• $28,9142
  • €31,2565
  • 1877.62
  • 8057.42
16 Haziran 2023 Cuma

Sıkıldığımız isimler

Bazı magazinsel isimler var ki magazin ne onlarla oluyor ne onlarsız. Hem bu isimlerin ne yaptığını merak ediyoruz hem de görünce kabak tadı verdikleri kanısındayız. Bu duruma örnek verebileceğim çok isim var ama son haftaların gündeminden yola çıkarak Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti zirvede. Şahsen benim en çok görmekten irite olmaya başladığım çift ise Ebru Şallı ve Uğur Akkuş. Beraber yakalandıkları ilk günden beri sürekli spekülasyonlar ve tatsız hadiseler ile anılan lakin çıkan her haberi yalanlayan ve kameralara sahte gülücükler attıklarını düşündüğüm bir çift. Ne yapsalar ne etseler olmuyor samimiyetleri bizlere geçmiyor.

DEMODE KALDINIZ

İkisi de çok ünlü magazin figürleri olmalarına rağmen bu isimleri görmek nedense artık bana hiç cazip gelmiyor. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinden bahsediyorum. Tatlı bir aile oldular, birbirlerine mutluluk getirdiler lakin bu iki isim bir araya geldiklerinden beri bireysel auraları uçtu gitti. Bekarken sahip oldukları karizmadan eser kalmadı çünkü demode kaldılar. Giyim stilleri, sosyal medyaları başta olmak üzere bulundukları projeler bile güncel ve vizyoner değil. Bu kadar iyi iki oyuncu mesela bir dijital platform içeriğinde yer almadı ve ya bir YouTube söyleşisine katılıp gençlere hitap etmek için çaba göstermedi. Umarım bir stil danışmanı ile anlaşarak ilk adımı atarlar.

BU BİR STRATEJİ Mİ?

Linçlenmeyi göze alarak dönemin en favori ikilisinden de sıkıldığımı dile getireceğim. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu... Uyumları ve oyunculukları şahane buna tek lafım yok. Senaryosu gün geçtikçe izleyicinin keyfini kaçıran bir iş içinde olmalarına rağmen sırf bu ikilinin uyumu bizi ekrana kitliyor. Lakin ilk günden beri bu ikili arasında aşk var mı yok mu bilmecesi ve tarafların bir türlü bu konuda elle tutulur bir açıklama yapmaması bu nedenle taraflardan birini gördükleri anda magazincilerin sürekli aynı soruları sormak zorunda kalmaları, bizim sürekli aynı soruları ve cevapları dinlememiz vallahi sıktı. Artık magazinci arkadaşlarımda baktılar hep aynı kaçak cevaplar bu sefer bir arkadaşımız vitesi arttırarak Afra Saraçoğlu'na, Mert Demir hakkında çıkan eşcinsel spekülasyonlarını soruverdi. Kızcağız neye uğradığını şaşırdı, gerçekten çok çirkin bir soruydu ama esas cevaplanması gereken sorulara cevap vermezseniz böyle saçma sorulara maruz kalırsınız, durum bu.

<p>Olay, Üniversite Mahallesi'nde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen sürücü idaresindeki 78 AAN 796 p

Kontrolden çıkan otomobil dubaları kırdı...Kaza anı kamerada

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı