• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
26 Mart 2021 Cuma

Prens Harry iş bulmuş

Çağla Gürsoy
Çağla Gürsoy
YAZARIN SAYFASI

Avrupa ve Amerika gündemini takip ettiğim yabancı bloglardan ilgimi çeken başlıkları hafta boyunca not alıp köşemde derlemeye özen gösteriyorum,s izlerden de güzel geri dönüşler alıyorum. Bu haftanın başlıklarının en önemlisi gündemden düşmek bilmeyen İngiliz Kraliyet Ailesi'nden. Meghan Markle ile yaptığı evlilikten sonra tüm ünvanlarını bırakarak İngiltere'den Amerika'ya yerleşen Prens Harry cephesinden önemli bir haber var. Kraliyetten ayrılması ardından maddi sıkıntılar çektiğini açıklayan çift, yüksek meblağlara Netflix ve Spotify ile anlaşma yapmışlardı. Şimdi ise Prensimiz kendine iş bulmuş. Silikon Vadisi'nde kurulan yeni bir girişimde yönetici olarak işe başlıyormuş.

KORONA'NIN BELİRLEDİĞİ MAGAZİN GÜNDEMİ

Korona ile sekteye uğrayan sektörlerden biri de magazin gündemi oldu. Dışarıda gezip tozan kimsecikler yok ki magazin muhabiri arkadaşlarım görüntülesin de yayınlasın. Magazin gündemine yön veren 2 mecra var biri sosyal medya biri de televizyon. Sağ olsun ünlülerimiz sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyorlar bizde oradan özel hayatlarını takip ediyoruz. Onun dışında gündemde en çok konuşulan isimler televizyonda gördüğümüz ünlüler oldu. Bu ay en çok konuşulan isimlerin başında Müge Anlı var. Onu Acun Ilıcalı, Demet Akalın ve Alişan takip ediyor. Listenin son ismi ise Aleyna Tilki olmuş. Televizyon programı yok fakat ismini duyduğumuz ilk günden beri magazine gerek görüntüsü, gerek özel hayatı, gerek açıklamalarıyla bolca malzeme veriyor.

ALEYNA CEZA ALIR MI?

Dünyaca ünlü isimlerle beraber çalışarak yabancı bir single çıkaran, bir dijital platform müzikal dizisinde başrol oynayan Aleyna Tilki, kariyerinin zirvesini yaşarken yine gereksiz açıklamalarıyla başını derde soktu. Korona aşısını tehlikeli bulduğunu, ailesine ve kendisine uygulatmayacağını dile getirdi, getirmez olaydı. Hakkında insanları yanlış yönlendirdiğine dair suç duyurusu yapıldı ve birçok eleştirilerin hedefi oldu. Bu söylemi başarısının önüne geçti bence çünkü çıkardığı singledan çok gündemde bu konu konuşuldu. Bu arada ingilizce şarkısı 'Retrograde' ile bence beklentileri karşılayamadı ve hayranları için hayal kırıklığı oldu. Bir şanssızlığı da Retrograde ile aynı gün piyasaya sürülen fenomen Kerimcan Durmaz'ın 'Peşimde' şarkısının çok beğeni alışı.2 single aynı gün çıkınca kıyaslamaya tabii tutuldu ve Aleyna, Kerimcan'ın gerisinde kaldı.

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Belgrad Ormanı'ndaki devasa çukur şaşkına çevirdi

Bakan Soylu, Salgınla Mücadele Değerlendirme Toplantısı'na katıldı

8. Cumhurbaşkanı Özal'ın ölümünün üzerinden 28 yıl geçti