• $31,1363
  • €33,8348
  • 2035.39
  • 9334.13
17 Aralık 2021 Cuma

Sahnede şov var

Hızlı trend değiştiren İstanbul gece hayatının köklü bir eğlence tarihi var. Gazinolardan diskolara, kulüplere, barlara, elektronik müziğe hızlı hızlı geçişler yaşandı. Pandemi öncesinde eğlence Türkçe canlı müziğe evrilmişti. Bu yeni akım Zeynep Bastık, Dicle Olcay gibi de birçok güzel ses kazandırdı bize. Daha sonra özellikle ünlü popçular sürekli konser organizasyonu beklemek yerine, bir bir bar sanatçılığına geçiş yaptı. Fettah Can, Berkay, Murat Dalkılıç, Yaşar gibi isimler şahane sahnelere imza atıyorlar.

ŞAMPİYON BELLİ 2.KİM?

Şimdilerde ise modern gazinolar geri döndü diyebilirim. Dinlemeyi, izlemeyi en çok özlediğimiz isimler sahnelere geri döndü. Aynı dönemde birçok kadın şarkıcı sahne alınca biz magazincilerde kıyaslama yapmaktan kendimizi alıkoyamadık. Bu hafta sahnesiyle yakıp geçen ünlü kadınlarımızdan ağıma takılanlar Hülya Avşar, Sibel Can, Gülben Ergen, Defne Samyeli ve Gülşen oldu. Kıyasıya bir şıklık yarışı. Cesur dekolteler, binlerce lira harcanan kostümler ve aksesuvarlar. Benim için en ters köşe isim Hülya Avşar oldu. Çünkü uzun zamandır kendisini sahnelerde görmüyorduk ve hâlâ bıraktığımız gibi fit oluşu, o derin sırt dekolteli elbiseyi taşıyışı, on üzerinden on puan aldı. Sibel Can, her zaman balık etli bir kadın, kendisine de çok yakışıyor. Fakat fazla kiloları kapatmak her elbise de mümkün değil, bu nedenle kendisi listede en çok eleştiri alan isim oldu. Gülben Ergen ise fizik olarak bu üç isim arasından en avantajlı olanı, kendisinin sahnede büyük bir ışığı olduğunu düşünmüyorum. Belki sesinin yeterli olmayışındandır bu hissim, fakat en göz dolduran isimlerden diyebilirim.

GÖRÜNTÜ VAR SES VAR PEKİ SORUN NE?

Sahne şıklığı denince şu an zirvede Gülşen var. Özellikle sosyal medyaya düşen sahne fotoğrafları her hafta birbirinden etkileyici oluyor. Kadın güzel, fizik güzel aynı zamanda da zevkli, vizyonlu, dünya modasını yakından takip ediyor, şarkıları ve sesine zaten diyecek yok, fakat duyduğuma göre; bu şıklık yarışına kendini fazla kaptırmış. Gülşen'i canlı izlemeye gidenler sahnesinde bir sorun var diyorlar, sanırım sanatçımız kendini güzel görüneceğim sevdasına fazla kaptırmış olacak ki sahnede poz vermekten ötürü sürekli şarkıları yarıda kesiyormuş. Birçok izleyicisinden aynı şeyi duydum. Gelelim Defne Samyeli'ye, bu isimler arasında tartışmasız en fit en güzeli. İnsan dönüp dönüp bakıyor o cinsten bir güzellik fakat nedense Defne Samyeli'nin sahnesinde bir olmamışlık var hâlâ. O kadar genç kız havalarındaki sanki birilerine bir şeyler kanıtlama derdinde gibi. En son giydiği, artık dekolte diyemeyeceğim derin derin dekolteli elbisesi sahnedeki şarkıcının tüm ağırlığını götürmüştü bence.

<p>Olay, Hürriyet Mahallesi Aktaş Caddesinde meydana geldi. Kent merkezi istikametine seyir halinde

Hafif ticari aracın refüje çarptığı anlar kamerada

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz