• $32,2087
  • €35,0231
  • 2446.72
  • 10942.1
26 Mayıs 2023 Cuma

Senenin En Önemli Pazarı

Bu pazar günü 2. tur seçimler için sandık başındayız. Ucu ucuna gelen ilk tur seçim sonuçları 2. turun ne kadar kritik olduğunun göstergesiydi. Yurtdışı oyları çoktan kullanıldı hatta bizi Hollywood'da en iyi şekilde temsil eden fotoğrafçı Mert Alaş'ın yoğun iş temposuna rağmen oy kullanma paylaşımı takdir topladı. Buna rağmen ilk turda beklediği sonucu alamayan bir kitle 2.turda oy vermeme kararı almış. 1 oyun bile seçim sonucunu etkileyeceği bu turda en büyük hata oy kullanmamak olur. Lütfen bu pazar herkes sandığa...

DONDURMA KIZLARI

Her sene bu dönemlerde ünlü bir dondurma markasının sponsorluğunda ünlü bir oyuncu güzelimiz Cannes Film Festivali'nde boy gösteriyor. Yayınlanan filmleri ile festivalde yer alan oyuncularımızın ağırlığı bambaşka tabii ama bu dondurma kızları dönemin en popüler isimlerinden seçildiği için bizi oyunculuklarıyla Film Festivalinde temsil eden isimlerden çok daha fazla konuşuluyor. En akılda kalan isimlerin başında Serenay Sarıkaya ve Dilan Çiçek Deniz var. Bu senenin dondurma kızı ise Hande Erçel oldu. Basın, TV, sosyal medya her bir yanımız Hande'nin Cannes görüntüleriyle doldu taştı.

EĞİTİM ŞART

Güzelliğiyle kesinlikle göz dolduruyordu. Hakan Yıldırım imzalı giydiği iki elbise, dikkatleri üzerine çekmesinde etkili oldu. Tasarımlar bana biraz dansçı kostümünü anımsatsa da Hande ne giyse güzel taşır şüphesiz. Oyunculuğunu sık sık köşemde eleştirmişimdir hatta hayranları tarafından bayağı linç yediğim yazılarım oldu lakin duruşu, güzelliği ve kıyafet taşıma konusunda hiç eleştirim yok. 10'da 10 lakin ciddi anlamda puan kırmam gereken başka bir nokta var ki o da Hande'nin bu kadar global bir isim olma yolundayken hala dil konusunda yetersiz kalışı. Çektiği birkaç sosyal medya videosunda İngilizce konuşamaması alay konusu olmuştu, keşke hırslanıp çözseydi şu İngilizce işini. Yoksa bu global platformlarda sadece marka yüzü olmaktan ve poz vermekten öteye geçemeyecek.

<p>Edinilen bilgilere göre kaza öğle saatlerinde Gürün-Pınarbaşı karayolunda meydana geldi. E.K. ida

Arızalanan kamyonetle ilgilenirken canından oldu

Kars'ta ceviz büyüklüğünde dolu yağdı!

Valilikten Ankara'ya uyarı: Sel, fırtına ve doluya dikkat

Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeleri belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?