• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
9 Haziran 2023 Cuma

Özlenen görüntüler

Bu haftanın renkli görüntüleri Powertürk Müzik Ödülleri'nden geldi. Uzun zamandır özlediğimiz o eski kaliteli ödül gecelerini hatırlattı bana. Katılan ve sahne alan isimler birbirinden değerliydi. Şu an neredeyse her ay hiç adını sanını duymadığım kuruluşlar tarafından ödül törenleri düzenleniyor. Ya yandaş isimlere ya da para karşılığı ödüller dağıtılıyor. Evet! yanlış duymadınız "Bize şu miktarı öderseniz size, size uygun kategorinin ödülünü sunarız" tarzı mesajlar bende aldım zamanında. Powertürk, bu işin en coşkulu yapıldığı dönem Kral Türkiye Müzik Ödülleri'ne götürdü bizi sanki. Muhakkak onlarında kendi içlerinde kolladığı isimler vardır ama ödül alan kişiler hakkıyla alanlardı bence.

YERİNDE BİR ÇIKIŞ

Türkçe Rap'in yükselen isimlerinden Sefo'nun ödül töreniyle alakalı bir isyanı vardı. Törende Rap/Hiphop kategorisi olmayışını eleştirdi genç şarkıcı ve gerçekten benim de ilk dikkatimi çeken eksilerden biri bu olmuştu. Tüm dünyayı etkisi altına almış rap kategorisi keşke ülkemizde yok sayılmasaydı. Haftanın diğer renkli kareleri Galatasaray şampiyonluk kutlamalarından geldi. Kavgası, gürültüsü az eğlencesi, coşkusu bol bir şampiyonluk izledik. Tekrardan Sarı-Kırmızılı camiayı tebrik etmek isterim. Bu sezon takımın, özellikle oyunculardan Mauro Icardi'nin sembolü haline gelen Simge'nin şarkısı "Aşkın Olayım" kutlamaların en çok çalınan şarkısıydı ve Galatasaray davetini kırmayarak Simge statta şarkıyı taraftarlarla seslendirdi.

BU NASIL YORUM

Buna yorum olarak Bendeniz'in yaptığı "Rezil Beşiktaşlı" yorumu beni son derece irite etti. Kadının kadına yaptığı şiddet demeyeceğim. Bu hafta Melek Mosso sayesinde fazlaca kadın haklarını konuşmuş olduk. Konuşulan her şey çok doğru, kadın haklarını yüzlerce kez dile getirelim fakat bazı isimlerin (sözüm Melek Hanım'a değil) sadece alkış almak için tekrar tekrar aynı konuşmaları her fırsatta yaptığı kanısındayım maalesef. Bendeniz özelinde söylemek istediğim ise Türkiye'de şiddet ve ayrıştırma temeline kurulu futbol sektörünü bu kadar eleştirirken halka açık bir mecrada meslektaşı Simge'yi hedef göstermesi bana göre hiç doğru olmadı.

<p>Kocaeli'nin Gebze ilçesinde palet fabrikasında çıkan yangına müdahale ediliyor.</p><p>Barış Mahal

Kocaeli'de palet fabrikasında yangın çıktı

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor