. Emre yine çok konuşan ve saldıran yaklaşımına döndü, Volkan da bir faul pozisyonunda rakibin üzerine saldırmaya kalktı. Milli oyuncuların bu kadar gevşek olması da kabul edilebilir değil..

<p> </p>

'İBB Engelleniyor' algısı neden yapıldı?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı