• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
22 Ocak 2021 Cuma

Neslihan gitti Tuba geldi

Dizi severlerin gündeminde bu hafta yüksek izleyici kitlesine sahip ‘Sefirin Kızı’ dizisindeki önemli değişiklik vardı. Dizinin başrolündeki Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmesi gerektiğini açıklarken flaş transfer haberi geldi. Neslihan yerine Tuba Büyüküstün geçiyor diziye ve dizinin sevilen oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu da diziye veda ediyor. Türk dizilerinde,sezon ortasında yapılan böyle büyük değişikliklere asla alışkın değiliz.Daha önce tek hatırladığım,reytinglerde uzun süreler başı çeken Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncusu Meryem Uzerli’nin tükenmişlik sendromu nedeniyle diziye veda ederek yerine Vahide Perçin’in getirilmesiydi. Vahide Hanım rolü iyi üstlendi lakin dizi kan kaybetmeye başlamıştı. Bakalım Sefirin Kızı dizisinin kaderi bu oyuncu değişikliği ile ne yönde değişecek merakla bekliyorum.

ELÇİN’İN ŞANSSIZLIĞI MI DESEK

Aslında magazine çok fazla malzeme veren bir oyuncu olmamasına rağmen köşemde fazlaca konu ettiğim ünlülerden, Elçin Sangu. Şöyle bir geçmiş yazılarıma döndüm baktım da genelde başarısızlıkla biten dizi ve filmlerini mevzubahis etmişim güzel oyuncunun. Kiralık Aşk dizisiyle gönüllerimizde taht kuran güzel ve sempatik oyuncu, ‘Kiralık Aşk’tan sonra neye el attıysa fiyaskoyla sonuçlandı maalesef. Sinema filminin gişede hüsrana uğraması kendisine sorulduğunda ‘O benim değil yapımcının problemi’ tarzında bir açıklama yaparak eleştiri oklarının hedefi oldu. Netflix'de yayınlanan ‘9 Kere Leyla’ da muhteşem oyuncu kadrosuna rağmen izleyiciden düşük not aldı. Artık duruma Elçin’in şanssızlığı mı desek başarısızlığı mı desek bilemedim. Yıldız oyuncu da artık reklam filmlerine yöneldi. Umarım bu sektörde yolu açık olur...

DOLANDIRICILAR İŞBAŞINDA

Geçtiğimiz senelerde Çeşme’de bir internet sitesi üzerinden ev kiralayan, ödemesini yaptıktan sonra emlakçının verdiği adreste öyle bir ev olmadığını gören ve emlakçıya bir daha ulaşamayan arkadaşımın dolandırılma hikayesini yazmıştım. Şimdi ise araba kiralamacılarının aynı dolandırıcılık yöntemine başvurduğunu öğrendim. Şirket sahibi arkadaşım internet üzerinden bir rent a car şirketinden satıcıyla görüşerek 2 lüks araç kiralıyor. Her şey usülüne uygun ve bilinçli devam ederken satıcı,prosedür gereği ödeme yapılmadan araçları gösteremeyeceğini ve kiralama işlemini gerçekleştiremeyeceğini söylüyor. Karşısındaki muhatap kişiye güvenerek arkadaşım ödemeyi gerçekleştiriyor ve para karşı tarafın hesabına geçtiği andan itibaren Whatsapp'tan ve aramalardan bloklanıyor. Parayı alan kişi sırra kadem basıyor deyim yerindeyse! Ortada ne bir muhatap ne de parası ödenen arabalar var. Paranın yollandığı isim ve banka şubesi aleni olduğundan ötürü şu an olay savcılıkta ve bu dolandırıcıların bulunması için emniyet iş başında... Lütfen birebir görmeden,referans almadan yapacağınız internet alışverişlerinizde çok dikkatli olunuz.

<p>Türkiye'de milli ırk olarak tescillenen ve ünü sınırları aşıp dünyaya yayılan Van kedilerinin nes

2023 yılında 145 Van kedisi dünyaya geldi

Bozcaada ve Gökçeada'ya feribot seferlerine fırtına engeli

Yaban hayvanlarına ev sahipliği yapıyor! Limni Gölü Tabiat Parkı

Pekmez ve limon küründen sabahları tüketen yaşadı! Faydaları saymakla bitmiyor