• $31,1241
  • €33,7998
  • 2035.49
  • 9344.55
29 Ekim 2021 Cuma

Mega reklam

Yüzüne, sesine hasret kaldığımız Megastarımız Tarkan, bir dijital pazaryerinin reklam filmiyle dönüş yaptı. Vallahi Tarkan'ı çok özlemişiz. Daha ilk günden reklam, milyonlarca kez izlendi. Reklam filminde sanatçının çok az gözüktüğüne dair eleştiriler de yapıldı tabii. Sanatçıya daha çok doymayı bekliyordu hayranları... Bakalım belki devamı gelir bu reklam filmlerinin. Gündemin tatsız başka bir konusu ise sosyetik güzel Aslı Şen ve şarkıcı Linet polemiğiydi. Aslında polemik demek doğru olmaz Aslı Hanım'ın kendi kendine yapmış olduğu bir çıkıştı. Linet'i en ön masadan izlemeye gitmiş olmasına rağmen sanatçıdan bir selam alamaması kendisini epeyce sinirlendirmiş. Ben bu çıkışı biraz gereksiz buldum. Sosyal medyada birini hedef gösterecek kadar büyük bir hadise olmadığını düşünüyorum. Kamuoyu da benimle aynı fikirde sanırım çünkü Linet'e destek mesajları yağmış sosyal medyadan...

HOLLYWOOD CİNAYETİ

Haftanın tüm dünya basınında şoke etkisi yaratan haberine gelelim. Ünlü Hollywood yıldızı Alec Baldwin, Rust filminin çekimi esnasında rol gereği kullandığı tabancayla filmin görüntü yönetmeni vurarak ölümüne neden olurken filmin yönetmenini ise yaralamıştı. Filmde kurusıkı tabancalar kullanıldığı düşünülürken, filmin yardımcı yönetmeninden olay bir açıklama geldi. "Kullanılan tabanca gerçek bir antika silahtı ve gerekli kontroller yapılmadı" itirafında bulunan Dave Halls, olayın seyrini değiştirdi. Şu an konuyla ilgili herhangi bir cinayet soruşturması açılmamış. Fakat FBI yaşanan skandalın peşindeymiş. Olayı yakından takip ediyor olacağım.

KIRMIZI HALI KRALİÇESİ

Hollywood'dan devam edelim. Haftanın konuşulan bir başka olayı Kardashian Ailesi kızlarından Kourtney'nin Rock'çu sevgili Travis Barker'dan binlerce gül arasında aldığı evlenme teklifi ve milyon dolarlık tektaş yüzüğüydü. Bir başka ilgi çeken konu ise Angelina Jolie'nin Roma Film Festivali'nde verdiği ikonik pozu oldu. Kırmızı halının kraliçesi Jolie, uzun zamandır mesleğiyle alakalı organizasyonlardan ziyade yardım işlerinde görülüyordu. Bir de kendinden yaşça küçük ünlü şarkıcı Weeknd ile aşk söylentileri dolanırken kırmızı halıya dönüşü muhteşem oldu. Versace gümüş elbisesiyle öyle bir poz verdi ki 1 haftadır basın ve sosyal medyada bu fotoğraf ve estetik duruşu konuşuluyor.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Atık lastikler geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılıyor

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor

Dünyanın en zor tekerlemesi! Söylerken çok zorlanacaksınız